Bim Kavanoz Mama Fiyatı

Bim Kavanoz Mama Fiyatı

Bim kavanoz mama fiyatı bebeği için her zaman en iyisini araştıran ebeveynler tarafından incelenmektedir. Her anne ve baba çocuğu için besleyici ve sağlıklı yöntemler ister. Çocuklar için beslenme en büyük konulardan bir tanesidir. Çünkü devamlı gelişme döneminde olan bebeklerin gerekli tüm vitaminleri besinlerden alması gerekmektedir. Bu şekilde sağlıklı bir biçimde büyüme evresini tamamlarlar. Bebeklerin öğünleri genellikle evde doğal olarak hazırlanmaktadır. Fakat buna her zaman vakit kalmayabiliyor. Özellikle de çalışan bir ebeveynseniz çocuğunuz için hem hazır hem de sağlıklı ürünler araştırmasına girersiniz. Bunların başında ise Bim markette satılan kavanoz mamalar gelmektedir.

Bim kavanoz mama fiyatı
Sebzeli kavanoz mama örneği

Bebeğinizi dışardan beslemek durumunda kaldığınızda en iyi seçenek kesinlikle bu mamalardır. Çünkü, aynı evde hazırladığınız gibi sebzeler ve meyveler gibi birçok besin grubu bir araya gelerek sizler için konserve şeklinde satışa sunulur. Elinizin altında her zaman böyle pratik ürünler olması size çoğu durumlarda bir oh çektirir. Hazır abur cubur gıdalardan vermek yerine böyle temiz içerikli ürünler yedirmek içinizi de rahatlatır. Satın almaya gitmeden önce Bim kavanoz mama fiyatı hakkında güncel bilgiye ulaşmak için doğru adrestesiniz. Bim markette kendi markası olan Bebivita ve Bim Hero baby kavanoz mama satışa sunulmaktadır. Her iki üründe aynı kalite ve çeşittedir. Fakat Bebivita Bim’in kendisine özel üretilen diğer ürünlerinde olduğu gibi çok daha uygun fiyatlıdır.

Son derece hijyenik bir ortamda özenle üretilen mamalar alanında uzman gıda mühendisleri tarafından sıkı denetimlere tabi tutulmaktadır. Temiz gıdayı ilke edinmiş olan bu markaları içiniz rahat bir şekilde satın alabilirsiniz. Bu mamalar özelliklede ek gıdaya yeni geçmiş bebekler için daha çok tercih edilir. Bebeğinizin alerji durumuna göre istediğiniz çeşidi seçip verebilirsiniz. Bana kalırsa bu mamaların en çok ihtiyaç duyulduğu anlar seyahatler ya da ailecek gidilen tatillerdir.

Bim kavanoz mama fiyatı
Başka bir kavanoz mama örneği

Bir tatil planı yapmadan önce Bim kavanoz mama fiyatı için fikir sahibi olmak birçok avantaj sağlamaktadır. Çünkü yolda veya gittiğiniz otelde bebeğiniz için yemek pişirme imkanı bulmak çok zordur. Bu durumda imdadınıza yetişirler. Dilerseniz her çeşidinden çoklu alımlar yaparak buzdolabında hazır halde tutabilirsiniz. Kapağı açılmadığı takdirde son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur.

Çeşit olarak hangileri var diye merak edilmektedir. Genel olarak; elmalı muzlu, elmalı şeftalili, kayısılı, ilikli kemik sulu karışık sebzeli ve karışık meyvelidir. Tabi daha yazmadığımız birçok çeşit satıştadır. Ama genel olarak bulunanlar bunlardır.

Bim Hero Baby Kavanoz Maması 125 gr fiyatı; 4,90 TL

Bim Bebivita Kavanoz Maması 125 gr fiyatı; 4,20 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim bebek maması fiyatı
Bim bebek bezi fiyatı

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir