Bim Şalgam Suyu Fiyatı

Bim Şalgam Suyu Fiyatı

Şalgam suyu çok sevilen içeceklerden birisidir. Ben de sıkça içtiğim için Bim şalgam suyu fiyatı hakkında bilgi vereceğim. Ülkemize özgü çok sayıda lezzet bulunmaktadır. Genelde farklı ülkelerde bilinmezler. Şalgam da bunlardan bir tanesidir. Her türlü yemeğin yanında içilebilir. Bana göre en çok kebap türevi yemeklerle uyum sağlamaktadır. Siz de uygun fiyatı ile Bim şalgamını deneyebilirsiniz. Kıvamı ve tadı oldukça iyidir. Bence önemli olan bir diğer husus da içerdiği tuz miktarıdır. Fazla tuz olduğunda keyif alamıyorum. Bim tam da bu noktada imdadıma yetişiyor. Mağazalarından şalgam suyu alarak fiyatı nedeniyle yüksek meblağlar da ödemiyorum.

Bim şalgam suyu fiyat
Muntazam bir şalgam suyu sofrası.

Her haftanın belirli günlerinde Bim aktüel ürünler getirmektedir. Sıkı şekilde takip ederek şalgam gelmesi halinde satın alabilirsiniz. Bu sayede farklı marka ve çeşitleri de denemiş olursunuz. Çeşit demişken şalgam iki türlü bulunabilir. Biri acılı diğeri normal. Acı seven biri olduğum için onu tercih ediyorum. Gerçekten tam ayarında olması beni mutlu ediyor. İçerken fazla yakmıyor ve daha hoş bir tat bırakıyor. Siz kendi damak zevkinize uygun alım yapabilirsiniz. Bim’de ikisi arasında bir fiyat farkı olmadığını da belirteyim. Günümüz şartlarında markete çıkmadan önce fiyatları görebilmek önem kazanmıştır. Çünkü ev ekonomisi ancak böyle yönetilebilir. Aylık olarak tasarruf etmeniz kesinlikle mümkün olacaktır. Katkıda bulunabilmek için ben de sizlere Bim şalgam suyu fiyatı için detayları aktaracağım.

Bim şalgam suyu fiyat
Poğaça ve şalgam suyu ikilisi.

Doğanay markası birçok markette satılmaktadır. Oldukça köklü bir isimdir. Bim reyonlarında da Doğanay şalgam suyu bulunmaktadır. Çoğunlukla 250 ml ve 1 litrelik olacak şekilde şişelenmektedir. Fazla tüketim yapıyorsanız 1 litre versiyonu daha ekonomik olmaktadır. Ayrıca size faydalarından kısaca bahsetmek istiyorum. Şalgam suyunun içinde fosfor, kalsiyum ve potasyum vardır. Stresin önlenmesini sağlar. İdrar söktüren bir içecektir. Böbrek taşı sorunu yaşayanlar içebilir.  Akciğer ve bronşları da temizleyen şalgam suyunu Bim’den temin edebilirsiniz. Bunu yaparken de Bim şalgam suyu fiyatı sayesinde cebiniz zorlanmayacaktır. Değerli okuyucularım için 2022 etiket verilerini aktarmaya devam ediyorum. Bim Doğanay şalgam suyu ile ilgili yorumlarınızı da beklemekteyim.

Diğer yazılarımız için aşağıdaki gibidir.

Bim lahmacun fiyatı
Bim çiğköfte fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir