Bim Yumuşatıcı Fiyatı

Bim Yumuşatıcı Fiyatı

Yumuşatıcı, çamaşır yıkarken akla ilk gelen temizlik ürünlerindendir. Genellikle çoğumuz yumuşatıcı olmadan çamaşır yıkamayız. Makineden çıkarılan çamaşırlara yumuşatıcının kattığı koku kimi mest etmez ki. Kıyafeti üzerimize giydiğimizde ya da nevresim takımımızı değiştirdiğimizde güzel kokuların verdiği temizlik hissi hepimizi oldukça mutlu eder. Bu yüzden çok fazla tercih edilen Bim yumuşatıcı fiyatı için sizlere en güncel bilgiyi sağlayacağız. Yumuşatıcıların en büyük özelliği yıkanan eşyaların güzel kokmasını sağlamaktır evet ama bir diğer amacı da giysilerinize ve ya çarşaflarınıza yumuşaklık katması, onarmasıdır. Yumuşatıcıların içinde çamaşırlarınız için özel bileşikler kullanılmaktadır. Çamaşır deterjanınızla birlikte hazneye doldurup makineyi çalıştırmanız yeterlidir. Ayrıca yumuşayan çamaşırlar size daha kolay ütü yapma fırsatı tanımaktadır. Giysi onarım konusunda da oldukça başarılı bir üründür.

Bim yumuşatıcı fiyatı 2022
Örnek bir yumuşatıcı görseli.

Bim’de Bulut marka çamaşır yumuşatıcısı bulunmaktadır. Bim’in en çok satılan ürünlerinden birisi olmaktadır. Ve gerçekten hem bütçe uygunluğu hem de kalıcı kokusu verdiği yumuşaklık sebebi ile şiddetle denemenizi tavsiye ediyoruz. Yumuşatıcıların fazlaca çeşidi bulunmaktadır. Genelde çiçekli kokular tercih edilmekle birlikte farklı kokularda üretilmektedir. Kişisel tercihinize göre dilediğinizi satın alabilirsiniz. Bim’de Bulut markasına ait 3 çeşit bulunmaktadır. Bunlar; Normal yumuşatıcı, konsantre yumuşatıcı ve özel seri konsantre yumuşatıcısıdır. Farkları ise şöyledir; Normal yumuşatıcı da bir yıkama için daha fazla miktar kullanmalısınız. Konsantre çeşidinde ise daha yoğun bir formüle sahip olduğu için bir yıkama için bir kapak yumuşatıcı yeterli olacaktır. Konsantre yumuşatıcı normaline göre biraz daha karlı bir tercihtir. Özel seri yumuşatıcı ise Bim’in sizlere daha özel parfüm kapsülleriyle üretilmiş yumuşatıcısıdır. Bunlar ekstra güzel ve kalıcı koku sağlamaktadır. Sizler hepsini deneyimleyip hangisini isterseniz onu tercih edebilirsiniz. Öncesinde ise Bim yumuşatıcı fiyatı hakkında bizlerden detaylı bilgi alabilirsiniz. En sevdiğiniz çiçek kokusu gülse pembe çeşidini satın alıp kullanmak oldukça mutlu edecektir. İçeriği sebebi ile de güvenle kullanabilirsiniz.

Bim yumuşatıcı fiyatı 2022
Örnek bir yumuşatıcı rafı.

Kötüye giden ekonomi şartlarına rağmen Bim Bulut marka çamaşır yumuşatıcısı piyasaya göre çok uygun kalmaktadır. Hem de gramajı yüksektir. Bim’in birçok il ve ilçede bulunması sebebi ile çok rahat bir şekilde satın alabilirsiniz. Sizler için özenle üretilip, özenle taşıyıp raflarda yerlerini almaktadırlar. Bim Bulut marka yumuşatıcı satmaktadır evet ama aktüel olarakta birçok markayı raflarına sizler için yine en uygun fiyat garantisi ile getirtmektedir. Bizler daima sizler için sık market ziyaretleri gerçekleştirip sizleri en doğru fiyat bilgisine ulaştıracağız. Bim 2022 Bulut marka çamaşır yumuşatıcısı yazımızda markete gitmeden önce en güncel fiyatı öğreneceksiniz. Dilerseniz sitemizi kayıt edip sonuca daha hızlı ulaşabilirsiniz. Yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Bim yumuşatıcı fiyatı aşağıdaki gibidir.

  • Bim Bulut yumuşatıcı fiyatı mor = 24.90 TL
  • Bim Bulut konsantre yumuşatıcı fiyat mavi = 24.95 TL
  • Bim Vernel yumuşatıcı fiyatı = 29 TL
  • Bim Yumoş yumuşatıcı fiyatı = 38 TL

Aşağıdaki konulara da göz atmak isteyebilirsiniz.

Bim şampuan fiyatları 2022
Bim şampuan fiyatları 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir