Bim Zeytin Fiyatları

Bim Zeytin Fiyatları

Bim zeytin fiyatları son dönemlerde sıklıkla araştırılan konulardan bir tanesidir. Zeytinin Türk mutfağında oldukça farklı bir yeri vardır. Kahvaltıların baş tacı olan bu yiyeceğin oldukça fazla çeşidi bulunmaktadır. Bim marketlerde pek çok farklı zeytin türüne rastlanabilmektedir. Ülkemizin zeytinciliğe elverişli bölgelerinden özenle toplanan zeytinler fabrikaya taşınmaktadır. Burada özel yöntemlerle makinalar aracılığıyla işlenmektedir. Kavanozlara ya da bu iş için üretilmiş poşetlere koyularak tüketilmeye hazır hale getirilir. Son aşamada Bim’in kendi dağıtım araçlarına yüklenerek zeytinler marketlere dağıtılmaktadır.

Operasyonların tamamını Bim sağlamaktadır. Bundan dolayı da üretim maliyetlerini minimuma indirebilmektedir. Müşterilerine ucuz fiyatlı zeytin satışını da sürdürmeye devam etmektedir. Bazı dönemlerde aktüel kampanyaları düzenlenebilmektedir. Bunları sıkı takip eden kişiler bilir ki oldukça avantajlı fiyatlar ortaya çıkmaktadır. Siz de Bim’in kendi sitesinden aktüel olarak gelen zeytin var mı kontrol edebilir ve alışveriş bütçenize pozitif katkıda bulunabilirsiniz.

Bim zeytin fiyatları
Çeşitli Bim zeytinleri.

2022 senesiyle birlikte birçok gıda ürününde güncellemeler yapılmıştır. Bunları doğru kaynaktan takip etmek oldukça önemlidir. Günlük ya da alışveriş yapıyorsanız yanınıza aldığınız parayı iyi yönetmeniz gerekmektedir. Bundan dolayı da Bim zeytin fiyatları dahil olmak üzere kendinize bir not kağıdı hazırlayabilirsiniz. Hangi ürün kaç gram ve fiyatı ne kadar? Gibi hesaplamalar ile oldukça iyi tasarruf edebilirsiniz.

Bim’in müşterilerine sunmuş olduğu zeytin markası İnci olarak geçmektedir. Ayrıca Marmarabirlik kurumuna ait zeytinler de Bim şubelerinde bulunabilmektedir. Genel olarak en sık tercih edilen türü salamura olmaktadır. Bunların özelliği 6 ay kadar bir süre tuzlu suda bekletilmeleridir. Sonrasında yağlanarak satışa hazır hale getirilir. Oldukça lezzetli ve etli bir zeytin türüdür.

Kahvaltılara çokça yakışan salamura zeytinini uygun fiyatları ile satın alabilirsiniz. Bir diğer tür ise yeşil zeytin olmaktadır. Siyah zeytinle aralarında epey bir lezzet farkı bulunmaktadır. Damak tadınıza hangisi uyum sağlıyorsa tercinizi o yönde kullanabilirsiniz.

Bim zeytin fiyatları
Siyah salamura zeytin.

Zeytin tüketmenin faydaları saymakla bitmemektedir. Sindirim problemi yaşayan kişiler için kahvaltılarda önerilmektedir. Bunun dışında uzun bir süre boyunca tok kalmanızı sağlar. Diyetisyenlerin çok büyük kısmı kahvaltı öğünlerinde zeytin yenilmesini tavsiye etmektedir. Siz de sağlığınıza dikkat etmek istiyorsanız ucuz fiyatları sayesinde Bim marketlerden zeytin alabilirsiniz.

Unutulmaması gereken bir konu da çok tuzlu olanların fazla tüketilmemesidir. Çünkü vücudunuzda ödem ve şişlik yapabilir. Kararında yenmesi halinde kalp sağlığına da faydası olduğu bilinmektedir. Kahvaltı dışında zeytinin en çok kullanıldığı yiyecek ise poğaça olmaktadır. Fırınlarda satılan poğaçaları sevmiyorsanız evde kendiniz basit bir şekilde yapabilirsiniz.

Bizim tavsiyemiz Bim İnci zeytin kullanmanızdır. Bıçak ya da çatal yardımıyla çekirdeklerini çıkarabilirsiniz. Daha sonra dilimleyerek poğaça hamurunun içine doldurmanız yeterli olacaktır. Oldukça avantajlı olan Bim zeytin fiyatları sayesinde kendinizi zorlamadan harika tarifler uygulayabilirsiniz.

  • İnci doğal zeytin fiyatı 2 kg = 46,50 TL
  • İnci doğal salamura siyah zeytin fiyatı 900 gr = 38,90 TL
  • Bim inci doğal zeytin 231-290 kalibre fiyatı (500 gr) = 18,50 TL
  • Ağaoğlu yeşil ızgara zeytin fiyatı = 19,50 TL

Diğer yazılarımız için aşağıdaki adreslere göz atmanız yeterlidir.

Bim ekmek fiyatı 2022
Bim makarna fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir