Bim Kuru Üzüm Fiyatı

Bim Kuru Üzüm Fiyatı

Bim kuru üzüm fiyatı merak edilen konulardan birisidir. Bim her geçen gün ürün skalasını genişletmektedir. Bu sayede müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilir hale gelmiştir. Simbat kuru üzüm de günlük hayatta sıkça ihtiyacımız olanlardan birisidir. Avantaj sağlayan fiyatı ile her kesime hitap etmektedir. Oldukça kaliteli üzüm tanelerinin kurutulmasıyla elde edilmektedir. Paketli haliyle Bim raflarında kendine yer bulmuştur.

Bim kuru üzüm fiyatı
Kuru üzümler.

Yaş üzümü her mevsimde bulmak mümkün değildir. Sadece yaz aylarında reyonlarda kendini göstermektedir. Bundan dolayı sağladığı faydalardan sadece yazın nasiplenebiliyoruz. Bu durumda imdadımıza kuru üzüm yetişiyor. Kurutma işlemi sayesinde şeker oranı bir miktar daha azalıyor. Karşımıza sağlıklı bir besin olarak çıkıyor. Diyet listelerinde yazan ara öğün için güzel bir alternatif oluşturmaktadır. Bim’den satın alabilirsiniz.

Bim kuru üzüm fiyatı
Kara ve sarı gibi kuru üzüm çeşitleri.

Bence kuru üzümün en efektif kullanımı  kek içerisinde olmasıdır. Sade ya da kakaolu kek ile çok iyi bir uyum yakalamaktadır. Tek yapmanız gereken Bim şubesine gidip Efsane unBili Bili yumurta, Destan kabartma tozu ve kuru üzüm almaktır. Klasik tariflere bakarak keki hazırlayabilirsiniz. Hamuru hazırladıktan sonra içine üzümleri serpmelisiniz. Kısa bir pişirme sonrasında hazır hale gelecektir.

Diğer kullanım alanlarından birisi de mısır gevreği olmaktadır. Bir kaseye kahvaltılık mısır gevreği, Simbat kuru üzüm, yoğurt ve ceviz koyun. Sonrasında iyice karıştırarak yumuşamasını bekleyin. İşte bu kadar! Güne enerjik başlamak için harika bir öğün oluşturabilirsiniz. Hem de kalorisi düşük olacağı için kilo almanıza yol açmaz. Oldukça da tok tutacaktır. Tüm bunları yapabilmek için ise Bim kuru üzüm fiyatı yazısına göz atabilirsiniz.

  • Bim Simbat kuru üzüm fiyatı 2022 senesinde 12,15 TL şeklinde belirlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir