Bim Patates Fiyatı

Bim Patates Fiyatı

Bim patates fiyatı son günlerde sıkça araştırılan konulardan birsidir. Manav reyonunu her geçen gün zenginleştiren Bim müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Sebzeler arasında en çok kullanılan patatesi de mağazalarında bulmak mümkündür. Kilogram olarak satışı yapıldığından istenildiği kadar alınabilmektedir. Ayrıca fiyatı da oldukça ekonomik düzeylerde kalmıştır. Her türlü sebze ihtiyacınız için Bim’e göz atmanızı tavsiye ediyorum. Öncesinde gunlukfiyat.com web sitemizden gereken tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Bim patates fiyatı
Bim patates fiyatı 2022

Patates ile bir çok yemek çıkarmak mümkündür. Mükemmel menüler oluşturmak için yardımcı olmaktadır. En sevilen ve bilineni ise kızartma olmaktadır. Tek başına tercih edilebildiği gibi aperitif olarak da sunulabilir. Yapması da çok kolaydır. Kabuklarını soyup dilimlediğimiz patatesleri iyice yıkıyoruz ve dilimliyoruz. Geniş bir tavaya aldığımız sıvıyağın ısınmasını bekliyoruz. Çünkü soğuk halde atarsak birbirine yapışabilir. Kızdırdığımız yağın içine Bim patateslerini atıyoruz. Piştikten sonra ise havlu kağıt serdiğimiz tabağa döküyoruz. İşte çıtır çıtır lezzetli bir yemek hazırlamış oldunuz. Uygulamaya geçmeden evvel Bim patates fiyatı için bu konuya bakabilirsiniz.

Bim patates kg fiyatı
Bim patates kg fiyatı

Alışveriş yaparken en çok gözetilen iki konu vardır. Birisi alınan ürünün kaliteli olmasıdır. Diğeri ise fiyatının uygun olmasıdır. Çünkü 2022 yılına damga vuran zamlar nedeniyle daha ekonomik bir deneyim istenmektedir. Bana göre Bim bunu karşılayabilmektedir. Sattığı patatesler için de aynı şeyler geçerlidir. Temin ettiği firmaları özenle seçmektedir. Dolayısıyla fazla çürük ya da ezik olmadan patates alınabilmektedir. Yerli olarak ya da ithal olarak satış yapmaktadır. Bulunduğunuz bölgedeki Bim şubesine giderek hangisinin rafta olduğunu görebilirsiniz. 2022 senesine ait Bim patates fiyatı ile alakalı sormak istediklerinizi yorum olarak aktarabilirsiniz.

  • Bim patates kg fiyatı 5,75 TL olarak satıştadır.

Bim Dondurulmuş Hazır Patates Fiyatı

Bim dondurulmuş patates fiyatı da bir diğer incelenen hususlardan birisidir. Daha önce bahsettiğim üzere normal halini aldığımızda soyma, yıkama ve kurulama gibi işlemlere tabi tutmak gerekiyor. Fakat vakti kısıtlı olan kişiler farklı alternatif arayışlarına girebiliyor. Burada da Bim sizlerin yardımına yetişmektedir. Satışa sundukları dondurulmuş patates ile siz de bu keyiften mahrum kalmayacaksınız. Avantajlı fiyatı sayesinde de bütçenizi zorlamadan sepetinize ekleyebileceksiniz.

Bim dondurulmuş patates fiyatı
Bim dondurulmuş patates fiyatı 2022

Hazır patates denildiğinde benim aklıma ilk gelen şey parmak versiyonu oluyor. Mutfakta fazla zaman harcamadan hızlıca yapılabilmesi ile gönülleri fethetmektedir. Kıyma ve tavuk gibi çözünmesine beklemeye gerek bulunmuyor. Direkt olarak poşetini açıp yağda kızartabiliyorsunuz. Özellikle film izlerken bir şeyler yeme ihtiyacı hissediyorsanız kesinlikle öneriyorum. Yanında kola ile de harika gitmektedir. Bunları yaparken de fiyatlarının hesaplı olması nedeniyle içiniz rahat olacaktır.

Bim hazır patates fiyatı
Bim hazır patates fiyatı

Eğer yağlı şeyler yemeyi sevmiyorsanız sizler için bir seçenek daha var olmaktadır. Fırında dondurulmuş patates! Gerçekten nefis bir yemek ortaya çıkmaktadır. Yine oldukça kısa bir hazırlama süreci vardır. Kısaca aşamalarından bahsetmek istiyorum.

  • Dondurulmuş patatesleri kaba alıp zeytinyağı ve baharat ekleyerek karıştıralım.
  • Yağlı kağıt serdiğimiz fırına düzgünce dizelim. 190 derece ısıda pişmeye bırakalım.
  • Ara sıra kontrol ederek yanmaması için ters düz ederek çevirelim
  • İlk sıcağı çıktıktan sonra bu muhteşem lezzeti servis edebilirsiniz. Aynı Bim pizza fiyatı gibi epey hesaplı olması da işin güzel yönüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir