Bim Bebek Bezi Fiyatı

Bim Bebek Bezi Fiyatı

Bim bebek bezi fiyatı ebeveynlerin en merak ettikleri konulardan bir tanesidir. Çünkü her anne ve baba çocukları için her şeyin en kalitelisini uygun fiyata bulmak istemektedirler. Bu sebeple Bim bebek bezleri tercih edilmektedir. Yüksek kalite ve uygun fiyat tüketiciyi cezbetmektedir. Bu bezler bebekler için olmazsa olmazdır. Çocuklar tuvalet eğitimini öğrenene kadar ebeveynler için en kurtarıcı üründür.

Bim bebek bezi fiyatı
Bebek bezi görüntüsü

 

Tabii bebek bezi alırken kalitesine dikkat etmek en önemli etkendir. Bim bu konuda kullanıcılardan tam not almaktadır. Anti alerjik özelliği sayesinde bebeklerin cildi için en sağlıklı bezlerdendir. Sızdırmaz özelliği sayesinde bebek bezi değiştirme esnasında kolaylık sağlar. Vücuda tam olarak oturur ve idrarın bebek üzerine çıkmasına izin vermez.

Bim bebek ve de çocuklar için çok çeşitli ürünler satmaktadır. Ve her zaman olduğu gibi tek amacı iyi kalitedeki ürünü uygun fiyata satışa sunmaktır. Bebeklerin günde en az 5 kez altı değiştirildiği için aylık olarak düşünüldüğünde ailelerin bebek bezine ciddi bir bütçe ayırması gerekmektedir. Bu da ortalama bir aile bütçesini oldukça etkilemektedir. Bu sebeple Bim Jenny&willy bebek bezleri rakip markalara göre son derece uygun fiyatlıdır. Sürekli değişen rakamlar sebebiyle Bim bebek bezi güncel fiyat sık araştırılır. Kendisine özel üretim yaptıran Bim market halkın her zaman yanındadır. Markete çıkmadan önce sitemizden Bim bebek bezi fiyatı ile ilgili bilgi almak sizin için pek çok avantaj sağlar.

Bim bebek bezi fiyatı
Bir diğer bebek bezi görüntüsü

Bu sene zamlar çok sık olduğu için en çok Bim bebek bezi 2022 fiyatı araştırılmaktadır.  Tüm bebek bezlerinde olduğu gibi Bim bebek bezlerinin de mini, midi ve maxi boyları bulunmaktadır. Seçiminizi yapıp satın almaya gitmeden önce bu yazımızdan Bim bebek bezi fiyatı hakkında güncel bilgiye ulaşacaksınız.

Bim Bebek Bezi Kilo Sınıflandırması Nasıldır?

  • 2-5 kg çocuklar için 1 numara bebek bezi
  • 3-6 kg çocuklar için 2 numara bebek bezi
  • 4-9 kg çocuklar için 3 numara bebek bezi
  • 5-10 kg çocuklar için 4 numara bebek bezi
  • 7-14 kg çocuklar için 5 numara bebek bezi

Seçiminizi bu tabloya göre yapabilirsiniz. Bunun yanında yeni doğan için ayrı bir bez satılmaktadır. Bu bez bebek doğduktan sonra 1  ay kadar kullanılabilir. Hızlı büyüdükleri için diğer numaralara geçiş çabuk olabilmektedir.

Bim bebek bezi kim üretiyor?

Bim marketlerde satılan Jenny&Willy bebek bezi hem ambalaj değiştirdi hem de tedarikçi (üretici firma) değiştirdi. Daha önce Evyap tarafından üretilen Jenny&Willy bebek bezleri Turkuvaz adında bir firma tarafından üretiliyor.

Bim Bebek Bezi İncelemesi

Son derece yüksek rakamlarda satış yapan bir bebek bezi markası olduğu için tüm kullanıcılarını memnun etmesinin mümkün olmadığını söyleyebiliriz. Yine de kullananlardan edindiğimiz bilgilere göre artıları ve eksileri bulunmaktadır. Bundan dolayı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Olumsuz yorum olarak bezin ebatının rakip markalara göre daha büyük olduğunu gördük. Bu problem herkes için eksi yaratır mı bilemiyoruz ama kendimde kullandığım için söylüyorum bu benim için hiç sorun olmadı. Yorumlar kullanıcının beklentisine göre değişkenlik göstermektedir.

Bu bebek bezi dermatolojik olarak test edilmekte ve gerekli izinleri alarak üretilmektedir. Pamuklu yapısı sayesinde bebeğin cildini rahatsız etmez. En önemli olumlu özelliği ise iz yapmamasıdır. İz yapması anneye bebeğin rahatsız olduğunu düşündürür. Bu bez sayesinde içiniz rahat edebilir.

Bim Bebek Bezi Fiyatı Ne Kadar?

Bim bebek bezi fiyatı ne kadar? sorusuna gelecek olursak; öncelikle söylemeliyiz ki en doğru fiyat bilgisine her zaman bizim sitemizden ulaşabilirsiniz. Çünkü ekibimiz özverili bir şekilde çalışarak marketleri sıkça ziyaret etmekte. Sizleri daima doğru bilgiye ulaştırmak bizim en büyük amacımızdır. Bizlere iletmek istediğiniz bir şey olduğunda yorum kısmından yazabilirsiniz. Bim bebek bezi fiyatı şu şekildedir;

  • Jenny&Willy Yeni doğan bebek bezi 40 adet fiyatı; 35,90 TL
  • Jenny&Willy 2 numara Bebek bezi 60 adet fiyatı; 65,90 TL
  • Jenny&Willy 3 numara Bebek bezi 50 adet fiyatı; 65,90 TL
  • Jenny&Willy 4 numara Bebek bezi 44 adet fiyatı; 65,90 TL
  • Jenny&Willy 5 numara Bebek bezi 32 adet fiyatı; 65,90 TL

Diğer konularımıza da aşağıdan bakabilirsiniz;

   Bim bebek maması fiyatı
   Bim ıslak mendil fiyatı

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir