Bim Şinitzel Fiyatı

Bim Şinitzel Fiyatı

Bim şinitzel fiyatı özellikle pratik yemek sevenler tarafından sıklıkla araştırılır. Beyaz tavuk etinin galeta unu ile kızartılması ile elde edilen lezzetli bir yiyecektir. Tavuk eti çoğu kişi tarafından sevilmektedir. Çok çeşitli tariflerde tavuklar farklı şekillerde kullanılabilir. Şinitzel de bunlardan birisidir. Tavuk göğüs etinin incecik şekilde kesilmesiyle yapılır. Kemiksiz, yemesi zahmetsiz lokum gibi bir tariftir. Evde kendimizde bu tarifi yapabiliriz. Ancak tavuk etinin çok pahalanması ve de yapımının zaman alması olumsuz yönlerdir.

Bim şinitzel fiyatı
Pişirilmiş şinitzel görüntüsü

Bunun yerine Lezita marka bu tarifi tüketici için hazırlayıp paketlemiştir. Sizin sadece tavada 5 dakika ısıtmanız yeterli olacaktır. Yanına bir de patates kızartması eklerseniz muhteşem bir öğün olacaktır. Bim market Lezita marka şinitzeli buzdolaplarında satışa sunmaktadır. Satın almaya gitmeden önce sitemizden Bim şinitzel fiyatı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bim her ürününde olduğu gibi tavuk grubu ürünlerinde de yeterince başarılıdır. Bu gıdalar hassaslardır, gıda zehirlenmesi durumunda ciddi zararlar verebilir. Almadan önce son kullanım tarihine mutlaka göz atmalısınız. Bundan dolayı Bim sıkı denetimler yapar ve asla kötü gıdayı marketlerinde satmaz. Bu konuda içiniz rahat olabilir.

Bim şinitzel fiyatı
Örnek şinitzel sunumu

Son zamanlarda özellikle de çalışan kadınlar için zaman kavramı daha önemli bir hale gelmiştir. Bu sebeple üretici,  tüketicinin işini kolaylaştırmak adına pratik hazır gıdalar üretmektedir. Mesela akşam yorgun bir şekilde işten geldiniz ve yemek yok markete gidip hemen bir şinitzel alarak 10 dakika içerisinde yemeğinizi hazır edebilirsiniz. Fakat öncesinde Bim şinitzel fiyatı ile ilgili bilgi sahibi olmalısınız.

Bim Şinitzel Ne Kadar?

Bim şinitzel ne kadar? konusuna gelelim. Hammaddeye ve birçok şeye gelen zamlardan ötürü ne yazık ki tavukta nasibini almıştır. Bundan sebeple Bim 2022 şinitzel fiyatı oldukça merak edilir. Aile bütçesini sağlamak gitgide zorlaşmaya başlamıştır. Bu yüzden alışveriş tercihlerinizi daima uygun marketlerden yana kullanmalısınız. Kaliteden ödün vermeyen, insan sağlığını en başta düşünen markaları en uygun fiyatla Bim’de bulabilirsiniz. İletmek istediğiniz bir şey olduğunda yorum kısmında bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sitemizi kayıp edip daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Bim Lezita şinitzel fiyatı; 12,90 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim ton balığı fiyatı
Bim nugget fiyatı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir