Bim Kuru Fasulye Fiyatı

Bim Kuru Fasulye Fiyatı

Bu yazımızda Bim kuru fasulye fiyatı ne kadar? Kilosu kaç tl? gibi konuları inceleyeceğiz. Kuru fasulye benim çok sevdiğim harika bir bakliyat türüdür. Haftada bir kez muhakkak yemeye özen gösteririm. Hem besleyici hem de son derece lezzetlidir. Bim marketlerde de kuru fasulye satışı mevcuttur. Marka adı Saban olarak geçmektedir. Kullanan kişilerin yaptığı yorumların neredeyse hepsi olumludur. Ben ve ailemde memnuniyetle tüketmeye devam ediyoruz. Bim reyonlarında yer alan Saban kuru fasulye fiyatı da cep yakmayacak cinstendir. Alışverişlerinizde sepetinize atmanız gereken temel besinlerden birisidir. Evinizde yoksa nane, yağ, salça ve soğan da almanız gerektiğini unutmayın. Çünkü bunlarla kuru fasulye harika uyum sağlayacaktır.

Bim Kuru Fasulye Fiyatı
Afiyetle yenmeye hazır kuru fasulye yemeği.

İyi bir kuru fasulyeyi anlamak için pişmesine bakmak gerekir. Uzun süreler kaynatma sonucu hala diri kalıyorsa pek de hoş olmamaktadır. Bazı türlerde de kimisi pişer kimisi diri kalır. Saatlerce harcadığınız emek bu nedenle ziyan olmaktadır. Hem de ödediğiniz fiyat yüzünden pişmanlık duyarsınız. Fakat ben Bim kuru fasulyesinde hiç böyle bir durum yaşamadım. Akşamdan bir kaba koyarak ıslatıyorum. Ertesi gün suyunu süzdürüyorum. Tencerede zeytinyağı, soğan ve salçayı kavuruyorum. Son olarak kuru fasulyeyi ve su ekleyerek kaynatıyorum. Yaklaşık bir saat sonunda harika bir sonuçla karşılaşmaktayım. Siz de avantajlı Bim kuru fasulye fiyatı ile bu yemeği kolayca yapabilirsiniz.

Bim Kuru Fasulye Fiyatı
Sucuklu kuru fasulye.

Bim’in sattığı kuru fasulye ile farklı tarifler uygulanabilmektedir. Örneğin sofraların en sevilen aperatifi olan piyaz salatası yapabilirsiniz. Bunun için internet üzerinde birçok tarif mevcuttur. Çok fazla malzeme istememektedir. Dolayısıyla Saban kuru fasulye fiyatı ile birlikte ekonomik olmaktadır. Bunun dışında pilav ile uyumu tüm ülke tarafından bilinmektedir. Mükemmel bir kuru pilava kim hayır diyebilir ki? Tel tel pişmiş pirinçlerin üzerine dökülen kuru fasulye taneleri çok iyi bir uyum yakalamaktadır. Yanına da turşu veya yoğurtla midenize bayram ettirebilirsiniz. Tüm bunları yapmak için Bim size yeterli olacaktır. Yüzlerce çeşit gıda ürünü içerisinde ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Öncesinde Bim kuru fasulye fiyatı gibi diğer yazılarımıza da göz atmanızda yarar olacaktır.

  • Bim Saban kuru fasulye fiyatı 1 kilogram = 17,25 TL

Bim Kuru Fasulye Kaç Dakikada Pişer?

Alışverişinizi tamamlayıp geldiniz. Şimdi aklınızda Bim kuru fasulye kaç dakikada pişer? sorusu olacaktır. Buna cevabım bir saat şeklindedir. Düdüklü tencere ile yaparsınız süre kısalır. Hiç bir tanenin diri kalmamasını istiyorsanız biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Kuru fasulyeyi iyi şekilde yapmak biraz tecrübe gerektiriyor. İlk defa deniyorsanız sakın korkmayın. Zamanla el lezzetiniz daha da artacaktır. En sonunda kuru fasulye pişirme konusunda usta olacaksınız. Konu hakkında sormak istediklerinizi lütfen yorum kısmından bana iletin.

Bim Kuru Fasulye Kaç Dakikada Pişer?
Kuru fasulye kullanılmış salata.

Saban Bakliyat Kimin?

Bim’de satılan Saban bakliyat kimin? konusunu merak ediyor olabilirsiniz. Sizlerle direkt olarak kuru fasulye poşetinin üstündeki yazıları paylaşıyorum

Gıda işletmecisi: BİM BİRLEŞİK MAĞAZALARI A.Ş.
Bu ürün (ARMADA GIDA SAN. TİC. A.Ş. tarafından) Bim Birleşik Mağazalar A.Ş. adına paketlenmiştir.
İşletme kayıt numarası: TR-33-K000539
Malın cinsi: Kuru fasulye
Çeşidi: Dermason
Derecesi: 1
Ülke menşei: Türkiye

Farklı makaleler için aşağıdaki adreslere gidebilirsiniz.

Bim pirinç fiyatı
Bim mercimek fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir