Bim Kek Fiyatları

Bim Kek Fiyatları

Bim Kek Fiyatları abur cuburlar arasında en doyurucu ve lezzetlisi olduğundan dolayı oldukça incelenmektedir. Çay saatlerinin vazgeçilmezi olan kekler çeşit çeşittir. Sade, kakaolu, meyveli vb. gibi onlarcası sayılabilir. İçerisinde yumurta, yoğurt ya da süt gibi besleyici gıda maddeleri de bulunduğundan içiniz daha rahat bir şekilde tüketebilirsiniz. Bim market raflarında istediğiniz türde kekleri bulabilirsiniz. Acıktığınız bir anda pratik bir şekilde kek ve meyve suyu tüketirseniz açlığınız anında yatışır.

Bim kek fiyatları
Meyveli baton kek

Kek tariflerini tabi ki evde yapmak da mümkündür. Fakat insan buna her zaman vakit bulamayabilir. Ve harcanan malzeme, elektrik gibi masraflar şu zamlı dönem için epey maliyetli olabilir. Bunun yerine size en yakın Bim mağazasından farklı türdeki keklerden satın alıp hazırda tutabilirsiniz. Ama öncesinde Bim kek fiyatları hakkında bilgiye sahip olmalısınız. Çoğu üründe olduğu gibi bu kategoride de Bim marketin kendisine özel markası bulunmaktadır. Tazeliği ve uygun fiyatı ile kendisinden söz ettiren Casey kekleri son derece sevilmektedir. Kalitesi ile farklar yaratan Bim markalarını gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Çünkü üretim aşamaları alanında uzman mühendisler tarafından sıkı bir şekilde denetlenmektedir.

Bim kek fiyatları
Tekli kek çeşidi

Casey keklerin çeşitleri ise şu şekildedir. Meyveli/kakaolu baton ve tekli paketli kekler. Birde çikolata soslu mini kekler. Hepsinin kendisine özgü leziz bir tadı bulunmaktadır. Bir misafiriniz geldiğinde Casey keki ikramlık olarak sunabilirsiniz. Bilinen pek çok markayla aynı kalitede olan bu kekleri Bim sayesinde piyasaya göre çok daha uyguna mal edebileceksiniz. Fakat Bim kek fiyatları için markete gitmeden önce bir bilgiye sahip olmak size birçok avantaj sağlar. Tekli paket şeklinde satılan kekleri genelde toplu olarak da alınmaktadır. Bu sebeple Bim koli kek fiyatları da araştırılmaktadır. Casey markası dışında Bim’de çok daha başka markalarda ve çeşitte kekler bulunmaktadır. En bilinenlerinden ufacık bahsedelim.

Bim Kek Çeşitleri

Bim Kek Çeşitleri başlığı altında en sevilenlerden bu bölümde biraz söz edelim. Bim market son zamanlarda çok popüler olan ve sevilerek tüketilen Eti browni ıntense çeşitlerini en uygun fiyat garantisi ile size ulaştırmaktadır. Bim browni kek fiyatı içinde bilgiyi yazımızda görebileceksiniz. Bunun dışında aynı tarzda olan ve yine sevilerek tercih edilen Ülker Dankek çikolatalı kek de tüketici ile buluşmaktadır.

Ve uzun yıllardan beri kek denilince akla ilk gelenlerden birisi olan Eti popkek çeşitlerini satmaktadır. Eti popkek muzlu ve kakaolu sosu ile klasik keke yeni bir tarz katarak tüketicinin gönlüne taht kurmuştur. Bu sebeple arz talep ilişkisi doğrultusunda raflarda yerlerini almaktadırlar.

Bim market her ürününü yaygın lojistik ağı ile tazeliğini son kullanım tarihine kadar koruyarak taşımaktadır. Bir ürünün hammadden pakete girene kadar olan her aşaması oldukça önemlidir. Hele ki gıda sektöründe daha dikkatli olunması şarttır. Bundan dolayı her adım sıkı denetlemeler sayesinde yüksek kalitede ve uygun fiyatla sunulmaktadır. Fiyat listesi aşağıdaki gibidir;

Bim Casey meyveli/kakaolu baton kek 220 gram fiyat; 6,40 TL

Bim Casey çikolata soslu mini kek 180 gram fiyat; 7,50

Eti Browni İntense kek 48 gram fiyat; 3,00 TL

Ülker Dankek çikolatalı kek 35 gram fiyat; 2,30 TL

Eti Popkek muz kremalı 180 gram fiyat; 10,50 TL

Eti Popkek kakaolu/muz kremalı kek 60 gram, 2,50 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim Topi Tanem Fiyatı
Bim draje fiyatı 2022

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir