A101 Dondurma Fiyatları

A101 dondurma fiyatları özellikle yaz aylarında favori aramalardan birisidir. Yazın sizi ferahlatacak en iyi seçeneklerden bir tanesi dondurmadır. Bu sebeple A101 dondurma çeşit ve fiyatları merak konusu olmaktadır. Sıklıkla tüketildiği için uygun fiyatlı olması önemli bir konudur. Lakin 2023 senesinde hammaddeye gelen zamlardan dolayı her şeyin fiyatı artmış durumdadır. Dondurma da bunlardan birisi olduğu için tüketiciler en uygun nerde bulabilirler diye araştırma yapmaktadır. Tartışmasız ilk tercihiniz A101 mağazaları olmalıdır.

A101 dondurma fiyatları
Çok güzel Magnum dondurmalar

Gunlukfiyat.com sizler için marketleri gezerek tüm ürünler için en güncel bilgiyi ulaştırmaktadır. Geçimin zorlaştığı bu devirde alacağınız şeylerin fiyatını önceden bilmek birden fazla fayda sağlar. Dondurma fiyatları da bunlardan birisidir. Dondurmanın hammaddesi süttür. Bu sebeple hem lezzetli hem de besleyici bir atıştırma olanağı sağlarsınız. Sade olarak tüketimi sevilse de zamanla onlarca çeşidi piyasaya çıkmıştır. Bunlar genel olarak; çikolatalı, meyveli, bal bademli, Antep fıstıklı vb. gibi. Tüm bu çeşitlerle ilgili bilgi almak için A101 dondurma fiyatları hakkında yazımızdan fikir sahibi olacaksınız.

A101 dondurma fiyatları
Kornet dondurma

Kişi damak zevkine göre istediği çeşidi A101 dolaplarında bulabilir. Dondurma tabakta, külahta ya da çubuk şeklinde tüketilebilir. Fakat bunlar dışında birçok tatlıya yakışabilmektedir. Mesela şerbetli tatlıların tadını güzel bir şekilde hafifletmektedir. Baklava, waffle tatlısı gibi lezzetlerin tamamlayıcısıdır. Buzluğunuzda sürekli bulundurmak size kolaylıklar sağlar. Fakat öncesinde A101 dondurma fiyatları için bilgi sahibi olmalısınız.

A101 Dondurma Çeşitleri

A101 dondurma çeşitleri konusunda çeşitlerden kısaca bahsedelim.

Genellikle herkesin tercih ettiği kutu dondurmalar yüksek gramajı sebebi ile çok sevilmektedir. Kutu dondurmalarda tek bir çeşit bir kutuda ya da birden fazla lezzet bir araya gelir. Mesela kakaolu, vanilyalı gibi. Bunda da iki ayrı sınıf vardır. Birisi klasik, ekonomik çeşitlerdir fiyatının uygun olması sebebi ile tercih edilmektedir. Diğeri ise biraz daha gurme serisi diyebileceğimiz çeşitlerdir. Bunlarda ekstra olarak daha fazla malzeme eklenir. Mesela fındık, fıstık, meyve sosu, çikolata sosu gibi. Fiyat olarak daha yükseklerdir. Marka olarak ise genellikle A101 dondurma Bon Cremo, Carte Dor, Golf satmaktadır.

Bunun dışında tekli dondurmalarda oldukça fazla çeşit satmaktadır. Kornet dediğimiz külah şeklinde olanlar ya da çubuk dondurmalar yine sevilerek tüketilmektedir. Çubuk dondurmalarda Magnum en favoriler arasındadır. Dışında kıtır çikolatası içinde bol sütlü dondurması ile muhteşem bir lezzet deneyimi yaşatmaktadır. Fiyatı ise A101 marketlerinde piyasaya göre çok daha uygundur. Bu markanın dışında birçok çubuk dondurma çeşidi bulunmaktadır. Algida markasının Max dondurmalarını da şiddetle tavsiye ediyorum. Basit ve güzel bir tatlı kaçamağı yaşatır. A101 dondurmalı pasta da çok sevilmekte olan bir tattır. Özellikle de misafirlerinize ikram edebileceğiniz şıklıkta bir sunumla önce gözlere hitap eder. Tadıyla mest olursunuz.

  • Algida Dondurma Sade 500 ml. ₺33,90 TL
  • Algida Dondurma gökkuşağı 59 ml. 2,00 TL
  • Algida Maraş Dondurma Sade Kakao 500 ml. 27,95 TL
  • Algida Dondurma Magnum Vanilyalı 100 ml.
  • Algida Dondurma Maraş Sade 500 ml.
  • Algida Dondurma Magnum Bademli 100 ml.
  • Algida Dondurma Kakao Nogger 145 ml.
  • Algida Dondurma Max Antep Fıstıklı 65 ml.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir