Bim Çikolatalı Sos Fiyatı

Bim Çikolatalı Sos Fiyatı

Bim çikolatalı sos fiyatı pasta malzemeleri arasında popüler olarak aratılan bir üründür. Çikolatalı sos, kullanımı pratik, lezzetli ve uygun fiyatlı işlenmiş bir üründür. Popüler olmasının sebebi özellikle birçok sütlü tatlıya yakışması ve ekstra tat katmasıdır. Çikolata severlerin hayran olduğu bir ürün diyebiliriz. Bu sos sütle hazırlanabilen toz bir üründür. İçindekilerden kısaca bahsetmek gerekirse; Şeker, yağı azaltılmış kakao tozu, modifiye mısır nişastası, nişasta, kıvam arttırıcı, tuz, bitter çikolata tozu (%0,16), aroma verici. Çikolata sosunu evde hazırlamak çok daha maliyetli ve uğraştırıcıdır. Zaten evde hazırlanan hazır aldığımız gibi bir kıvamda pek olamıyor. Bu sebeple düşük fiyat ile bu kolaylığa ulaşabilirsiniz.

Bim çikolatalı sos fiyatı
Çikolata soslu kek.

Bim çoğu pasta ürününde olduğu gibi çikolata sosunda da Daphne markayı satmaktadır. Daphne marka Bim’in kendisine ait markasıdır. Bu muhteşem ürün tüketici tarafından olumlu yorumlar almakta ve çok tercih edilmektedir. Çikolatalı sosla bir tatlı yapacaksanız önce Bim çikolatalı sos fiyatı hakkında güncel bilgiyi sitemizden öğrenebilirsiniz.  Bu sos ile neler yapabiliriz diye bakacak olursak; Çikolata soslu muhallebi, pasta, muffin, dondurma ve benzeri pek çok tatlıyı örnek verebiliriz. İstediğiniz her tatlıyı daha da lezzetlendirip, görünümünü güzelleştirmek için idealdir. Hazırlanışı ise oldukça kolaydır. 2.5 su bardağı süt ile hazırladığınız bir paket toz sosunuzu kaynayana kadar ocakta karıştırın. Kaynadıktan sonra 2-3 dakika kadar daha bekletin. Ocaktan aldıktan sonra kabuk tutmaması için ara ara karıştırarak soğutun. Kullanıcılar tarafından Bim Daphe çikolatalı sos fiyatı sık araştırılmaktadır.

Bim çikolatalı sos fiyatı
Çikolatalı sos dökülmüş krep.

Bim her ürününde olduğu gibi çikolatalı sosta da piyasaya göre daha uygun fiyatları tüketiciye sunmuştur. Bim bunu nasıl yapıyor dersek; raf düzeninden, tesis maliyetinden ve bunlar gibi birçok maliyetten kısarak ürünlerine yansıtmaktadır. Bu sebeple Bim çikolatalı sos fiyatı en merak edilendir. Ekibimiz ise özellikle son zamanlarda gelen sık zamlar sebebi ile daha sık market ziyaretleri gerçekleştirip güncel fiyatları sitemizde sunmaktadır.  Sitemizde özellikle görmek istediğiniz ürünleri bizlere yorum kısmından yazabilir aklınıza takılan herhangi bir şey de ulaşabilirsiniz.

  • Bim Daphne çikolatalı sos fiyatı; 6,25 TL

Bim Topping Çikolatalı Sos fiyatı

Bim Topping çikolatalı sos fiyatı ise toz formdaki ürün kadar merak edilmektedir. Bim Kent Boringer markasına ait ketçap benzeri bir plastik şişede hazır çikolatalı sosta satmaktadır. Bu ürün daha çok dondurma, meyve salataları gibi aperatif gıdalarda kullanılır. Ayrıca kahve süslemede de çokça kullanılmaktadır.

Bim Topping çikolatalı sos fiyatı
Çikolatalı sosun meyvelerle uyumu.

Bu ürün toz çikolatalı sos gibi muhallebi tarzında değil de dediğim gibi daha çok dekoratif amaç ile kullanılmaktadır. Evlerde de sıkça kullanılsa da kafe, restoran gibi işletmeler tarafından daha çok kullanılmaktadır. Bim Kent Topping çikolatalı sos fiyatı;

Diğer yazılarımız aşağıdaki linklerdedir.

Bim pasta keki fiyatı
Bim puding fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir