Şok Bulgur Fiyatı

Şok Bulgur Fiyatı

Şok bulgur fiyatı için gereken araştırmaları gerçekleştirdik. Bakliyat ihtiyaçlarınızda da Şok market her zaman yanınızdadır. Pek çok yemek tarifinde kullanılan bulgur da raflarda yerini almaktadır. Tüm isteklere yanıt verecek çeşitleri ve uygun fiyatları ile müşterilerini beklemektedir. Şok’a özel yapılan imalat sayesinde birçok marka ortaya çıkmaktadır. Bulgur için geçerli olan ise Anadolu mutfağı ismine sahiptir. Bana göre kalitesi ciddi oranda iyidir. Pişirirken diri kalma gibi problemler yaşatmamaktadır. Ayrıca 2022 yılında zamlanan diğer gıdalara göre hala alınabilir seviyelerde kalmıştır.

Şok esmer bulgur fiyatı
Şok esmer bulgur fiyatı

Bulgurun en çok kullanıldığı yiyeceklerden birisi çiğ köftedir. Her ne kadar yapması zahmetli olsa da çıkan sonuç kesinlikle sizi tatmin edecektir. Önce geniş bir kaba köftelik esmer bulgur döküyoruz. Üzerine sıcak su ekleyerek yumuşamasını bekliyoruz. Soğanların kabuklarını soyuyoruz. Bıçakla yemeklik doğrayıp suyunu iyice sıkıyoruz. Yoğurma kabına bulgur, soğan, sumak ve tuzu koyalım. Sonra salça, yoğurt, nar ekşisi, sıvı yağ ve limon suyunu boca edelim. İşte Şok bulgur fiyatı sayesinde ucuz ve leziz çiğköfteniz hazır hale gelmiştir. Marul ya da lavaş içine koyarak afiyetle yiyebilirsiniz.

Şok köftelik bulgur fiyatı
Şok köftelik bulgur fiyatı

Türk mutfağının vazgeçilmez tatlarından birisi de kısır oluyor. Misafirliklerin favori yemeğini yapmak için Şok mağazasına uğramanız yeterlidir. Gereken malzemeler  ince bulgur, salça ve zeytinyağıdır. Maliyeti ve fiyatları son derece düşüğe gelmektedir. Daha önce bahsettiğim ıslatma işlemini yapalım. Üstüne domates salçası ve zeytinyağı ekleyelim. Pul biber, tuz, taze soğan ve nane serpelim. Harmanlamak için kısa bir süreliğine karıştıralım. Kısırınız bu şekilde hazır hale gelecektir. Tabağa turşu da eklemeyi unutmayın. İkisi müthiş uyum sağlayacaktır. Tüm bunlardan önce ise Şok bulgur fiyatı başlığına göz atabilirsiniz. Bilinçli bir biçimde markete gidebilirsiniz.

Şok market pilavlık bulgur fiyatı
Şok market pilavlık bulgur fiyatı
  • Anadolu Mutfağı Pilavlık Bulgur 2.5 Kg = 19,45 TL
  • Anadolu Mutfağı Pilavlık Bulgur 1 Kg = 8,75 TL
  • Anadolu Mutfağı Köftelik Bulgur 1 Kg = 8,75 TL
  • Anadolu Mutfağı Esmer Köftelik Bulgur 1 Kg = 8,80 TL
  • Anadolu Mutfağı Esmer Pilavlık Bulgur 1 Kg = 8,76 TL

Bim bulgur fiyatı
Şok hurma fiyatı
Şok güllaç fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir