Bim Pizza Fiyatı

Bim Pizza Fiyatı

Hazır pizzalar son dönemlerde oldukça rağbet görmektedir. Bundan dolayı Bim pizza fiyatı sık araştırılan konulardan olmaktadır. Ekonomik koşullar nedeniyle internet üzerinden fiyat araştırmaları her geçen gün artmaktadır. Kaliteli gıdaları ucuza almak isteyenler marketler arasında karşılaştırma yapmaktadır. Ancak doğru bilgilere ulaşmak her zaman mümkün olmayabilir.

Etiketler çok sık değiştiği için Bim’e ait 2022 fiyatlarını sizler için takip etmekteyiz. Bazı dönemlerde Bim aktüel kampanya sırasında pizza getirebilmektedir. Ya da mevcut olan markalarında indirim yapabiliyor. Böyle bir durum olursa direkt olarak yazımızda görebileceksiniz. Bu sayede markete çıkmadan önce detayları öğrenebilirsiniz. Konu hakkında sormak istediğiniz bir şey olursa yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Bim Pizza Fiyatı
Muhteşem görünen sucuklu pizza.

Restoranlarda ya da kafelerde pizza satışları mevcuttur. Fakat yaşanan fiyat artışları nedeniyle insanlar alternatiflere yönelebilmektedir. Bunlardan birisi de Bim’in sunduğu dondurulmuş pizza olmaktadır. Hazırlaması oldukça kolaydır. Yapmanız gereken fırınınızı açarak 200 derecede önceden ısıtmaktadır. Tepsiye koyduğunuz pizzayı ortalama 15 dakika kadar pişirmeniz gerekecektir. Daha sonra soğumasını beklemeden afiyetle tüketebilirsiniz. Bunları uygularken de Bim pizza fiyatı için cebinizden çok fazla para çıkmayacaktır.

Dilerseniz menüyü çeşitlendirmek için patates ve nugget da alabilirsiniz. Tercih edeceğiniz içeceği de yine avantajlı fiyatlarla Bim’den temin edebilirsiniz. Tüm bu muhteşem gıda mamullerinin güncel değerlerini sayfamızdan görebilirsiniz. Ekiplerimiz her gün en yakın Bim mağazasını ziyaret etmektedir. Ürünlerin güncel gramaj ve fiyat bilgilerini paylaşmaktadır.

Bim Pizza Fiyatı
Karışık pizza.

Bim’in dondurulmuş gıdalar dolabında bulabileceğiniz iki çeşit pizza vardır. Bunlar Mutfağım ve Superfresh olarak geçmektedir. Superfresh markasına sahip pizzalar hemen hemen her markette bulunabilir. Fakat Mutfağım pizzaları sadece Bim firmasına özel üretilmektedir. Bundan dolayı da fiyatı diğer rakiplerine göre daha cazibelidir. İçerisinde kullanılan malzemeler mısır, mantar, sosis, salam ve pizza sosu olmaktadır.

Bizlerin yaptığı denemelerde fiyat performans oranı oldukça yüksek görülmüştür. Hamuru ne çok sert ne de çok yumuşaktır. Tam kıvamında diyebileceğimiz harika bir lezzet sunmaktadır. Sonuç olarak evinde hazır pizza yapmak isteyenler Bim’e uğramayı ihmal etmemelidir. En azından deneyerek damak tadına uygunluğuna bakılmalıdır. Öncesinde elbette Bim pizza fiyatı konusuna da göz atabilirsiniz.

  • Eğer “Bim pizza fiyatı ne kadar?” sorusu aklınıza takılıyorsa bilgi verelim. 2022 senesinde Bim Lezzethane dörtlü pizza fiyatı 19,90 TL olarak sunulmaktadır.

Bim Superfresh Pizza Fiyatı

Superfresh pizzalarını Bim şubelerinde bulmak mümkündür. Bu nedenle Bim Superfresh pizza fiyatı merak edilen konulardandır. Yıllardır birçok farklı dondurulmuş ürün satan Superfresh beğenileri kazanmaktadır.  Özellikle pizzaları sıkça tercih edilmektedir. Bim de bunu dikkate alarak raflarında yer ayırmıştır. Canınız pizza çektiyse ve fiyatı fazla geliyorsa tercih edilebilir. Genel olarak dörtlü şekilde paketlerde bulunabilmektedir. Karışık versiyonu oldukça lezzetlidir.

Bim Pizza Fiyatı
Bol mozzarella peynirli pizza.

Sizlere Superfresh markası da dahil olmak üzere 2022 verilerini iletmeye devam ediyoruz. En kaliteli yemekleri ucuz fiyata yemek istiyorsanız web sayfamızı takip edebilirsiniz. Bim’de satışta olan tüm ürünleri eklemeye devam ediyoruz. Öncelikli olarak görmek istediğiniz varsa lütfen bize bildirin. Burada bahsedeceğimiz Bim Superfresh pizza fiyatı günceldir. Farklı bir sonuçla karşılaşırsanız Bim’in politikası esastır.

  • Bim Superfresh Pizzaking Slimmo fiyatı (Dörtlü paket) = 24,90 TL

Diğer konularımıza aşağıdaki adreslerden erişebilirsiniz.

Bim nugget fiyatı
Bim ketçap fiyatları 2022
Bim mayonez fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir