A101 Ayran Fiyatı

A101 Ayran Fiyatı

A101 ayran fiyatı araştırma halinde olan bir konudur. Yoğurt sevilerek tüketilen bir süt ürünüdür. Hem faydası çok fazladır hem de yemeklerin yanında veya tek başına son derece güzeldir. Ayran ise yoğurt ve suyun birbirine karışması ile elde edilir. Ayran da en az yoğurt kadar sevilmektedir. İçilebilir kıvamda olduğu için birçok pratiklik sağlar. Et yemekleri, sebze yemekleri, döner gibi gıdaların yanında muhteşem olur. A101 sayesinde de ayranı son derece makul bir fiyata alabilirsiniz.

A101 ayran fiyatı
A101 ayran fiyatı

A101 hemen hemen her ürününde kendisi adına üretim yaptırarak maliyetten olabildiğince kısmaktadır. Ürünleri hem kaliteli hem de piyasaya göre çok uygundur. Ayranda bunlardan birisidir. Birşah ayranları ününü herkese duyurmaya başarmıştır. Bu sebeple satışı yüksek olmaktadır. Kıvamı, tuz oranı lezzeti tam ayarında olması gerektiği gibidir. Ayranı tabii evde de yapabilirsiniz. Fakat bu kıvamı tutturmak için epeyce yoğurt harcamanız gerekir. Ve yine de aynı lezzeti tutturamayabilirsiniz. Bunun yerine A101 Birşah ayranı satın alıp buzdolabında bulunmanız en mantıklısı olacaktır. Fakat öncesinde A101 ayran fiyatı hakkında bilgi alırsanız bütçenizi daha kolay sağlarsınız.

A101 ayran fiyatı
Bardakta ayran sunumu

Ayranın bana göre en yakıştığı yemek Türk mutfağının vazgeçilmezi olan tavuklu pilav yanınadır. Ve bence muhteşem bir menüdür. Onun dışında dönerin yanını da çok iyi tamamlamaktadır. Birşah markası süt ürünleri grubunda sevilerek tüketilen bir markadır. Ayranın sağlığa faydaları çok fazladır. Siz en iyisi yemek öğünlerinizin yanında Birşah ayranı eksik etmeyin. Ama öncesinde A101 ayran fiyatı için yazımızın sonunda bir bilgiye ulaşın.

2022 senesi ne yazık ki temel gıda ürünlerinde bile yüksek zamların yaşandığı bir yıl olmuştur. İnsanlar bu sebeple en temel ihtiyaçlarını karşılayabilmek için uygun fiyatlı marketler aramaktadır. Bunun için en iyi seçenek A101 marketleri olmaktadır.

A101 Ayran Çeşitleri

A101 ayran çeşitleri merak konusudur. Kısaca bahsedelim. En yaygın olarak bardak ayranlar kullanılmaktadır. Yanında pipeti ile satılmakta olan bu çeşidini toplu yemek törenlerinde, işte, okulda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Pipeti de olduğu için rahatlıkla içebilirsiniz.

Bunun dışında 1500 ml ayranlar bulunmaktadır. Bu çeşidini de daha çok evde tüketecekseniz tercih edebilirsiniz. Çünkü evde bardağa doldurup içilebilmektedir. Kalan kısmını da yine kapağını kapatıp buzdolabında saklayabilirsiniz. Birşah, Pınar, Torku gibi markaların ayranlarını reyonlarında bulabilirsiniz.

Birşah Ayran Kaç Kalori?

Birşah ayran kaç kalori? sorusu da akıllara gelmektedir.

100 ml için; 35 kalori, 1,6 yağ, 3,1 g karbonhidrat, 2 g protein mevcuttur.

  • Pınar 200 ml ayran fiyatı; 2.60 TL
  • Torku 2.5L ayran fiyatı; 17.10 TL
  • Pınar 1500 ml ayran fiyatı; 11.20 TL
  • Birşah 200 ml ayran fiyatı; 1.35 TL
  • Birşah 1500 ml ayran fiyatı; 4,05 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

A101 börek fiyatları
A101 pizza fiyatları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir