Bim Katı Sabun Fiyatları

Bim Katı Sabun Fiyatları

Bim katı sabun fiyatları sıkça aranan konulardan birisidir. Çünkü Bim birçok sabun çeşidiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Dolayısıyla güncel etiket bilgilerini merak edenler araştırma yapmaktadır. Bu sayede diğer marketlerle kıyaslamaya giderek kesesine hangisi uygunsa onu almaktadır. Ben de doğru katı sabun fiyatları için gerekli incelemeleri Bim mağazasında yaptım. Bu yazımda tüm ayrıntılarıyla birlikte öğrenebilirsiniz.

Bim katı sabun fiyatları 2022
Bim katı sabun fiyatları 2022

Kişisel bakım ve temizliğine önem veren kişiler pek çok malzemeye ihtiyaç duymaktadır. Duş jeli, şampuan, saç kremi ve sabun ile harika bir banyo keyfi yapılabilmektedir. Çoğu kişi duş jelini tercih etse de bazı kişiler sevmeyebilmektedir. Bu durumda katı sabunlar iyi bir alternatif oluşturmaktadır. Bim markete uğrayarak satın alım yapmak da mümkündür. Genel olarak bulunan markalar Işıl ve Dove olmaktadır. Bazı aktüel indirim günlerinde farklı markalar da gelebilmektedir.

Bim Işıl katı sabun fiyatları 2022
Bim Işıl katı sabun fiyatları 2022

Katı sabun seçiminde en önemli faktör ph değeridir. Cildinizle uyum sağlayacak orana sahip sabunları tercih etmekte fayda vardır. Bunun dışında doğal içeriğe sahip olması da gözetilmelidir. Çünkü direkt olarak tenimizle temas eder ve kuruluk gibi sorunlar ortaya çıkarmaması gerekir. Eğer Bim raflarında yer alan sabunlar sizler için bu kriterleri karşılıyorsa denemenizde fayda vardır. Öncesinde sayfamızdan Bim katı sabun fiyatları için gereken bilgiyi alabilirsiniz.

Bim kalıp sabun fiyatları 2022
Bim kalıp sabun fiyatları 2022

Bim pek çok kozmetik ve hijyen ürünüyle dikkatleri çekmeyi başarmaktadır. Bana göre hem çeşitlilik hem de fiyat bakımından birçok avantaj sağlıyor. Kalıp sabun için de bu durumun geçerli olduğunu söylemek mümkün. Genelde alışverişlerimde sepete atmayı ihmal etmiyorum.  İki farklı markayla satış olduğundan daha önce bahsetmiştim. Işıl ismine sahip katı sabunlar tamamen Bim’e özel üretim yapmaktadır. Dolayısıyla başka marketlerde bulabilmek pek mümkün değildir. Dove ise genel olarak çoğu firmadan alınabilmektedir.

Bim sıvı sabun fiyatları
Bim ıslak mendil fiyatı
Bim tuvalet kağıdı fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir