Bim Soğuk Sandviç Fiyatı

Bim Soğuk Sandviç Fiyatı

Bim soğuk sandviç fiyatı benim de merak ettiğim konulardan birisiydi. Siz okuyucularım için bugün Bim mağazasına uğradım. Gerekli fiyat bilgisini not almış şekilde karşınızdayım. Yemek yapamadığım zamanlarda Bim’in hazır paketli ürünleri ihtiyacımı karşılıyor. Soğuk sandviç de bunlar birisi olmaktadır. Oldukça uygun fiyatı ile harika bir seçenek olmaktadır. Bir sandviçte olması gereken tüm özellikleri taşımaktadır. Tazeliği son derece yerindedir. İçerisinde kullanılan malzemeler de son derece kalitelidir. Yerken gerçekten bunu fark ediyorsunuz. Hijyenik ve ekonomik fiyatlı sandviç için Bim’i tercih edebilirsiniz. Aktüel indirimleri takip ederek daha avantajlı alım yapma şansınız olacaktır.

Bim soğuk sandviç fiyatı
Örnek bir soğuk sandviç.

Ucuz fiyatlı gıdaların kötü olacağına dair yaygın bir inanış mevcuttur. Fakat Bim bu algıyı kesinlikle kırmıştır. Sattığı sandviçler de aynı bu şekildedir. Birçok çeşidi bulunmaktadır. Hepsini tek tek deneyerek damak zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Benim favorim salamlı ve kaşarlı olandır. Marka ismi Tada olarak geçmektedir. Bim ile birlikte birçok markette satışı mevcuttur. Genelde sandviçleri üçgen şeklindedir. Son kullanma tarihine kadar soğuk bir şekilde muhafaza edilmelidir. Bir diğer marka da Bim’in kendisine özel üretilen Clubwich olmaktadır. Bim üretim firmalarıyla yaptığı anlaşmalar sayesinde müşterilini memnun etmektedir. Özellikle Bim soğuk sandviç fiyatı da pek çok kişi tarafından ekonomik bulunmaktadır. Bu sandviçleri başka hiçbir zincirde bulamazsınız. Tadı evde yaptıklarımıza oldukça yakındır.

Bim soğuk sandviç fiyatı
Farklı bir soğuk sandviç çeşidi.

Soğuk sandviç ismi gereği ısıtılmadan tüketilmektedir. Aslında kendiniz de sandviç yapabilirsiniz. Fakat birçok malzemenin dolabınızda olması gerekir. Eksik olanlar nedeniyle istediğiniz lezzete ulaşamayabilirsiniz. Ben de bunlarla uğraşmak yerine direkt olarak hazırları tercih ediyorum. Taşınabilir olması da önemli kriterlerden birisi. Dışarıda yeme maliyetleri son zamanlarda arşa çıkmış durumda. Şirketlerin verdiği gıda yardımları bile yetersiz kalmaya başladı. Haftanın bazı günleri işe giderken çantama Bim soğuk sandviç çeşitlerinden iki tane koyuyorum. Yanına da içeceğimi alıyorum. Sonuç olarak Bim soğuk sandviç fiyatı sayesinde öğlen yemeğimi gayet ucuza getirmiş oluyorum. Gönlüm de oldukça rahat oluyor. Paketli ve sağlıklı beslenme için size de tavsiye ediyorum. Aşağıda ileteceğim detaylar 2022 senesine aittir.

  • Bim soğuk sandviç fiyatı (130 gr) = 5,50 TL

Diğer linkler üzerinden farklı konulara ulaşabilirsiniz.

Bim soğan halkası fiyatı
Bim pizza fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir