Bim Bezelye Fiyatı

Sizler için Bim bezelye fiyatı araştırması yaptık ve güncel halini ele alıyoruz. Dondurulmuş ve konserve fiyatları için gereken bütün detayları öğrenebilirsiniz.

Bim Bezelye Fiyatı

Bim bezelye fiyatı müşterileri tarafından öğrenilmek istenen bilgilerden birisidir. Çünkü her gün ne yemek yapsam derdine düşenler için muhteşem bir kurtarıcı olmaktadır. Bezelye kullanarak çok sayıda tarif uygulayabilir ve afiyetle yiyebilirsiniz. Markete çıkmak üzere hareket etmeden önce de fiyatlarına göz gezdirmek istemeniz olasıdır. Bundan dolayı bizzat Bim’e giderek önemli notlar aldım. Sizlere hem konserve hem de dondurulmuş bezelye için bilgileri ileteceğim.

Bim konserve bezelye fiyatı
Bim konserve bezelye fiyatı

Özellikle çalışan kişiler akşam eve yorgun olarak geldiğinde yemek yapma telaşı yaşamaktadır. Zamanın kısıtlı olmasından ötürü de pratik ve çabuk hazırlanan yiyeceklere odaklanmaktadır. Ben de böyle bir durum yaşadığımda aklıma ilk olarak Bim’den aldığım bezelye konservesi geliyor. Onunla harikalar yaratmak gerçekten işten bile değil! Birkaç malzemeyle muhteşem bir menü oluşturabilirsiniz. Bunu yaparken de yüksek fiyatlar ödemeniz gerek olmayacaktır.

Çabucak yapabileceğiniz kısa bir tarif iletmek istiyorum. Bezelye konservesinin kapağını dikkatlice açarak işe başlayalım. Suyunu süzdürüp bir tabağa alalım. Tencereye zeytinyağı dökelim ve kızdırdıktan sonra soğanları ekleyelim. Pembeleşinceye kadar pişirip salça ekleyelim. Son olarak bezelyeleri içine atalım. Üzerine sıcak su dökerek kaynamaya bırakalım. Zaten hazır olduğu için 10 dakikalık bir işlem bize yetecektir. Sonrasında soğumasını beklemeden afiyetle yiyebilirsiniz. Yanına pirinç pilavının da çok yakıştığını söylemem gerekir.

Bim Yurdum bezelye fiyatı
Bim Yurdum bezelye fiyatı

Bir diğer alternatifimiz ise dondurulmuş bezelye oluyor. En sevdiğim özelliği çözünmesini beklememektir. Elinizin altında hazır olarak bulundurabilmenin rahatlığı da bir başkadır. Daha önce bahsettiğim uygulamaları bu çeşitle de yapabilirsiniz. Eğer garnitür olarak kullanmak isterseniz fırında da pişirebilirsiniz. Yanında patates ile iyi bir uyum yakalamaktadır. Oldukça leziz öğünler oluşturmak için birebirdir. Ayrıca Bim bezelye fiyatı nedeniyle cebiniz fazla para çıkmamış oluyor. 2022 yılında da alım gücünüzü zorlamadan alışveriş yapabiliyorsunuz.

Bim Konserve ve Dondurulmuş Bezelye Fiyatları

Sadece Bim mağazalarında bulabileceğiniz Yurdum markası hazır yiyecek konusunda oldukça başarılı. Tabi bu benim kendi görüşüm. Satışa sunulan bezelyeler de bu isme sahiptir. Özel üretim teknikleri sayesinde fiyatları ucuz kalabilmektedir. Bunu yaparken de mevcut kalitesinden ödün vermemektedir. Aynı şekilde Mutfağım markası da raflarda yerini almaktadır. İkisi de yüksek performans göstermektedir Daha önce deneydiyseniz yorum olarak bizlere bilgi verebilirsiniz. Ya da Bim yurdum bezelye fiyatı hakkında sormak istediklerinizi de iletebilirsiniz. En kısa zamanda yorum onaylama işlemi yapılacaktır.

  • Mutfağım dondurulmuş bezelye fiyatı 450 gram = 8,25 TL
  • Yurdum konserve bezelye fiyatı = 11,90 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir