Bim Ketçap Fiyatları

Bim ketçap fiyatları en popüler aramalar içerisindedir. Ketçap lezzet olarak özellikle makarna, patates, pizza gibi gıdalara en çok yakışan sostur. Özelliklede kızarmış patates ketçapsız düşünülemez nefis bir pazar kahvaltısında patates, sosisin yanında ya da arkadaşlarla yapılan bir partide sofrada gözler mutlaka ketçabı arar. Kattığı ekstra lezzet ve hemen hemen her aperatif gıdada kullanılması ketçabı soslar arasında bir hayli üst sıralara taşıyor. Mesela okuldan gelen çocuğunuza bol ketçaplı karışık bir sandviç pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz.  Ketçabın tarihi 1700’lü yıllara dayanmaktadır ve Çinliler tarafından keşfedilmiştir. İlk çıktığında içinde domatese dair hiçbir şey bulunmayan ketçap ana tariften sürekli uyarlanarak günümüzde ki haline gelmiştir.

Bim Bol Bol markası adı altında kendisine özel üretim yaptırtmaktadır. Bim’in kendine ait tüm ürünlerde olduğu gibi büyük bir bütçe ayırıp sıfırdan tesis kurmak yerine başka tesislerde kendisi için üretim yaptırması ürün fiyatlarını da oldukça etkilemektedir. Bu sayede bütçenize dost olmaktadır. Bim aktüel olarak gelen markalar dışında sadece Bol Bol ketçap markasını satmaktadır. Genelde tüm ürünlerinde olduğu gibi Bim ketçap fiyatları 2022 versiyonu da yapılan zamlardan hafif bir şekilde etkilenmiştir. Bol Bol ketçap; kıvamı ve tadıyla diğer markalara kıyasla fiyat olarakta öne çıkmaktadır. Markete gitmeden önce fiyatını sitemizden öğrenmeniz size avantajlar sağlayacaktır. Ketçapla ilgili pratik ve güzel bir tarif önerisinde bulunmak istiyorum.

  • Ketçaplı pizza sosu:
  • Malzemeler; Bim Bol Bol ketçap, salça, kekik, zeytinyağı, sarımsak
  • Tüm malzemeler birbirine iyice karıştırılır gerekirse biraz su ilavesi yapılır ve pizza hamuruna sürülür. Bu gerçekten çok lezzetli ve birçok restoranın kullandığı pratik bir pizza sosudur denemenizi tavsiye ederim. Afiyet olsun.

Bol Bol ketçap fiyatı hakkında bu kısımda bilgi sahibi olacaksınız. Sürekli değişen fiyatları sık market ziyaretleri gerçekleştirerek makalemizde sizlere en doğru şekilde sunmak tek hedefimizdir. Dilerseniz web sitemizi kayıt edebilir bu şekilde en doğru fiyat bilgisine daha hızlı ulaşabilirsiniz. Bizlere söylemek istediğiniz bir konu olursa yorum kısmından ulaşabilirsiniz.  Bim ketçap fiyatları 2022 listesi aşağıdaki gibidir:

  • Bim Bol Bol Ketçap Fiyatı (700 gram) = 13 TL

Farklı yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bim mayonez fiyatları
Bim nugget fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir