Bim Labne Fiyatı

Bu makalemizde Bim labne fiyatı detaylarını sizlere sunuyoruz. Labne, herkes tarafından sevilen bir peynir türüdür. Tek başına tüketildiği gibi yemeklerde ve tatlılarda da kullanılmaktadır. Bim marketlerde satılan labne de müşterileri arasında oldukça popülerdir. Kahvaltı soflarında farklılık arayanlar için harika bir alternatiftir. Yoğun bir kıvama sahiptir. Tadı da gayet idealdir. Genel olarak 200 gramlık paketlerde satışa sunulmaktadır. Bim için üretim yapılan Kerem labne ise oldukça uygun fiyatıyla dikkat çekmektedir. Haftanın iki günü aktüel kampanyaları olmaktadır. Afişlerini Bim web sitesinden görebilirsiniz. Bu günlerde farklı labne markaları da gelebilmektedir. Ya da Kerem labne’de indirime gidilebilmektedir. Takip ederek fiyatını daha uyguna getirebilirsiniz.

Bim labne fiyatı 2022
Baharatlı labne tabağı.

Labne peynirinin en çok yakıştığı yiyecek bence cheesecake tatlısıdır. Evde yapmak isteyenlerin Bim’e uğraması yeterli olacaktır. Krema, nişasta, yumurta, şeker, tam buğdaylı bisküvi, tereyağı ve labne satın alınması gerekmektedir. Tabi öncesinde Bim labne fiyatı 2023 için araştırma yapmak gerekir. Bunu sizin yerinize ben yapıyorum. Hiç zahmete girmenize gerek kalmıyor. En güncel gıda fiyatlarını iletmeye devam edeceğim. Bim mağazası bana epey yakın olduğu için sürekli ziyaret ediyorum. Sizlerden gelen taleplere istinaden fiyatları not alarak bloğumda yansıtıyorum. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi lütfen yorum bölümünden benimle paylaşın. Ya da labneyi kullandıysanız deneyiminizi yazabilirsiniz. Bu şekilde Bim’e gitmek isteyenlere yardımcı olmuş olursunuz.

Bim labne fiyatı 2022
Labne ile yapılmış cheesecake görseli.

Bim’in kullanıcılarına sunduğu diğer labne markası da Pınar olmaktadır. Oldukça sevilen ürünlerden birisidir. Fakat diğer muadillerine göre fiyatı biraz daha fazladır. Tamamen kendi bütçenize göre hareket edebilirsiniz. Bence kalite olarak aralarında aşırı bir fark bulunmuyor. Sizin marka alışkanlıklarınıza bağlı seçim yapmanız daha iyi olacaktır. Ama zaten Bim her zaman kaliteli gıdaları uygun fiyatlara satma gayreti içerisindedir. Türkiye’de ucuzluk zincir marketlerinin yaygınlaşmasında etkisi büyüktür. Bu sayede halk birçok alışveriş için birçok alternatife sahip olmuştur. Bana göre Bim labne fiyatı 2023 versiyonu da sizleri memnun edecektir. Süt ve peynir fiyatlarına gelen zamlar sonrasında doğru bilgi arayışınız olduğunun farkındayım. Bundan ötürü sözü uzatmadan bilgileri aşağıda ileteceğim.

Bim Labne Ne Kadar? Kerem labne, Pınar labne fiyatı

Mağazaya gitmeden önce Bim labne  ne kadar? diye soruyor olabilirsiniz. Ben de bunu çok merak ettiğim için az önce Bim’e gittim. Etiket bilgilerini tek tek inceledim. İnternet üzerinde kıyaslama yaptığımda Kerem labne fiyatının oldukça avantajlı olduğunu gördüm. Kullanan kişiler de gayet olumlu yorumlar yapmaktadır. Zaten Bim sattığı tüm labne paketleri için titizlikle hareket etmektedir. Bundan dolayı gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Bim Labne Ne Kadar?
Labne sürülmüş ekmek.

Bir diğer kontrol ettiğim şey ise Pınar labne fiyatı oldu. Bildiğiniz üzere Pınar firması birçok markette bulunabilmektedir. Bim de Pınar labneye olan ilgiyi gördüğü için dolaplarında sunmaktadır. Bu sayede istediğini tercih edebileceksiniz. Fiyatlar için herhangi bir değişiklik yapılırsa en kısa sürede burada güncelleyeceğim. 2023 senesinde hala eski fiyatları görmenizi ben de istemiyorum.

  • Bim Kerem labne Fiyatı 300 gr = 11,90 TL
  • Bim Pınar labne 200 gram fiyatı = 10,25 TL

Örnek bir inceleme videosunu aşağıda paylaşıyorum.

Farklı konularımız için aşağıdaki adreslere tıklayabilirsiniz.

Bim cheesecake fiyatı
Bim kedidili bisküvi fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir