Bim Pasta Keki Fiyatı

Bim Pasta Keki Fiyatı

Evde pratik bir şekilde pasta yapmak isteyenler Bim marketleri ziyaret etmektedir. Bu sebeple sizlere bu yazımızda Bim pasta keki fiyatı hakkında güncel detayları vereceğiz. Evde pasta yapmak dışarıdan hazır almaya göre çok daha uygun bütçeli ve daha sağlıklıdır. Hatta çocuklarınızla evde pasta yapmak oldukça eğlenceli bir aktivitedir. Fakat bunun için ihtiyacımız olan ilk şey pasta kekidir. Bim’den hazır şekilde alacağınız pasta keki, evde yapılana göre çok daha uygun fiyatlıdır. Çünkü yumurta, süt, un ve elektrik masrafı  oldukça fazla çıkmaktadır. Ayrıca bir de üzerine uğraş gerektirecektir. Bu nedenlerden dolayı Bim hazır pasta keki almak çok daha mantıklı ve pratik olacaktır. Son dönemlerde hazır gıdaya artan ilgi sebebiyle üretici firmalar hayatı daha kolaylaştıracak çözümler düşünmekte ve uygulamaktadır. Pasta keki de bunlardan birisidir.

Bim Pasta Keki Fiyatı
Pasta kekinin kullanım şekli.

Bim pasta keki fiyatı diğer ürünlerde de olduğu gibi cebinize dosttur. Connex marka pasta keki bulunmaktadır. Sade ve kakaolu olmak üzere ikiye ayrılır. Damak zevkinize göre tercihinizi yapabilirsiniz. Çikolata tutkunuysanız kakaolu pasta kekini alıp pasta kreması ile hazırlayıp dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Hemen pratik bir şekilde meyveli pasta tarifi verecek olursak; Bim Connex pasta keki aldıktan sonra tercihinize göre Daphne pasta kreması veya Daphne krem şantiyi de sepete atmayı unutmayın. İlk işlemimiz pasta kekinin sütle ıslatılmasıdır bu şekilde pasta kekinin lezzetine lezzet eklenmektedir. Daha sonra krema 1 su bardağı süt ile çırpılıp pasta kekinin arasına sürülür. Dilediğiniz meyveler eklenir ve pasta kekinin üst kısmına da aynı şekilde krema sürülüp istediğiniz meyve ile süslenir.

Bim Pasta Keki Fiyatı
Pasta kekiyle hazırlanmış ev pastası.

Bim hiçbir ürününde kaliteden asla ödün vermediği gibi pasta keki gibi hassas bir gıdayı da her zaman en taze şekilde sizlere sunmaktadır. Bim pasta keki çok talep edilen bir ürün olduğu için sürekli sevkiyatı gerçekleşmekle birlikte sizlere kolay ulaşılabilirlik sağlamaktadır. Hammaddeye sürekli gelen zamlardan dolayı etiketlerde ufak fiyat artışları görünse de Bim diğer rakip markalara göre bizce çok daha hesaplıdır. Bim pasta keki fiyatı için bu yazımızı okumaktasınız. Sizlere en güncel ve doğru bilgiyi verebilmek adına sık bir şekilde market ziyaretleri gerçekleştirip sitemizde sizlere sunmaktayız. Dilerseniz sitemizi kayıt edip bizlere daha hızlı ulaşabilir, aklınıza bir şey takılınca aşağıda yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.  Bim pasta keki fiyatı aşağıdaki gibidir;

  • Bim Connex pasta keki fiyatı = 7,35 TL

Diğer gerekli malzemeler için aşağıdaki adresleri ziyaret edebilirsiniz.

Bim krem şanti fiyatı
Bim krema fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir