Bim Kaymak Fiyatı

İçindekiler

Bim Kaymak Fiyatı

Bim kaymak fiyatı süt ürünleri arasında en çok araştırılan konulardan birisidir. Kaymak, sütün yağını yoğunlaştırarak elde edilen bir krema ürünüdür. Sütü hafif ateşte çalkalayarak veya belli bir soğuklukta bırakarak elde edilen koyu ve yağlı özdür. Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden birisidir. Ve birçok tatlıda sevilerek kullanılır. En çok bilineni ise kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olan ballı kaymaktır. Lezzeti çok güzeldir ve çok faydalıdır. Onun dışında en bilineni ise kaymaklı ekmek kadayıfı tatlısıdır. Ve genelde şerbetli tatlılarda kullanılır. Yapılması kolay bir ürün olmadığı için fiyat olarak biraz pahalıdır. Fakat Bim bu üründe de halkın cebini düşünmüş, uygun fiyatlarla piyasaya sunmuştur.

Bim Kaymak Fiyatı
Kahvaltıların vazgeçilmezi kaymak.

Bim’de Kerem marka kaymak bulunmaktadır. 200 gram’lık paketlerde satılmaktadır. Bu marka Bim’in kendisine aittir. Tüketici tarafından oldukça övülen bir üründür. Sade ve ballı kaymak olarak da iki çeşide ayrılmaktadır. Gidip almadan önce sitemizden Bim kaymak fiyatı ile ilgili bilgi alıp bütçenizi ona göre ayarlayabilirsiniz. En merak edilen çeşidi ise Bim ballı kaymak fiyatı olmaktadır. Kaymak eski zamanlardan beri evlerde annelerimiz tarafından yapılmaktaydı. Fakat yakın tarihte fabrikasyon yöntemlerle pratik bir şekilde piyasaya sürülmüştür. Kaymağın besleyici değeri de yüksektir. Biraz faydalarını söyleyecek olursak;

-Vücudunuzda şişen bir yer varsa krem gibi sürdüğünde şişkinliği önler.

-Kaymak vücudu güçlendirir bu etkiyi yükseltmek için bal ile tüketebilirsin.

-Diş çıkaran çocukların dişine sürüldüğünde diş çıkarmasına yardımcı olur.

-Kaymak da yoğurt gibi bakterilere karşı savaşır.

-Süt kaymağına biraz çam balı veya kekik ekleyip tüketirsen balgam söktürücü etkisi vardır.

-Mide ve sindirim sistemini düzenler.

-Bal ve kaymağı beraber tüketirsen birçok hastalıktan korunmuş olursun.

-Yine bal kaymak karışımı basit yaralara sürüp iyileşmesini hızlandırabilirsin.

-Cildin nemlenmesi ve parlamasını sağlar.

-Ciltteki gözenekleri açar.

Bim Kaymak Fiyatı
Kaymak dolu kase.

Bim üretim aşamalarında sıkı kalite kontrol takibi yapar. Hammaddeden sofraya kadar güvenli gıda sloganını benimser. İçiniz çok rahat bir şekilde Bim ürünlerini kullanabilirsiniz. Üstelik bu kaliteye, piyasada bilindik diğer markalara göre uygun fiyatı sağlamaktadır. Öncesinde sitemizden Bim kaymak fiyatı ile ilgili doğru bilgiye sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sitemizi kayıt edebilirsiniz. Bu en güncel bilgiye daha hızlı ulaşmanızı sağlayacaktır.

  • Bim Kerem kaymak fiyatı; 14.75 TL
  • Bim Eker kaymak fiyatı; 16,90 TL
  • Bim ballı kaymak fiyatı = 15,75 TL

Buna da göz atabilirsiniz; Bim krema fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir