Bim Petibör Bisküvi Fiyatı

Bim Petibör Bisküvi Fiyatı

Bim Petibör Bisküvi Fiyatı abur cubur severlerin sıklıkla incelediği konulardan birisidir. Petibörün çocukluğumuzun vazgeçilmez atıştırmalıklarından olduğu bilinmektedir. Günümüzde hala adından söz ettirmeye devam etmektedir. Tek başına bile ağızda muhteşem bir tat bırakan bu bisküviyi çeşitli tatlılarda da kullanabilirsiniz. Petibörü çaya ya da süte banıp yemekte özellikle Türk halkı arasında klasikler arasına girmiştir. Bim marketin geniş abur cubur kategorisinde bu bisküviler başı çekmektedir. Dilediğiniz her an size en yakın mağazasına giderek temin edebilirsiniz. Bize kalırsa evinizde elinizin altında bulunması gerekir. Ani gelecek olan bir misafire, ya da ansızın gelen tatlı krizine çok basit bir çözüm üretebilirsiniz.

Bim petibör bisküvi fiyatı
Paketli haliyle petibör bisküvi

Bim markette iki çeşit petibör bulunmaktadır. Bunlar Ülker ve kendisine özel üretim yapılan Süsse markasıdır. İkisi de kalitesi tartışılamayacak kadar iyi üretim yapan markalardır. Ama tabii aralarındaki en büyük fark fiyat değişkenliğidir. Süsse yüksek kalitesine rağmen rakip firmaya göre oldukça uygun fiyatlıdır. Ve ayrıca Süsse yüksek gramajı ile de dikkat çekmektedir. Bundan dolayı Bim Süsse petibör bisküvi fiyatı merak konusu olmuştur.  En doğru etiket bilgilerine Bim petibör bisküvi fiyatı diye aratarak sitemizden ulaşabilirsiniz. Sizin için daima güncel fiyatları sitemizde sunmaya devam ediyor olacağız.

Kakaolu ve sade şekliyle dilediğiniz gibi tercihinizi yapabilirsiniz. İkisinin de kendisine özel bir tadı vardır. Bim marketin uygun fiyat politikası tüm ürünlerine yansımış durumdadır. Diğer marketlere göre her zaman daha da ucuzdur. Ama yine de markete gitmeden önce Bim petibör bisküvi fiyatı için bilgi sahibi olmanız bütçenizi daha rahat ayarlamanızı sağlar. Ve çoğunlukla kendi adına yaptırdığı üretimler sayesinde kaliteyi hep zirvede tutmuştur. Çünkü üretimler, alanında uzman gıda mühendisleri tarafından sık sık kalite kontrol sürecinden geçmektedir. İçiniz rahat bir şekilde tüketebilirsiniz.

Bim petibör bisküvi fiyatı
Bir başka petibör bisküvi örneği

Bu kısımda da yine çocukluğumuzun sembol tatlılarından birisi olan bisküvili pasta tarifinden bahsedeceğim. Malzemeler; Süsse petibör bisküvi, Daphne çikolatalı puding ve Dost süt. İlk önce pudingi arkasında yazan tarife göre hazırlıyoruz. Daha sonra uygun bir kalıba petibörleri diziyoruz üzerine pudingin yarısını döküp bisküvileri aynı şekilde diziyoruz. Son katıda puding ile tamamladıktan sonra tatlımız hazır. Son derece pratik ve muhteşem lezzette olan bu pastayı buzdolabında 2 saat dinlendirdikten sonra servis edebilirsiniz.

Bim Petibör Bisküvi İçindekiler

Bim petibör bisküvi içindekiler tüketiciler tarafından araştırılmakta olan bir konudur. İnsanlar severek tükettiği gıdaların içerisinde ne var diye haliyle merak etmektedir. Bizlerde petibörün içeriğini araştırdık.

İçerisinde; Buğday unu, şeker, bitkisel yağ (palm), invert şeker şurubu, tam yağlı pastörize süt (%2,5), kabartıcılar, peyniraltı suyu tozu (süt), tuz, aroma verici, un işlem maddesi (sodyum metabisülfit).

Bim Petibör Bisküvi Kaç Gram?

Bim Petibör Bisküvi Kaç Gram? konusuna da bu kısımda bir açıklık getirelim. Ülker markası 450 gramlık paket halinde satılmaktadır.

Süsse markası ise 1000 gramlık 5li paketler halinde satışa sunulmaktadır.

Bim Petibör Bisküvi Kaç Kalori?

Bim Petibör Bisküvi Kaç Kalori? özelliklede bu lezzetin müdavimi kişiler merak etmektedir. Petibör Bisküvinin 100 gramında 437 kcal kalori, ayrıca 1 Adet yani 6 gramda 26 kalori bulunmaktadır. Karbonhidrat ve yağ içeriği yüksektir. Bu sebeple şeker hastalığı olanlar dikkatli tüketmelidir.

Bim Ülker petibör bisküvi 450 gram fiyatı; 14,90 TL

Bim Süsse petibör bisküvi 1000 gram fiyatı; 16,90 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim Eti Canga fiyatı
Bim bebe bisküvisi fiyatı

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir