Bim Salça Fiyatı

İçindekiler

Bim Salça Fiyatı

Bim salça fiyatı arama motorunda en çok aratılan konulardan birisidir. Gelen zamlardan ne yazık ki yemeklerin vazgeçilmezi olan salça da etkilenmiştir. Bu yazımız da Bim ’de satılan salça markalarının en güncel fiyatını sizlere sunacağız. Yemek yapmak deyince aklımıza en ilk salça gelir nerdeyse tüm yemeklerde, soslarda salça kullanılır. Hem yemeği lezzetine kavuşturur hem de daha iyi bir görünüm sağlar. Yani salça mutfakta olmazsa olmazlar arasına girmektedir.  Salçanın yapım aşamasına kısaca gelirsek hammaddesi olan domatesler özenle yıkanarak çürüklerinden ayıklanır tuz gibi gerekli ilaveler yapılır daha sonra bir ısıl işlemden geçer kutulara dolar ve son haliyle sofranıza kadar gelir.

Bim salça fiyatı
Kullanıma hazır salça kasesi.

Salçanın eskiye dayanan bir tarihi vardır. Büyüklerimiz evde kendi yöntemleriyle yaz aylarında salça yapmaktadırlar ama evde yapılan yöntemde raf ömrü için ek bir şey yapılamadığından daha dayanıksız olur. Ve uzun bir uğraş, emek gerektirir. Bunun yerine Bim hem bütçenize uygun fiyatlarla hem de her an raflarında bulunabilmesiyle kolaylık sağlar. Bim’de 3 çeşit salça markası bulunmaktadır; bunlar aktüel olarak gelen markalar dışında kendi markası olan Yurdum, Burcu ve Tukaş’ tır. Burcu ve Tukaş kalite olarak iyi salçalardır. Ama hem kalite hem fiyat uygunluğu sebebi ile yurdum mutfaklarda daha çok tercih edilmektedir. Salçanın genel olarak biber ve domates salçası olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Birincil olarak tercih edilen domates salçası olsa da biber salçası da oldukça talep görmektedir. Acı biber salçası ve tatlı biber salçası olarak tercihinizi yapabilirsiniz. Öncesinde sayfamızdan Bim salça fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz. Salçayla yapılabilen yüzlerce tarif vardır ama en basiti çocukluğumuzun unutulmaz lezzeti kolayca hazırlanabilen salçalı ekmektir. Ya da Akşam yemeğine misafiriniz varsa fırında salça soslu köfteli patates yapabilirsiniz.

Fırında Salça Soslu Köfteli Patates

  • Malzemeler;
  • 500 gr Kıyma, soğan, sarımsak, galeta unu baharatlar ve tuz
  • 4 orta patates
  • Bim Yurdum domates salçası
Bim salça fiyatı
Salça hazırlanışı.

Öncelikle köftemiz için kıymamızı malzemelerle beraber yoğuruyoruz. Patatesler de dilediğiniz şekilde dilimlenir. Köfte ve patatesler hafif diri kalacak şekilde tavada kızartılır daha sonra fırın tepsisine alınır. Bim Yurdum domates salçası biraz su ilavesiyle karıştırılır, köfte ve patateslerin üzerine dökülüp 180 derece fırında pişirilir. Afiyet olsun.

Bim Yurdum marka salçayı Tamek üretmekte, tarladan sofranıza kadar özenle Bim aracılığıyla gelmektedir.  Daha yüksek gramajda salça almak isterseniz Bim 5 kg salça fiyatına da sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bim için önemli olan tek konu iyi kalitede ürünü uygun fiyatlarla size sunmaktır. Bunu da raf düzeninden, personel maliyetine kadar iyi bir tasarrufla sağlamaktadır. Bu makalemizde Bim Burcu salça fiyatı, Bim Tukaş salça fiyatı, Bim Yurdum salça fiyatının en güncel haline ulaşabileceksiniz. Dilerseniz web sitemizi kayıt ederek en doğru fiyatlara daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sormak istediğiniz bir konu olursa yorum kısmından ulaşabilirsiniz. Bim salça fiyatı aşağıdaki gibidir:

 

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz.

Bim makarna fiyatları
Bim ketçap fiyatları 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir