Bim Ekmek Fiyatı

Ülkemizde ekmek tüketim miktarı oldukça fazladır. Bundan dolayı da Bim ekmek fiyatı konusu oldukça merak edilmektedir. Son zamanlarda birçok üründe enteresan bir fiyat artışı söz konusudur. Birçok gıda mamulünde bütçe zorlayıcı fiyatlar ortaya çıkmaktadır. Her öğünde mutlaka tüketilen ekmek de bundan nasibini almıştır. Fakat diğer alışveriş malzemelerine göre Bim ekmek fiyatı aşırı şekilde artış göstermemiştir. Kahvaltıda, öğle öğününde ya da akşam yemeğinde mutlaka sofrada bulundurulan ekmeğe ait fiyatları tüm detaylarıyla sizlere iletmekteyiz. Konuyla ilgili sormak istediğiniz bir şey varsa yorum kısmından bizlere iletmenizi rica ediyoruz. Bu sayede diğer Bim müşterileri de bilgilenmiş olacaktır.

Bim ekmek fiyatları
Örnek bir ekmek sepeti.

Bim beyaz ekmek teminini genel olarak yerel fırınlardan sağlamaktadır. Bundan dolayı tüm şubelerde tat standardı aynı olmayabilir. Fakat Bim her üründe olduğu gibi ekmek için de en kaliteli seçimi yapma çabasındadır. Bundan dolayı müşteri yorumlarına göz atıldığında memnuniyet belirtildiği tespit edilmektedir. Her gün tüketilen standart Bim ekmek fiyatı 2022 versiyonu diğer marketlerle aynıdır. Bu durumda önemli olan lezzet ve doyuruculuktur. Bazı fırınlarda üretilen ekmeklerin iç kısmı istenilen seviyede olmayabilir. Hamur yapımında kullanılan un, kabartma tozu ve içme suyunun kalitesi bunu doğrudan etkilemektedir. Ekmek alışverişini nereden yapacağınıza karar vermeden önce Bim şubelerini mutlaka ziyaret etmelisiniz. Dışı çıtır çıtır taze ekmekleri her gün mağaza girişindeki raflarda bulabilirsiniz.

Bim ekmek fiyatları 2022
Dilimlenmiş ekmek.

Ekmek denildiğinde her ne kadar akla beyaz ekmek gelse de pek çok farklı çeşide ulaşmak da mümkündür. Bunları ayrı başlıklar halinde sizlerle paylaşıyor olacağız. Bim’de satışı yapılan ekmekler genelde mağaza açılışından önce getirilmektedir. Bu sebeple erken saatlerde giderek satın alım yapmanızı önermekteyiz. Bu sayede sıcak ve taze olarak ekmeğe ulaşmanız mümkün olacaktır. Eskiden mahalle aralarında bulunan fırın sayıları gün geçtikçe azalmaktadır. Bundan dolayı da tüketiciler ekmek alımında marketleri tercih ediyor. Bunu yaparken sizin de bizler gibi fiyat ve kalite kıyaslaması yaptığınıza eminiz! Editör ekibimiz de bundan dolayı Bim Ekmek Fiyatı 2022 konusunu oldukça kapsamlı bir şekilde sizler için araştırdılar.

 • Bim ekmek fiyatı 2022 senesinde 2.5 TL olarak belirlenmiştir.

Bim Kepekli Ekmek Fiyatı

Diyet yapanların vazgeçilmezi olan kepekli ekmeği ele alacağız. Diğer marketlerle karşılaştırma yapanlar Bim kepekli ekmek fiyatı hakkında da bilgiye ulaşmak istemektedir. Ancak internet üzerinde güncel olan fiyatları görmek her zaman mümkün olmayabiliyor. Bu durumun önüne geçmek için bu makalemizde detayları paylaşmaktayız. 2022 senesiyle birlikte paketli ekmeklerin fiyatlarında da değişiklikler meydana gelmiş durumdadır. Un maliyetlerinin yükselmesi en büyük etkenlerden bir tanesidir. Sizlere aktaracağımız bilgiler tamamen güncel olmaktadır. Bundan dolayı sayfamızı ziyaret ettikten sonra gönül rahatlığıyla alışverişin yolunu tutabilirsiniz!

Bim kepekli ekmek fiyatı 2022
Kepekli ekmek.

Günümüzde sağlıklı beslenmek isteyen kişiler ilk olarak diyetisyene başvurmaktadır. Verilen diyet listesinde ise beyaz ekmek kesinlikle yasaktır. Bunun yerine çoğunlukla kepekli ekmek önerilmektedir. Çünkü standart beyaz un kullanımı yerine kepekli un ile yapılan ekmeklerin kalori miktarı düşmektedir. Ayrıca daha doyurucu ve besleyici niteliklere sahiptir. Siz de kilo sorununuz olmasa bile Bim’de satılan kepekli ekmekleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede ilerde ortaya çıkabilecek farklı rahatsızlıkların önüne geçmiş olursunuz. Sizlere ileteceğimiz Bim kepekli ekmek fiyatı sayesinde evden çıkmadan diğer marketler ile kıyaslama yapabileceksiniz. Bu şekilde alışveriş bütçenizi çok daha kolay yönetebilirsiniz.

 • Bim kepekli ekmek fiyatı 2022 senesinde 5,75 TL olarak belirlenmiştir.

Bim Tost Ekmek Fiyatı

Bim raflarında yer alan bir diğer çeşit ise tost ekmeği olmaktadır. Dolayısıyla Bim tost ekmek fiyatı merak edilen konulardan biridir. Yemek hazırlamaya fazla vakti olmayan kişiler için harika bir alternatif oluşturmaktadır. Çünkü alacağınız tost ekmek içerisine farklı garnitürler ekleyerek harika bir öğün oluşturabilirsiniz. Örneğin içerisine salam, sosis, rus salatası, tavuk, çemen ve yumurta koyabilirsiniz. Bim tost ekmeği sayesinde kahvaltılarınızı ve diğer öğünlerinizi çeşitlendirebilirsiniz. Ya da misafiriniz geldiğinde farklı sunumlarla beğenileri kazanabilirsiniz.

Bim tost ekmek fiyatı 2022
Tost ekmeği.

Özellikle çalışan kişiler öğlen molalarında dışarıdan yemek istemeyebilir. Çünkü maliyeti fiyatları pahalı olmakta ve hijyen konusunda emin olunamamaktadır. Bu durumda Bim’den alınacak tost ekmek ile çok farklı tarifler uygulanabilir. Sulu yemeklerin işyerine ya da dışarıya çıkıldığında taşınması zor olabilir. Fakat Bim tost ekmeğiyle yapacağınız atıştırmalıkta böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. Ayrıca bize göre Bim tost ekmek fiyatı oldukça uygundur. Böylece her gün aklımızda oluşan ne yiyeceğiz? Sorusuna basitçe yanıt bulabiliriz.

 • Bim tost ekmek fiyatı 2022 senesinde 7,90 TL olarak belirlenmektedir.

Bim Tam Buğday Ekmek Fiyatı

Bim tam buğday ekmek fiyatı sık sık araştırılan konulardan birisidir. Beyaz ekmek yemesi yasak olan ve kepekli ekmeğin tadını sevmeyen kişiler farklı alternatifler aramaktadır. Tam buğday ekmeği de bunlardan bir tanesidir. Tadı beyaz ekmeğe oldukça yakındır. Bundan dolayı birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bim raflarında poşetli bir şekilde satışı yapılan tam buğday ekmeği bizce oldukça lezzetlidir. Ekmecik markasıyla satışa sunulmaktadır. Bim ile yapılan anlaşma sonucu özel üretim yapılmaktadır. Bu sayede fiyatı da gayet alınabilir seviyelerdedir.

Bim tam buğday ekmek fiyatı 2022
Tam buğday ekmeği.

Tam buğday ekmeği oldukça besleyici içeriğe sahiptir. İsmini tam buğday unundan yapılması nedeniyle almaktadır. Diğer türlere göre kalori ve tuz miktarı daha azdır. Hatta tuzsuz versiyonlarına da ulaşmak mümkündür. Bim şubelerinde bulunan Ekmecik tam buğday ekmeğinde makul oranda tuz bulunmaktadır. Bunu da dikkate alarak satın alım yapmanızı öneriyoruz. Elbette tüm bunlardan önce Bim tam buğday ekmek fiyatı konusuna göz atmanızda fayda olacaktır. Bu sayede markete daha bilinçli gidebilir ve sürprizlerle karşılaşmazsınız.

 • Bim tam buğday ekmek fiyatı 2022 senesiyle birlikte 7,50 TL olmuştur.

Bim Hamburger Ekmek Fiyatı

Bim mağazalarında bulunabilecek bir diğer ekmek çeşidi ise hamburger olmaktadır. Buna bağlı olarak da müşterileri tarafından Bim hamburger ekmek fiyatı incelenebilmektedir. Günümüz koşullarında restoranlardan hamburger söylemek maalesef imkansız hale gelmeye başlamıştır. Çünkü maliyetler yükseldikçe fiyatlar da inanılmaz artış göstermektedir. Bu da insanları evde hamburger ekmeğiyle kendim yapabilir miyim? Sorusuna yöneltmektedir. Elbette Bim’e uğrayarak alacağınız hamburger ekmeği ve diğer malzemelerle harika bir menü ortaya çıkartabilirsiniz. Hem midenize hem de cebinize çok külfet yaşatmadan leziz hamburgerler yapabilirsiniz.

Bim hamburger ekmek fiyatı
Susamlı hamburger ekmeği.

Hamburger ekmeği alırken dikkat etmeniz gereken belli konular vardır. En önemlisi ekmeğin taze olmasıdır. Bayat bir hamburger ekmeği sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Ayrıca içinin puf olması tercih sebebidir. Üzerindeki susam miktarı da oldukça önemlidir. Bizlerin yaptığı testlerde Bim hamburger ekmeğinin çok iyi sonuçlar verdiğini söyleyebiliriz. Sizler de başka marketlerle kalite ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Bu sayede en doğru kararı vermiş olacaksınız. İletmiş olduğumuz Bim hamburger ekmek fiyatı için eklemek istediğiniz bir şey olursa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. Ekiplerimiz en kısa zamanda size yanıt verecektir.

 • Bim hamburger ekmek fiyatı 2022 yılında 10,90 TL olmaktadır.

Diğer yazılarımıza da göz atmak isteyebilirsiniz.

Bim kabartma tozu fiyatı
Bim maya fiyatı 2022

2 thoughts on “Bim Ekmek Fiyatı

 • Şubat 28, 2022 tarihinde, saat 1:46 pm
  Permalink

  Merhaba ekmecik çok tahıllı special tost ekmeği fiyatını öğrenmek istiyorum

  Yanıtla
  • Mart 13, 2022 tarihinde, saat 10:47 am
   Permalink

   Merhaba Nuray Hanım,

   Bim’de Ekmecik çok tahıllı special tost ekmeği sürekli olarak satılmamaktadır. Aktüel kampanyalarda gelirse mutlaka yazımıza ekliyor olacağız.

   Değerli görüşleriniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir