Bim Diş Macunu Fiyatı

Bim Diş Macunu Fiyatı

Bim diş macunu fiyatı hakkında güncel fiyat bilgileri için doğru yerdesiniz. Diş macunu kişisel bakımda neredeyse en temel ihtiyaçtır. Çünkü günde en az 2 kere dişlerimizi fırçalarız. Ve bu alışkanlığa çok küçük yaşlarda başlarız. Diş sağlığı çok önemli bir konudur. Diş fırçalarken , diş macunu kullanımı sayesinde, içeriğindeki temizleyici ve köpük yapıcı maddelerle yemek artıklarının ve bakteri plaklarının temizlenmesi daha kolay olur. Genel olarak ise diş macunları içinde şunlar vardır; Magnezyum karbonat, sudan arındırılmış silisyum, kalsiyum karbonat, sudan arındırılmış alüminyum oksit ve fosfat tuzları gibi nazik aşındırıcılar. Gliserol, sorbitol ve macunun hemen kurumasına engel olan diğer nemlendirici maddeler.

Bim diş macunu fiyatı
Örnek diş macunu kullanımı.

Dişler diş macunu ile düzenli fırçalanmadığında ne yazık ki birçok diş sorunu oluşur. Acılı ve zahmetli işlemler gerekebilir. Ya da diş kaybına kadar gider. Bunları yaşamamak için mümkün olduğunda günde en az iki kez diş fırçalanmalıdır. Fırçalanmadığında dişlerde kalan yemek artıkları bakteri üretir ve zamanla dişi çürütür. Diş macununun üzerinde fark ettiyseniz küçük renkli şeritler yer alır. Bunların anlamını sizlerle paylaşmak istiyorum;

  • Siyah renkli bir şerit varsa: Diş macunu tüpünün altındaki siyah renkli bir şerit, ürünün tamamen kimyasal içerdiğine işaret ediyor.
  • Kırmızı renkli bir şerit varsa: Kullandığınız macunun hem doğal hem de kimyasal bileşenlerden oluştuğunu gösterir.
  • Mavi renkli bir şerit varsa: Mavi renkli bir şerit varsa, bileşimin ilaçlarla birleştirilmiş doğal ürünlerden oluştuğunu gösterir.
  • Yeşil renkli bir şerit varsa: Diş macunun  tüpün içinde sadece doğal içerikler içerdiğini ve güvenilir olduğun göstermektedir.
Bim diş macunu fiyatı
Farklı diş macunları.

Bim’de bir çok marka diş macunu mevcuttur. Hepsi de kaliteli ve güvenilir markalardır. Ancak Bim’in kendine ait olan Powerdent markası hem kaliteli hem diğerlerine göre uygun fiyatlıdır. Diş macunları ortalama bir aile bütçesi için ne yazık ki biraz yüksek kalmaktadır. 4 kişilik bir ailenin diş macunu kullanımını örneklendirecek olursak bu aile sık sık diş macunu almak zorundadır. Bu sebeple diş macununa uygun bir bütçe ayırmak durumundadır. Bunun için en iyi seçenek Bim Powerdent diş macunu fiyatı için bilgi sahibi olup tercihinizi bundan yana yapmaktır. Sayfamızda Bim diş macunu fiyatı hakkında en doğru bilgilere ulaşacaksınız. Ekibimiz her zaman istikrarlı bir şekilde market fiyatlarını , ziyaretler gerçekleştirerek güncellemektedir. Bim diş macunu fiyatı şöyledir;

  • Bim Colgate Max White diş macunu fiyatı = 19,90 TL
  • Bim Powerdent diş macunu fiyatı = 6,50 TL
  • Bim Powerdent beyazlık ve koruma diş macunu fiyatı = 6,50 TL
  • Colgate total diş macunu fiyatı = 11,90 TL

Diğer konularımız aşağıdaki gibidir.

Bim deodorant fiyatları
Bim şampuan fiyatları 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir