Bim Plastik Tabak Fiyatları

Bim Plastik Tabak Fiyatları

Bim Plastik Tabak Fiyatları pratiklik arayanların en çok incelediği konulardan birisidir. Plastik tabaklar kullan-at yöntemi sebebi ile oldukça sevilmektedir. Özelliklede pikniklerde ya da toplu yemek verilen yerlerde bulaşık yıkamak zor bir seçenektir. Bunun yerine plastik ya da köpük tabaklar iyi bir çare olacaktır. Bim markette dilediğiniz an bu ürünlere ulaşabilirsiniz.

Bim plastik tabak fiyatları
Plastik tabakta bir yemek

Zaman geçtikçe insanlar yaşamları için daha pratik olabilecek yöntemler aramaktadır. Çünkü zaman kavramı artık daha da önemli bir hale gelmeye başlamıştır. Yoğun iş temposu ya da farklı sebepler kendimize ayrılan süreleri ne yazık ki kısıtlamaktadır. Bu sebeple kimse, hafta sonu aileyle birlikte gidilen bir piknikte eğlenmeye ayrılması gereken zamanı bulaşık yıkamakla geçirmek istemez. Bu aşamada plastik ürünler yardıma koşar. İşiniz bittiğinde çöpe atıp keyfinize devam edebilirsiniz. Evinizde sürekli bulundurmanız gereken bu ürünleri almaya gitmeden önce Bim plastik tabak fiyatları hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Bim plastik tabak fiyatları
Plastik tabak ve çatal örneği

Bim market tüketicinin her ihtiyacını uygun fiyat politikası ile karşılamaya çalışmaktadır. Gıdadan, tekstil ve kozmetiğe kadar hemen hemen her alanda geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Size en yakın mağazasını ziyaret ederek dilediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz. Toplu bir yemek verecekseniz öncesinde çok miktarda plastik tabak almalısınız. Fakat öncesinde Bim plastik tabak fiyatları ile ilgili fikriniz olursa kolayca hesaplama yaparak bütçenizi ayarlayabilirsiniz.

Bim Plastik Bardak

Bim Plastik Bardak konusu da plastik tabağın yanında oldukça aranmaktadır. Toplu verdiğiniz bir yemek organizasyonunda içecekte mutlaka alırsınız. Cam bardaklar kullanmak neredeyse imkansız olur. Hem o kadar cam bardağı bulabilmek zordur. Hem de kırılma ihtimalleri yüksektir. Ve sonrasında da yıkamak bir o kadar zahmetlidir. Bunun yerine Bim’den çoklu plastik bardak alarak işinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Bim Plastik Çatal Ve Kaşık

Bim Plastik Çatal Ve Kaşık yine aynı şekilde kullanım amacıyla mutlaka almanız gereken bir üründür. Birden çok kişinin bir arada yemek yediği düğünler, doğum günleri ya da mevlüt gibi organizasyonlarda demir çatal kaşık kullanmak pekte hijyenik olmamaktadır. Ama tek kullanımlık çatal ve kaşık sayesinde yeme işlemi bittikten sonra atabilirsiniz. Bundan ötürü hemen en yakın Bim mağazasına giderek plastik çatal ve kaşık satın almanız gerekir.

Bim Plastik Tabak 10’lu fiyat; 8,90 TL

Bim Plastik Bardak 20’li fiyat; 7,50 TL

Bim Plastik Çatal/Kaşık 10’lu fiyat; 4,90 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim tavuk fiyatları
Bim eldiven fiyatı

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir