Bim Çiğköfte Fiyatı

Bim Çiğköfte Fiyatı

Bim’de satılan hazır yiyeceklerden birisi de çiğköfte olmaktadır. Bu yazımda size güncel Bim çiğköfte fiyatı için bilgi vereceğim. Ayrıca farklı detaylar da paylaşıyor olacağım. Çiğköfte ülkemizde çok sık tüketilen yemeklerdendir. Tek başına öğün olabildiği gibi aperatif görevi de görmektedir. 2010 senesinden sonra çiğköfteci furyası başlamıştır. Her mahallede satış yapan bir dükkan bulmak mümkündür. Fakat yaşanan zamlardan sonra fiyatları yükselişe geçmiştir. Buralardan sipariş vermek istemeyenler ise Bim gibi marketleri tercih etmektedir.

Bim çiğköfte fiyatı
Harika görünen çiğköfte tabağı.

Çiğköfte benim de sıkça yediğim harika bir gıda türüdür. Temel maddesi bulgurdur. O sebeple gayet doyurucu özelliği vardır. Öğrencilerin sıkça tercih ettiği hazır gıdalardan birisidir. Lezzeti ile herkesi kendine çekmektedir. Bim raflarında sunulan çiğköfteler de oldukça başarılıdır. Yaptığım tadım testlerinde geçer not almıştır. Şiddetle tavsiye ediyorum. Piyasaya göre Bim çiğköfte fiyatı son derece avantajlıdır. Kiloluk paket alarak uzun süre tüketebilirsiniz. Bunu yaparken de alışveriş bütçesini zorlamanız gerekmez.

2022 yılına ait güncel fiyatları bulmak her zaman kolay olmuyor. Ben de birçok zincir markete ait arama yaparken sonuçlar içerisinde boğuluyorum. Sorun yaşamamanız için sizlere aktardığım fiyatları sürekli güncel tutmaktayım. Her gün Bim ziyaretlerini gerçekleştirerek değişim varsa not alıyorum. Hızlıca eve dönerek gerekli düzenlemeleri yapmaktayım. Bim’de satılan çiğköfte için de bu durum geçerlidir. Konu hakkında sormak istediklerinizi yorum olarak iletebilirsiniz. Daha önce Bim’den alarak çiğköfte yediyseniz görüşlerinizi de paylaşmayı unutmayın.

Bim çiğköfte fiyatı
Çiğköfte, marul ve limon üçlüsü.

Bence çiğköftenin en güzel hali dürüm şeklindedir. Aşırı şekilde birbirini tamamlayan lezzetlerdir. Yine Bim’den lavaş, marul ve nar ekşisi alıyorum. Lavaşı bir güzel açıp içerisine çiğköfteleri diziyorum. Üzerlerine marulları koyuyorum. Limon ve nar ekşisi de sıkarak dürmeye başlıyorum. Dışarıdan söylediğimiz dürüm çiğköfte gibi oluyor. Hem de Bim çiğköfte fiyatı sayesinde çok para harcamak gerekmiyor. Canınızın istediği her an Bim’e giderek siz de bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Yanına da dilerseniz ayran ya da şalgam alabilirsiniz. Çünkü içecek olmadan yemesi biraz zor olabilmektedir.

  • Bim dürüm çiğköfte fiyatı 2022 yılında 4,50 TL olarak satıştadır. Toplam ağırlığı 180 gramdır.

Bim 1 kilo çiğ köfte ne kadar?

Bim 1 kilo çiğ köfte ne kadar? sorusu benim de aklıma takılmaktaydı. Çok tüketen biri olarak her zaman 1 kiloluk halini satın alıyorum. Yaklaşık 2-3 gün boyunca yiyebiliyorum. Size de önermekteyim. Ancak bu süreleri fazla geçirmemeye çalışın. Çünkü küflenme ya da bozulma başlayabiliyor. 1 kg çiğ köfte ile yaklaşık 20 dürüm çıkarabilirsiniz. Kalabalık bir aileniz varsa oldukça idealdir. Bunun dışında arkadaşlarınızla çiğköfte partisi yapmak isteyebilirsiniz. Bu durumda da Bim 1 kg çiğ köfte sizler için yetecektir.

Bim 1 kilo çiğköfte ne kadar?
Örnek bir çiğköfte yapımı.

Benim fikrime göre Bim her zaman kaliteli malları ucuz fiyata satma gayreti içerisinde. O nedenle gönül rahatlığıyla alışveriş yapıyorum. Satışa sunduğu 1 kilo çiğ köfte fiyatı da oldukça ekonomik duruyor. Son dönemlerde yağmur gibi yağan zamlardan az hasar alarak çıkmıştır. Çalışan ya da vakit darlığı yaşayanların pratik bir öğün yapmasını sağlamaktadır. İçerisinde kullanılan malzemeler bence son derece kalitelidir. Sosları ve salça miktarı doğru ölçülerde ayarlanmıştır. Şimdi gelelim 1 kilo çiğköfte ne kadar? konusuna.

  • Bim 1 kilo çiğköfte fiyatı 2022’de 18 tl olarak belirlenmiştir.

Bim MZ Ege Çiğ Köfte Ne Kadar?

MZ Ege Bim için çiğköfte üreten bir firmadır. Dolayısıyla Bim Mz Ege çiğ köfte ne kadar? konusu merak edilmektedir. Son derece eski bir firma olan Mz Ege ürünleriyle göz doldurmaktadır. Bim marketlerde etsiz çiğköfte satışını da yapmaktadır. Gözlemlediğim kadarıyla müşterileri tarafından oldukça sevilmektedir. 384 gramlık paketlerde sunulmaktadır. Fiyatı da cep yakmayan cinstendir. İçerisinde ayır olarak çiğköfte sosu bulunmaktadır. Bu da lezzetine lezzet katmanızı sağlamaktadır.

 

Bim MZ Ege çiğköftesini buzdolabında saklamalısınız. Çünkü +4 derece altındaki sıcaklıklarda bozulma meydana gelebilir. Bu da israfa neden olacaktır. Ayrıca satın alım yaparken bozuk ambalajlı olanlardan da uzak durulması gerekir. Taşınma ve nakliye sırasında nadirde olsa bu durum yaşanabilmektedir. Sizlere ileteceğim 2022 fiyatı sayesinde bilinçli şekilde Bim’e gidebileceksiniz. Bim Mz Ege çiğköfte ne kadar? sorusuyla ilgili aklınızda hiçbir şüphe kalmayacaktır.
  • Bim Mz Ege çiğ köfte fiyatı (384 gram) = 7 TL
Bim MZ Ege Çiğ Köfte Ne Kadar?
Örnek bir MZ Ege çiğ köfte görseli.

Bim Çiğköfte Kaç Kalori?

Diyet yapanların aklına ilk gelen şeylerden birisi de Bim çiğköfte kaç kalori? olacaktır. Sağlıklı beslenmek günümüzde oldukça zorlaşmıştır. Paketli gıdaların birçoğu yüksek kaloriye sahip olmaktadır. Dolayısıyla diyette Bim çiğköfte yenir mi? ve Bim çiğköfte dürüm kaç kalori?  konuları gündeme gelmektedir. Bence diyetisyen kontrolünde ve aşırıya kaçmamak kaydıyla yenilebilir. İçerdiği yağ ve tuz oranı kalorisini de yükseltmektedir. Uzun süreli ve fazla tüketiminde ciddi kilo alımına neden olabilir. Sizler için direkt olarak paket üzerinde yazan verileri araştırdım. Şimdi bunları sunuyorum.

  • Bim çiğköfte dürüm kaç kalori? sorusu incelendiğinde 355 kaloriye sahip olduğu görülmektedir. İçerisinde 6.3 gr yağ, 19.78 gr protein ve 52.31 gr karbonhidrat barındırmaktadır

Diğer yazılara da bir göz atabilirsiniz.

Bim şalgam suyu fiyatı
Bim lahmacun fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir