Bim Kuru İncir Fiyatı

Bim Kuru İncir Fiyatı

Bim kuru incir fiyatı kuru meyveler arasından en çok araştırılan konulardan birisidir. İncir, sağlığa faydaları fazlaca olan çok sevilen bir meyvedir. Her türlüsü sevilmektedir. Fakat en kullanılan çeşidi kuru incirdir. Bunun sebebi incirin sadece yaz aylarında bulunan bir meyve olmasıdır. Meyve kurutulunca içeriğinde ki su oranının da düşmesiyle birlikte raf ömrü çokça uzar. Böylece istediğiniz her mevsim her an incir tüketebilirsiniz. Böylesine faydalı bir meyveden her şartta yararlanabilirsiniz.

Bim kuru incir fiyatı
Kuru incir görüntüsü

 

Bim market hemen hemen tüm kuru meyvelerin satışını yapmaktadır. Kuru incirde de en bilinen markalardan birisi olan Tariş markasının satışını yapmaktadır. En güvenilen ve sevilen markalardan olan Tariş son derece hijyenik ve kaliteli gıdalar üretmektedir. İncirde ki en büyük sorun böceklenmesidir. Bunun için gerekli önlemler alınır. Ve Bim raflarında yerlerini alır. Tabi ki Bim market rakiplerine göre çok daha uygun fiyata mal etmektedir. Bu sene zamların çok olduğu bir yıl olduğu için Bim kuru incir fiyatı 2022 oldukça merak konusu haline gelmiştir.

Kuru incir alacaksanız ilk tercihiniz Bim market olmalıdır. Kendimiz de denedik gerçekten çok temiz ve lezzeti tam incirler satmaktadır. Kuru inciri alıp direk o şekilde tüketebilirsiniz. Fakat şimdilerde kuru incirden çok farklı aperatif tarifler yapılabilmektedir. Özellikle de diyette olanlar, sağlıklı beslenmeyi hayat amacı edinmiş insanlar için müthiş bir tercihtir. Arasına ceviz koyarak çok lezzetli bir ara öğün yapabilirsiniz. Fakat öncesinde Bim kuru incir fiyatı için bilgi sahibi olmalısınız. Sitemizden en güncel haline ulaşabilirsiniz.

Bim kuru incir fiyatı
Bir diğer kuru incir görüntüsü

Çocuklarında severek tükettiği bir kuru meyve olan incir okula giderken beslenme çantasında mutlaka yerini almalıdır. Artan abur cubur tüketimi çocuklarda obeziteye sebep olmaktadır. Bu sebeple çocukları böyle sağlıklı gıdalara yönlendirmemiz gerekmektedir. Bundan dolayı Bim marketi ziyaret edip Tariş marka kuru inciri satın almalısınız. Öncesinde sitemizden Bim kuru incir fiyatı olarak arama yapabilirsiniz. Özel kilitli ambalajı sayesinde de daha uzun süre tazeliğini muhafaza edebilirsiniz.

Bim Kuru İncir Ne kadar?

Bim kuru incir ne kadar? konumuza gelelim. Öncelikle söylemeliyiz ki ekibimiz her zaman en güncel fiyatları sitemizde yayınlayabilmek için sıkıca çalışmaktadır. Bu sayede daha planlı ve kontrollü harcama yapıp markette geçirdiğiniz süreyi kısaltabilirsiniz.

Bim Tariş kuru incir 250 gram fiyatı; 18,50 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim kuru üzüm fiyatı
Bim kuru kayısı fiyatı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir