Bim Hindistan Cevizi Fiyatı

Bim Hindistan Cevizi Fiyatı

Bim hindistan cevizi fiyatı özellikle tatlı yapacak kişiler tarafından araştırılmaktadır. Hindistan cevizi aslında tropik bir meyvedir. Fakat meyve haliyle ülkemizde satışı yaygın değildir. Butik manavlarda ya bazı marketlerde bulunabilir. Bizler için daha yaygın kullanımı toz haliyle olmaktadır. Bundan dolayı da Bim hindistan cevizi tozu fiyatı merak edilebilmektedir.  Bu yazımızda 2022 senesine ait olan etiket verilerini paylaşacağız. Bilindiği üzere yakın zamanda tüm gıda maddelerinde fiyat artışları yaşandı. Hindistan cevizi için de bu durum geçerli olmuştur. Arama yapan kişiler güncel olmayan fiyatlarla karşılaşmaktadır. Bunun önüne geçebilmek için yazılarımızı sürekli düzenlemekteyiz. Fiyat artışı ya da bahse konu üründe kampanya olursa hızlıca yansıtmaktayız.

Bim Hindistan Cevizi Fiyatı
Hindistan ceviziyle süslenmiş harika bir kek.

Hindistan cevizi birçok tatlıda kullanılabilmektedir. Hem süsleme amaçlı hem de lezzet katması nedeniyle tercih sebebidir. Bim’de satılan hindistan cevizi tozu tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecektir. En kaliteli meyvelerden üretilen bu toz ile misafirlerinize müthiş sunumlar yapabilirsiniz.  Örneğin canınız brownie istediyse internet üzerinden tarifleri uygulayarak yapabilirsiniz. Son aşamada ise toz hindistan cevizini dökerek lezzetini ikiye katlayabilirsiniz. Üstelik bunu yapmak için çok fazla para ödemenize de gerek yoktur. Çünkü Bim hindistan cevizi fiyatı bizce oldukça makul bir değere sahiptir. Haftanın belirli günlerinde yapılan Bim aktüel kampanyaları bulunmaktadır. Bu dönemlerde farklı markalara ait gıda ürünleri de gelmektedir. Aktüel kataloglarını takip ederek hindistan cevizi alımını daha uyguna getirebilirsiniz.

Bim hindistan cevizi fiyatı
Kullanıma hazır hindistan cevizi tozu.

Şimdi de sizlere lezzetine doyum olmayan havuç toplarından bahsetmek istiyoruz. Yine Bim’den alacağınız havuç, şeker, pötibör ve hindistan cevizi tozu ana malzemelerimiz olmaktadır. Havuçları rendeleyerek tavada yağ ile kavuruyoruz. Suyu salındıktan sonra ellerimizle ezdiğimiz bisküvileri ekliyoruz. Son olarak Destan hindistan cevizi poşetini bir tabağa boşaltıyoruz. Son olarak havuç toplarını hindistan cevizi tozuna bulayarak afiyetle yiyoruz. Bunları yaparken de Bim hindistan cevizi fiyatı konusunda merak ettiklerinizi bizlerden öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra Bim hindistan cevizi kaç gram? sorusu aklınıza geliyorsa 50 gr olduğunu iletebiliriz. Farklı bir görüşünüz var ise yorum kısmından bizlere iletmeyi unutmayın. 2022 senesine ait detaylı bilgiler aşağıdaki gibidir.

  • Bim Destan hindistan cevizi fiyatı = 5 TL (50 gram)

Diğer yazılarımıza aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.

Bim kakao fiyatı 2022
Bim pudra şekeri fiyatı 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir