Bim Noodle Fiyatı

Bim Noodle Fiyatı

Bim noodle fiyatı çokça gündeme gelen bir konudur. Çünkü son derece doyurucu ve bir o kadar da hesaplıdır. Bim’e gittiğimde mutlaka alışveriş arabasına ekliyorum. Yakın zamana kadar noodle aslında ülkemizde pek bilinmiyordu. Bu makarna türünün yaygınlaşması 2022 sonrasında iyice arttı. Yemek yapacak vakti bulamayanlar için gerçekten de ideal. Artan gıda fiyatları nedeniyle insanlar daha uyguna ürün bulma arayışına girdi. En çok sevilen zincir marketlerden Bim ise raflarında noodle sunmaya başladı.

Bim noodle fiyatı
Harika bir noddle tabağı. Yumurta ile çeşitlendirilmiş.

Noodle oldukça pratik bir yemek yapma imkanı sunuyor. Kısaca bahsetmek istiyorum. Öncelikle aldığımız paketi açıyoruz. Önce ısıtıcıda suyumuzu kaynatıyoruz. Sonra tencereye koyup kaynatıyoruz. İçerisine Bim noodle makarna tanelerini döküyoruz. Yaklaşık 2 dakika kaynaması yeterli oluyor. Bu sırada bir tabağa paketi içinden çıkan baharat karışımını yayıyoruz. Suyu ile birlikte noodleları ekliyoruz. Güzelce karıştırdıktan sonra yemeğimiz hazır oluyor. Son derece pratik. Her şeyden önce çok ucuza mal edebiliyoruz. Çünkü Bim noodle fiyatı bütçe zorlamayan düzeydedir.

Bim marketlerinde birçok çeşit ve markaya ait noodle bulmak mümkündür. Sebzeli, tavuklu ve körili gibi çok sayıda alternatif mevcuttur. Favorim olan tavuklu noodle kesinlikle denenmesi gereken bir lezzet. Aroması gerçekten iyi ayarlanmış. Tuz oranı ve çeşni kalitesi de kendisini belli ediyor. Klasik lezzetlerden sıkıldıysanız sebzeli olanı da deneyebilirsiniz. Dilerseniz siz de eklemeler yapabiliyorsunuz. Örneğin biraz dana eti kavurarak farklı tatlar elde edebilirsiniz. Bunu yapacaksanız mutlaka kapya biber, yumurta ve domates de koyun. Gayet avantajlı Bim noodle fiyatı sayesinde kolayca uygulayabilirsiniz.

Bim noodle fiyatı
Çatalda noodle.

Fiyat dalgalanmaları birçok kişinin gündeminde. Temel gıda maddelerine yapılan zamları takip etmek oldukça güçleşmeye başladı. Ancak öte yandan Bim kalitesi ile ucuz ürünler bulabilmek hala mümkün. Sizlerle noddle fiyatı gibi detaylı analizleri paylaşmaya devam edeceğim. İstediğiniz zaman gunlukfiyat.com web sayfasını ziyaret ederek görüntüleyebileceksiniz. En hızlı şekilde sonuca ulaşmak için arama kısmını kullanabilirsiniz. Bana Bim noodle fiyatı için sorularınız varsa yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Bim indomie Noodle Fiyatı Ne Kadar? Jumbo, 5’li ve Bardak noodle

Bim indomie noodle fiyatı bir diğer öğrenilmek istenen konudur. Ülkemizde yakın zamanda satışı başlayan bu marka en bilinenler arasına girmiştir. Her markette yaygın bir şekilde bulunabilmektedir. Bim şirketi de müşterileri için indomie noodle satmaktadır. Hem de fiyatı online alışveriş uygulamalarına kıyasla cep dostudur. Alışverişe çıkmadan önce araştırma yapanlardansanız fark etmeniz mümkündür. Benim de noodle ihtiyacım olduğunda ilk tercihim oluyor. En önemlisi ise kolay ulaşılabilir olması.

Bim indomie Noodle Fiyatı
Bir kase indomie noodle.

Bim’de bulabileceğimiz indomie noodle çeşitleri farklı ambalajlara sahiptir. Bunlar Jumbo, 5’li ve bardak halindedir. Her birinin içindekiler aslında aynıdır. Kullanım amacınıza göre seçim yapabilirsiniz. İşyerinde tüketmen için bence bardak noodle daha efektiftir. Jumbo noodle ise normal paket yetmeyenler için üretilmiştir. Makarna miktarı daha fazladır. Tekli versiyonu dışında bir de 5’li noodle bulunmaktadır. Bu da hem fiyatı hem de uzun süre kullanım için idealdir. Her birini deneyerek siz de favorinizi kesinleştirebilirsiniz.

  • Bim noodle fiyatı tekli = 3,50 TL
  • Knorr noodle fiyatı = 4,45 TL
  • Oba Mie noodle Bim fiyatı = 5,45 TL
  • indomie jumbo noodle fiyatı = 6,45 TL
  • Indomie bardak noodle fiyatı = 7,45 TL
  • Bim indomie noodle 5’li  fiyatı = 17 TL
  • Bim noodle koli fiyatı = 105 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir