Bim Çekirdek Fiyatı

Bim Çekirdek Fiyatı

Bim çekirdek fiyatı market etiketleri arasında merak edilenler arasındadır. Çekirdek, ülkemizde her gün keyifle tüketilen, Ege taraflarında çiğdem, diğer bölgelerde ay çekirdeği olarak adlandırılan, ayçiçeği bitkisinin meyvesidir. Özellikle de koyu muhabbet ortamlarında keyifle tüketilir. Kabuğundan diş yardımı ile çıtırdatarak ayrılır. Bu da insana gayet keyif vermektedir. Çekirdek yemenin belli bir zamanı yoktur. Günün her saati sevilerek yenilebilir. Ama yağlı bir gıda olduğu için dikkatli tüketmede fayda vardır.

Bim çekirdek fiyatı
Dakota çekirdek görüntüsü

Çekirdek ham haliyle tüketilse de son zamanlarda pek çok tarifte de kullanılabilmektedir. Özellikle de unlu mamullerin içerisinde sevilerek tüketilir. Örneğin; çekirdekli ekmek, poğaça, kurabiye çoğu pastanenin ürettiği tariflerdir. Birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Herkesin bildiği beyaz çekirdek ondan sonra gelen dakota dediğimiz siyah çekirdektir. Bunlarda tuzlu az tuzlu ve ya tuzsuz olarak ikiye ayrılır. Damak zevkinize göre tercihinizi yapabilirsiniz. Fakat şunu söylemeliyiz ki çekirdek kesinlikle bağımlılık yapar. Bir başladınız mı bırakmak çok zordur. Baştan söylemesi. Ve hatta yedikten sonra sürekli susatmaktadır. Çekirdekle ilgili etiket bilgilerini Bim çekirdek fiyatı konusunda sizlere vereceğiz.

Bim Simbat marka çekirdek satmaktadır. En çok tüketileni dakota olduğu için Bim dakota çekirdek fiyatı merak ile araştırılmaktadır. Çekirdekte en önemli şey taze olmasıdır. Kolay bayatlayabilen bir gıdadır. Bim özel kilitli paketi sayesinde bu tazeliğin uzun süre korunmasını sağlamıştır. Şimdi yaz ayları da yaklaşıyorken Bim çekirdek 2022 fiyatı aramalarda ilk sıralardadır. Çünkü yazın sahilde, çimlerin üzerinde arkadaşlarla çekirdek çitlemek ayrı bir zevk vermektedir.

Bim çekirdek fiyatı
Çekirdek görüntüsü

Bim Simbat çekirdek fiyatı bu sene çok zam alan ürünlerden değildir. Zaten genel olarak Bim’ in kendi ürünleri her zaman olabildiğince uygundur. Bim’ in bu ürününde genellikle kabuklu satışı yapılmaktadır. Fakat uğraşmak istemeyenler için hazır ayıklanmış çekirdek içi satışı da mevcuttur. Bu ürün tüketime direk hazırdır ve çok pratiktir. Bundan dolayı Bim ayıklanmış çekirdek fiyatı da araştırılmaktadır. Ayçiçeği bitkisinden çiğ olarak toplanan çekirdekler kavurma işlemine tabi tutularak daha da lezzetli bir hale getirilir. Daha sonra yüksek kalite standartlarında paketlenip Bim raflarında yerlerini alır. Etiket bilgisi içinse sitemizden Bim çekirdek fiyatı olarak aratarak bilgi edinebilirsiniz.

Bim Simbat Çekirdek Ne Kadar?

Bim Simbat Çekirdek Ne Kadar? konumuzun sonuna geldik. Özetle anlatacak olursak 2022 senesinde de çekirdek Bim de hala uygun fiyatlıdır. Bizler günlük olarak market ziyareti gerçekleştirip sizlere en güncel fiyatları sunmaktayız. İletmek istediğiniz bir şey olduğunda yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Bim Simbat Dakota 400 gram fiyat; 9,90 TL

Bim Simbat çekirdek 250 gram çekirdek fiyatı; 6,40 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim Antep fıstığı fiyatı
Bim kabak çekirdeği fiyatı

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir