Bim Mantar Fiyatı

Bim Mantar Fiyatı

Bim mantar fiyatı sıkça incelenen konulardan birisidir. Mantar yüzlerce çeşidi olan bir bitkidir. Doğada bulunan türleri de yenilebilmektedir. Ancak zehirli olma ihtimali vardır. Bundan dolayı marketlerde satılan kültür mantarı tercih edilmelidir. Suni olarak oluşturulmuş ortamda yetiştirilir. Her aşaması gözlemlenmektedir. Bim’de satılan mantar da son derece güvenlidir. Bence birçok rakibine göre fiyatı oldukça uygundur. Benim gibi bütçesini düşünenlerdenseniz fiyat karşılaştırması yapmalısınız. Ancak market market gezmek oldukça zor olmakta. Günümüzde firma sayıları oldukça artmıştır. Bundan dolayı internet üzerinden gıda fiyatlarına bakmak kolaylık sağlayacaktır. Bu nedenle Bim’e ait bütün etiket bilgilerini paylaşmaya devam ediyorum.

Bim mantar fiyatı
Mantarlı tavuk sote.

Mantar ile yapılabilecek birçok yemek vardır. Tek başına bile bir öğün oluşturmaya yetmektedir. Örneğin makarnayı sade olarak sevmiyorsanız kremalı ve mantarlı yapabilirsiniz. Gerekli malzemeleri size en yakın Bim şubesinden temin edebilirsiniz. Mantarları tavada sote haline pişiriyoruz. Üzerine kremayı döküyoruz. Son olarak haşladığımız makarna ile karıştırıyoruz. Ucuz fiyatlı akşam yemeğimiz hazır oluyor. Yine mantar ile tavuk birbirini tamamlayan yiyeceklerdir. Fırında zahmetsiz bir yemek yapabilirsiniz. Bunun için Bim mantar fiyatı konusuna göz atabilirsiniz. Sonrasında alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Aldığımız tavukları tepsiye diziyoruz. Yanlarına mantarları yerleştiriyoruz. Yaklaşık 200 derecede pişirdikten sonra hazır hale gelecektir. İşte farklı menüler oluşturmak bu kadar kolaydır. İhtiyaç duyacağınız tüm ürünleri Bim’den temin edebilirsiniz.

Son zamanlarda yaşanan fiyat artışları herkesin malumu. Bim’de satılan gıda ürünleri de bundan etkilenmiştir. Fakat bana göre mantar fiyatları aşırı şekilde artmamıştır. Alım gücünüzü fazla etkilemeden satın alım yapabilirsiniz. Ayın belirli günlerinde aktüel kampanyalar yapılmaktadır. Afiş ya da katalogları mağazalardan bulabilirsiniz. Paketli kültür mantarı da indirime girebilmektedir. Sıkıca takip etmeniz halinde Bim mantar fiyatı daha ekonomik olacaktır. Tüm bahsettiklerimin yanı sıra çok da faydalı bir besindir. Özellikle bağışıklık sistemini güçlendirici özelliği vardır. Mantar yemek kolesterol düşürerek dengede kalmasını sağlar. Siz de benim gibi yemeklerinizin içerisinde bol bol kullanın. Diğer birçok gıdaya göre uygun kalan fiyatı ile de bütçenizi zorlamayın.

  • Bim kültür mantarı 400 gr fiyatı = 9,90 TL

Bim Konserve Mantar Fiyatı

Paketli satılan mantarlar dışında bir de konserve versiyonu vardır. O nedenle Bim konserve mantar fiyatı hakkında da kısa bilgi vermek istedim. Paketli olarak satılanların ömrü çok uzun olmamaktadır. Dolayısıyla buzdolabına koyulsa bile bir süre sonra kararma ve çürüme başlar. Böyle bir durum da israfa sebebiyet verecektir. O nedenle sıkça mantar yiyen biriyseniz tavsiyem konserve halini almanız. Özel bazı işlemlerden geçtiği için normal mantara göre fiyatı çok az daha fazladır. Ancak uzun vadede düşünüldüğünde herhangi bir zararınız olmayacatır.

Bim konserve mantarın sağladığı bir diğer kolaylık dilimli olmasıdır. Mantar yapısı gereği üzerinde siyahlıklar ile mutfağınıza gelmektedir. Bunu sevmeyen kişiler epey bol su ile yıkamaktadır ya da sirkeye batırmaktadır. Ayrıca dilimlemesi de biraz zordur. Zahmetli olan bu aşamaları istemeyenler Bim konserve mantarı seçmektedir. Kullanıma hazır temiz ve dilimli olduğu için direkt kapağı açarak tariflerinizde kullanabilirsiniz. Şimdi de sizlere 2022 verilerini iletiyorum.

  • Bim konserve mantar fiyatı = 13,90 TL

Farklı konular için tıklayabilirsiniz; Bim makarna fiyatları, Bim pizza fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir