Bim Nugget Fiyatı

İçindekiler

Bim Nugget Fiyatı

Bim nugget fiyatı müşterileri tarafından sıkça sorgulanmaktadır. Nugget birçok kişinin severek tükettiği hazır bir tavuk ürünüdür. Yemek yapmaya fazla vakti olmayanlar için iyi bir alternatif olmaktadır. Hazırlanması oldukça kolaydır. Zahmete girmeden karnını doyurmak isteyen kişiler Bim şubelerinde satılan nuggetları tercih etmektedir. Nugget üretimi tavuğun belirli bölümlerinin küçük şekilde doğranmasıyla başlar. Sonrasında firmaların özel olarak geliştirdiği sos ile kaplanır. Yüksek ısıya sahip fırınlarda pişirilerek paketlemesi yapılır. Bu sayede son tüketiciye ulaştığında uzun süreler pişirmeye gerek kalmaz. Bundan dolayı da özellikle çalışan kişiler ve öğrenciler Bim’de satılan nugget ürününe rağbet göstermektedir. Fiyatları da birçok tavuk mamulüne göre uygun seviyelerdedir.

Bim nugget fiyatı
Özenle oluşturulmuş bir nugget tabağı.

Nugget satın aldığınızda nasıl hazırlanacağını bilmiyor olabilirsiniz. Bundan dolayı Bim raflarında bulabileceğiniz nugget paketlerinde pişirme önerisi bulunur. Tavanızı sıvı yağıyla hafifçe kaplamanız yeterlidir. Isındıktan sonra da nuggetları dikkatli bir şekilde dizmelisiniz. Yaklaşık 2 dakika kadar kızarttıktan sonra diğer yüzlerini de aynı işlemden geçirmeniz yeterli olacaktır. Ortalama 5 dakika içerisinde yemeğiniz hazır hale gelecektir. Dilerseniz yine Bim’den alabileceğiniz ucuz fiyatlı ketçap ve mayonezle menüyü renklendirebilirsiniz. Ekmeğin içerisine sıraladığınız nuggetların üstüne bunları dökerek harika bir öğün hazırlayabilirsiniz. Tüm bunları yapmadan önce Bim nugget fiyatı bilgisine ihtiyacınız varsa sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu arada yanında hazır donuk patates de alabilirsiniz. Bilindiği üzere ikisi efsane bir uyum sağlamaktadır!

Bim nugget fiyatı
Yenilmeye hazır nuggetlar.

Lezita markası pek çok tavuk ürünüyle müşteriler arasında popülerdir. Bizce de yaptığımız tadım testlerinde oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Bim’de satılan Lezita tavuk nugget da son derece lezzetli diyebiliriz. İçeriğinde kullanılan malzemelerin oranı gayet iyi bir şekilde ayarlanmış görünmektedir. Bize göre fiyatı da diğer rakiplerine kıyaslandığında gayet makul seviyelerdedir. Lezita direkt olarak Bim’e üretim yapan bir firma değildir. Migros, A101 ve Şok gibi zincir marketlerde de Lezita nugget bulabilmek mümkündür. Fakat herkesin genelde favori bir marketi vardır. Siz de sıkça Bim’i ziyaret edenlerdenseniz Bim nugget fiyatı yazısına göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Bu şekilde alışveriş bütçenizi doğru bir şekilde planlayabilirsiniz.

  • Bim nugget fiyatı 2022 senesinde 11 TL olarak belirlenmiştir.

Diğer konularımız ise aşağıda yer alıyor.

Bim ekmek fiyatı 2022
Bim lahmacun fiyatı
Bim ketçap fiyatları 2022
Bim mayonez fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir