Bim Şekersiz Çikolata Fiyatı

Bim Şekersiz Çikolata Fiyatı

Bim Şekersiz Çikolata Fiyatı özelliklede diyet sürecinde olan kişiler için revaçta olan bir konudur. Çikolata, yedikçe insana mutluluk veren ve hemen hemen herkes tarafından sevilen tatlı bir gıdadır. Çikolata tutkunu birisi olarak söyleyebilirim ki Bim’in çikolataları bilindik çoğu markaya göre çok daha güzeldir. Yedikten sonra içinize mutluluk doğmaması imkansızdır. Tabi çikolata güzel olsa da bazı kişilere çok tüketmese bile kilo problemi yaratmaktadır. İçerisinde ki şeker oranı sebebi ile kalori açısından zengin bir gıda haline gelmektedir.

Bim şekersiz çikolata fiyatı
Şekersiz çikolata örneği

Bu sebeple Bim bu soruna da çare bulup Buono şekersiz çikolatayı piyasaya çıkarmıştır. Daha çıkar çıkmaz adından söz ettiren bu çeşidi fazlaca satılmaya başlamıştır. Adının bu kadar çok duyulmasından dolayı herkes merak ile araştırmaya başlamıştır. Lakin internet ortamı fazla kirli bilginin olduğu bir ortam olduğu için doğru bilgiye ulaşmak güçleşmiştir. Ama gunlukfiyat.com ailesi olarak sizi bu dertten kurtarıp en güncel bilgileri sizlere sunuyoruz. Sizde satın almaya gitmeden önce Bim şekersiz çikolata fiyatı hakkında bilgiyi yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Peki bu çikolata nasıl tatlandırılmıştır? Üründe bir tatlandırıcı ve doğal süt şekeri bulunmaktadır. İçerikte ilk sırada gördüğümüz Maltitol, Maltoz bazlı bir tatlandırıcı olup, üçüncü sırada yer alan Tam Yağlı süt tozu ise doğal laktoz kaynağı olarak dikkat çekmektedir.

Bim şekersiz çikolata fiyatı
Tabakta şekersiz çikolata

Kilo problemi olan kişilerce daha çok tercih edilse de diyabet hastalığı olan kişiler de ne yazık ki canları çok istediği halde şeker tüketemezler. Çikolata gibi güzel bir şeyden mahrum kalmak zorlayıcı olmaktadır. Fakat Bim sayesinde uygun bir fiyat ile sağlıklarına zarar gelmeden çikolatayı özgürce tüketebilirler. Zaman geçtikçe her gıdanın artık sağlıklı versiyonları piyasaya çıkmaya başlamıştır. İnsanlar artık daha bilinçlendiği için sağlıklı gıdalar tüketmeye daha da özen göstermeye çalışmaktadır. Kahve keyfinizin yanında çikolata tüketmek istediğinizde en yakın mağazasına doğru yola çıkmadan önce Bim şekersiz çikolata fiyatı için doğru bilgi sahibi olmak size pek çok avantaj sağlar.

Bim Şekersiz Çikolata Kalori Ve Besin Değeri

Bim şekersiz çikolata kalori ve besin değeri belki de en üzerinde durulan konudur. Satın almaya gitmeden önce kalori ve besin değerini bilmeniz önemli bir konudur. Buono Şeker İlavesiz Çikolata Besin Değerleri;
Enerji 481 kcal, Karbonhidrat 56,7 gr., Yağ 32,3 gr., Protein 6,9 gr., Lif 1,7 gr.

Bim şekersiz çikolata diyette yenir mi?

Bu çikolata diyette tüketilir evet. Fakat hangi gıda olursa olsun fazlası zarar olduğu için porsiyon miktarına dikkat ederek tüketmekte fayda var. Ne kadar şekersiz olursa olsun içerisinde bulunan karbonhidrattan dolayı aşırıya kaçmadan diyette rahatlıkla yiyebilirsiniz.

Buono Şekersiz Çikolata Kaç Gram?

Buono şekersiz çikolata kaç gram? sorusu da akıllara gelmektedir. Bu çikolata 100 gramlık paketlerde satışa sunulmuştur. Büyük gramajı ile daha uzun süre tüketim sağladığından tercih sebebi olmaktadır.

Bim Şekersiz çikolata İçeriği

Bim şekersiz çikolata içeriği yine merakla incelenmektedir. Bizde bu konuyu sizler için biraz araştırdık.

İçindekiler; Maltitol, Kakao yağı, Tam yağlı süttozu, Kakao kitlesi, Peyniraltı suyu tozu, Süt yağı, Emülgatör (Soya Lesitini), Aroma verici (Vanilin)

Bim Buono Şekersiz Çikolata 100 gram fiyatı; 9,90 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim Nutella Fiyatı
Bim Delites Fiyatı 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir