Bim Soğuk Kahve Fiyatları

Bim Soğuk Kahve Fiyatları

Bim soğuk kahve fiyatları yaklaşmakta olan yaz ayları sebebi ile daha sık aratılmaya başlanmıştır. Kahve günün her saatinde keyifli ya da yorgun anlarınıza eşlik eden mükemmel bir içecektir. Bim market kahvenin hemen hemen her çeşidini satışa sunmuştur. Soğuk kahvede bunlardan birisidir. Yazın sıcakta içiniz yandığında ya da denizden çıkıp ferahlamak istediğinizde buz gibi bir soğuk kahve size keyifli anlar yaşatır. Süt, kahve ve çikolata tadının bir araya gelmesiyle gerçek bir lezzet harmanı ortaya çıkmıştır. Birde soğuk tüketildiğinde bir kahveden tüm bekleneni karşılamaktadır.

Bim soğuk kahve fiyatları
Bardakta soğuk kahve

Kahvenin saymakla bitmeyecek kadar çeşidi vardır. Bir kahve çekirdeğinden onlarca çeşit tat üretilmiştir. Sert tat sevenler için ayrı, yumuşak ve tatlı sevenler için ayrı bir sürü olanak vardır. Soğuk kahve ise genelde şekerlidir. İçtiğiniz zaman tatlı isteğinizi büyük ölçüde keser. Bim markette kendi markası olan Vip soğuk kahve bulunmaktadır. Latte ve mocha olmak üzere iki çeşidini reyonlarda görebilirsiniz. Aralarındaki fark ise sadece mochanın çikolatalı olmasıdır. Latte de daha çok kahve tadı baskın olmaktadır. Peki güncel durum ne diye merak ediyorsanız Bim soğuk kahve fiyatları konusunda doğru yerdesiniz. Hazır havalarda ısınıyorken biraz stok yapıp buzdolabınıza koyabilirsiniz. Gelen misafire ikram edebilir ya da gün içinde istediğiniz saatte tüketebilirsiniz.

Bim soğuk kahve fiyatları
Buz gibi bir soğuk kahve

Vip kahveleri tüketici tarafından sevilerek tüketilmektedir. Piyasada bulunan en bilindik markalar ile aynı kalitede ama daha düşük fiyatlar ile satılması cazip bir seçenek olmaktadır. Ürün karşılaştırmaları yaparak aradaki farkları rahat bir şekilde görebilirsiniz. Soğuk kahveler dolapta yerlerini almadan önce Bim soğuk kahve fiyatları için en güncel bilgiye yazımızda öğreneceksiniz.

Bim Soğuk Kahve Kaç Kalori?

Bim Soğuk Kahve Kaç Kalori? konusunu biraz araştırdık.

100 ml içerisinde; 46 kcal, 0,93 g yağ, 7,56 g karbonhidrat, 1,95 g protein mevcuttur. Bunlar ortalama değerlerdir. Çeşidine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Bim Soğuk Kahve Yorumları

Bim Soğuk Kahve Yorumları da merak konusudur. Soğuk kahve için farklı birçok marka mevcut olsa da Vip çok sevildiği için tüketicilerin yorumları ilk kez deneyecekler tarafından incelenmektedir. Yaptığımız araştırmalar sonucunda; tüketiciler kıvamını, lezzetini, kahve ve süt oranını kısacası her özelliğini son derece beğenmişlerdir.

Sizde gönül rahatlığı ile deneyimleyebilirsiniz.

Bim de Soğuk Kahve Ne Kadar?

Bim de Soğuk Kahve Ne Kadar? konulu yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız.

Bim Vip 250 ml fiyatı; 6,50 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim ice tea fiyatı
Bim kahve fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir