Bim Pastırma Fiyatı

Bim Pastırma Fiyatı

Bim pastırma fiyatı göz atacağımız bir diğer konu olacak. Bim et ürünleri müşterileri tarafından beğeniyle karşılanmaktadır. Pastırma da bunlardan birisidir. Son derece lezzetli ve kaliteli olduğunu söyleyebilirim. Hem de fiyatı piyasaya göre daha ucuz kalmaktadır. Zaten Bim her zaman uygun gıdalar sunmasıyla tanınmıştır. Tüketicilerin gönlünde yerini her zaman korumaya devam etmektedir. Siz de bütçenizi fazla zorlamadan pastırma almak istiyorsanız mutlaka bir şubesine uğrayın derim. Bazı günler yaptıkları aktüel kampanyalara da denk gelebilirsiniz. Farklı marka ve çeşitleri de satın alabilirsiniz.

Bim pastırma fiyatı
Harika görünen pastırmalar.

Pastırma dana etinden imal edilmektedir. En güzel parçalardan çıkarılan etler ipince bir şekilde kesilir. Baharatlar eklenir. Sonrasında özel soslu çemen ile kaplanmaktadır. Burada satış ikiye ayrılmak durumundadır. Marketlerde daha çok çemeni sıyrılmış pastırma bulunabilmektedir. Bana göre bu daha güzel gelmektedir. Saf et tadını almanızı sağlamaktadır. Kahvaltılarınızı şenlendirmek istiyorsanız Bim markete gitmeniz yeterli olmaktadır. Oldukça avantaj sağlayan Bim pastırma fiyatı ile alışverişiniz daha keyifli olacaktır. Gıdaya harcamanız gereken para miktarı da düşük seviyede kalacaktır.

Bence pastırmaya en çok yakışan yiyecek yumurtadır. Bir tavaya erittiğim tereyağı üzerine önce pastırma tanelerini atıyorum. Kısa bir ısınma süresinden sonra üzerine yumurta kırıyorum. Karıştırdıktan sonra 10 dakika kadar pişiriyorum. İşte çok kolay ve aşırı lezzetli kahvaltılığım hazır hale geldi. Bunun dışında böreklerde ve kuru fasulye yemeğinde de pastırma sıkça kullanılır. İçerisine girdiği her yemeğe ekstra bir lezzet katmakta mükemmeldir. Ayrıyeten Bim pastırma fiyatı da hala alınabilecek seviyelerde kalmıştır. 2022 yılına ait ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz.

  • Şahin çemeni sıyrılmış pastırma fiyatı = 32,90 TL (100 gr)
  • Bim Emin pastırma fiyatı 2022 yılında 26,50 TL şeklindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir