Bim Haşhaş Ezmesi Fiyatı

Bim Haşhaş Ezmesi Fiyatı

Haşhaş ezmesi son dönemlerin gözde yiyeceklerinden birisidir. Bundan ötürü Bim haşhaş ezmesi fiyatı sıkça gündeme gelmektedir. Ülkemizde haşhaş ezmesi yakın zamana kadar fazla bilinmemekteydi. Özellikle Afyon ilinde oldukça meşhur olan bu ezme çeşidi 2022 senesiyle birlikte herkes tarafından tanınmaya başladı. Hatta öyle ki Bim marketlerde dahi bulunabilir hale gelmiştir. Haşhaş sever müşterileri için bu gelişme oldukça sevindirici olmuştur. Haşhaş ezmesinin içeriğinde haşhaş ve şeker bulunmaktadır. Üretimi gerçekleştiren firma tarafından özel formüllerle ezme haline getirilmektedir. Fiyatı da bizce oldukça uygundur. Bim marketlerde sürekli olarak satışta olan bir üründür. Bazı aktüel kampanya dönemlerinde de indirime girdiği görülebilmektedir.

Bim Haşhaş Ezmesi Fiyatı
Tüketilmeye hazır haşhaş ezmesi.

Bim’de satılan haşhaş ezmesi Gelincik firması tarafından üretilir. Yılların verdiği güven ve kaliteyle afiyetle tüketilebilir. Bim’e özgü yapılan üretim faaliyetleri nedeniyle fiyatı da gayet makul diyebiliriz. Haşhaş ezmesi bize göre en çok kahvaltı sofrasına yakışmaktadır. Dilimlenmiş taze ekmeğin üzerine sürülerek çayla birlikte yiyebilirsiniz. Bu sayede damağınızda lezzet patlaması yaşayacaksınız! Kahvaltı dışında ise birçok tarif içerisinde haşhaş ezmesine ihtiyaç duyulabilmektedir. Misafirlerinizi şaşırtmak için bunları uygulayabilirsiniz. Örneğin bol ezme içeren bir çörek pişirebilirsiniz. Kurabiye yapmadan önce de mutlaka Bim haşhaş ezmesi fiyatı konusuna göz atmalısınız. Kurabiyelerin üzerlerine haşhaş ezmesi sürmeniz halinde sonuçtan çok memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. Bu sayede klasik ikramlıklar yerine farklı tatları insanlara sunma şansınız olacaktır.

Bim Haşhaş Ezmesi Fiyatı
Haşhaş ezmesi ile yapılmış nefis kurabiyeler.

Sağlık açısından haşhaş ezmesinin birçok yararı bulunmaktadır. Öksürük problemi yaşayan kişilerin yemesi tavsiye edilmektedir. Bunun dışında kabızlık problemi yaşayan ve sancı çeken kişiler de tercih etmektedir. Yapısı nedeniyle tok tutma özelliği de mevcuttur. Siz de Bim alışverişlerinizde haşhaş ezmesini mutlaka sepetinize ekleyin. Daha önce denemediyseniz tatmanız gereken bir lezzet olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca fiyatı da sizi çok zora sokacak kadar yüksek değildir. Yaşadığımız zam dalgalanmalarından etkilense de bizce alınabilir düzeyde kalmaya devam etmiştir. 2022 senesine ait olan Bim haşhaş ezmesi fiyatı siz okuyucularımızın görüşüne sunulmaktır. Konuyla alakalı sormak istediğiniz bir şey olursa yorum bölümünden yazabilirsiniz. İleteceğimiz fiyatlarda değişiklik olursa hızlıca düzenleme yapacağımızı da bildirmek isteriz.

  • Bim Gelincik sarı haşhaş ezmesi fiyatı (250 Gram) = 11,90 TL

Diğer yazılarımıza da göz atmak isteyebilirsiniz.

Bim susam fiyatı
Bim hindistan cevizi fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir