Bim Yumurta Fiyatı

Bim Yumurta Fiyatı

Bim yumurta fiyatı en popüler konular arasındadır. 2022 senesine ait gıda fiyatlarını sizlere aktarmaya devam ediyorum. Sıradaki konumuz ise yumurta olacak. Sıkça zamlardan etkilendiği için takip etmek oldukça zorlaşmaya başladı. Ben her gün Bim’e uğradığım için değişiklik olması halinde size ileteceğim. En güncel Bim yumurta fiyatları için sayfamı takip etmeye devam edebilirsiniz. Bim’de satılan yumurtanın fiyatı hakkında sormak istediklerinizi yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Bim yumurta fiyatı
Haşlanmış katı yumurta.

Bim bildiğiniz üzere oldukça köklü bir firmadır. Sattığı gıda ürünleri ise son derece kaliteli ve uygun fiyatlara sahiptir. Temel besin maddelerinden sayılan yumurta da buna dahildir. Bim’in raflarında bulabileceğiniz Bili Bili markası harika yumurtalar üretmektedir. Her zaman taze bir şekilde kullanabilirsiniz. Klasik olarak suda aşağıya inme testini çok kez yaptım. Her seferinde de sonuç başarılı oldu. Bayat çıkma riskinin çok düşük olduğunu düşünüyorum. Bununla birlikte size güncel Bili Bili yumurta fiyatı için de bilgi sağlayacağım.

Bim Yumurta Fiyatı
Yumurta ile yapılan çılbır.

Yumurta bence bir kahvaltı için olmazsa olmazlardandır. Ben en çok haşlanmış şekilde seviyorum. Bazı günler de farklılık olsun diye omlet yapıyorum. Bunun dışında özellikle unlu ve hamurlu tatlılarda yumurta muhakkak kullanılmaktadır. Uygun fiyatıyla Bili Bili yumurta alarak ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bu marka tamamen Bim için üretim yapmaktadır. A101, Şok ya da Migros gibi zincir marketlerde satışı yoktur. Siz de tadını seviyorsanız Bim’e giderek satın alabilirsiniz.

Bim Yumurta Fiyatı
Sucuklu mantarlı yumurta.

Online alışveriş ve kurye ile yumurta gibi ürünleri sipariş etmek son dönemde çokça yaygınlaştı. Fakat buralarda getirme ücreti durumu var. Bir de her istediğiniz markayı bulmanız mümkün olmuyor. Bu durumda en mantıklısı yakınınızda varsa Bim’e gitmek olacaktır. Görerek bence daha iyi hissettiriyor. Bütçenizi düşünüyorsanız kaliteli yumurtayı ucuz fiyata almanız gerekmekte. Çünkü mükemmel bir ev ekonomi idaresi ancak böyle gerçekleşir. Değerli okuyucularıma katkıda bulunmak için Bim yumurta fiyatları konusunu her zaman güncel tutacağım.

Bim Yumurtası Kaç TL? Bim’de 30’lu Yumurta Ne Kadar?

Bim yumurtası kaç tl? sorusu sıkça akıllara düşmektedir. Çünkü neredeyse her hafta fiyatlarda değişiklik olmaktadır. Benim gibi sıkı bir Bim müşterisiyseniz güncel yumurta fiyatı için bilgi almak isteyebilirsiniz. Türk gıda kodeksine göre yumurtaların üzerine kalitesini belirten rakamlar basılmak zorundadır. Bim yumurta fiyatı da buna göre değişmektedir. Kısaca bundan bahsedelim.

  • 0 numaralı kod: Yumurtanın tamamen organik olduğunu vurgular. Tavukların beslendiği yem dahi organik olmak zorundadır. Hiç bir şekilde hormon verilemez.
  • 1 numaralı kod: Gezen tavuk yumurtası diye geçmektedir.
  • 2 numaralı kod: Kümeste yetiştirilen tavuklara ait yumurtayı kasteder. Bunlar daha az gezer.
  • 3 numaralı kod: Kafes içerisinde büyütülen tavuklara ait koddur.

Siz de yumurta alırken kesinlikle dikkat edin. Bim’de görece daha pahalı olan organik yumurta kodu 0 olarak geçer. Uygun fiyatlı Bili Bili yumurta ise 3 koduna sahiptir. Bence yine de lezzeti iyidir. Bütçenize göre karar vermeniz çok daha doğru olacaktır. Sizi fazla zorlamayacaksa Bim organik yumurta tercih etmeniz daha iyidir. Aşağıda Bim yumurta fiyatı için yayınladığım videoyu da izleyebilirsiniz.

Bim markette yumurta satışları koli ile yapılmaktadır. Çok sık tüketen biriyseniz 30’lu yumurta almanızı tavsiye ediyorum. Çünkü fiyat avantajı oluşuyor. Ayrıca sürekli markete gitmenize gerek kalmıyor. Gözlemlediğim kadarıyla Bim 30’lu yumurta fiyatı piyasayla hemen hemen aynı seviyelerde. Sayfamızdan detayını görüp diğer firmalarla kıyaslama yapabilirsiniz.

  • Bim Bili Bili 30’lu yumurta fiyatı 2022 senesinde 43 TL şeklindedir.
  • Bili Bili 15’li yumurta fiyatı 2022’de 24 TL olarak belirlenmiştir.
  • Bim Alvita 10’lu organik yumurta fiyatı ise 22 TL’dir.

Diğer konulara da bakabilirsiniz.

Bim un fiyatı
Bim ekmek fiyatı 2022
Bim tereyağı fiyatı
Bim mayonez fiyatları
Bim margarin fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir