Bim Kefir Fiyatı

İçindekiler

Bim Kefir Fiyatı

Kefir, şifa kaynağı olarak bilinen bir içecektir. Sizlerle bu yazımızda Bim kefir fiyatı için gerekli detayları paylaşacağız. Bim’in satmış olduğu süt ürünleri müşterileri tarafından oldukça beğenilmektedir. Web ortamında kullananların yorumları genel olarak olumludur. Uygun fiyatı ve kalitesiyle kefir de görüşlerin iyi olduğu ürünlerden birisidir. Biz de Bim mağazasına uğrayarak kefir alışverişi gerçekleştirdik. Oldukça lezzetli olduğunu söyleyebiliriz. Bunu yaparken de çok yüksek meblağlar ödememiz gerekmedi. Çünkü bizce alınabilir şekilde fiyatlandırılmıştır. Bilindiği üzere Bim birçok kaliteli gıda maddesini ekonomik olarak sunmayı amaçlamaktadır. Bundan dolayı tedarik işlemleri için farklı firmalarla çalışmaktadır. Satışta olan tüm ürünler gerekli belgelere ve izinlere sahiptir. Sonuç olarak gönül rahatlığıyla kefir alarak tüketebilirsiniz.

Bim kefir fiyatı 2022
Meyveli bir kefir bardağı.

Bim raflarında bulunan kefirler iki markaya aittir. Bunlar Altınkılıç ve Dost olarak bilinmektedir. Özellikle Altınkılıç etiketli olanlar uzun süredir Bim’de satıştadır. Sıkı bir hayran kitlesine sahiptir. Adeta fenomen haline gelmiştir. Dost’a ait olan kefir ise yakın zamanda üretilmeye başlanmıştır. Zaten Dost, süt ve yoğurt çeşitleriyle tanıdığımız bir markadur. Sizlere 2022 yılına ait Bim Altınkılıç kefir fiyatı ve Bim Dost kefir fiyatı bilgilerini de aktaracağız. Her konumuzda olduğu gibi okuyucularımıza en güncel verileri sunmayı sürdürüyoruz. Mağazaları sık sık ziyaret etmekteyiz. Eğer Bim kefir fiyatı için bir değişim söz konusu olursa hızlıca gerekli düzeltmeyi yapıyoruz. Bundan dolayı web sitemizi takip etmenizi önermekteyiz. Arama kısmından ihtiyacınız olan malzeme ismini yazmanız yeterli olacaktır.

Bim kefir fiyatı
İçiminin kolaylaşması için çırpılmış kefir.

Ülkemizde satılan tüm kefirlerin kendi içinde çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan ilki sade olandır. İçerisinde herhangi farklı bir aroma bulunmamaktadır. Kefirin en faydalı olduğu şekli budur. Öğrenmek istediğiniz Bim sade kefir fiyatı da bu konu altında aktarılacaktır. Bir diğer çeşit ise meyveli olanlardır. Sade olanın tadına alışamayanlar için alternatif oluşturmaktadır. Fakat içerisinde kaloriyi yükselten öğeler vardır. Diyet yapan kişilerin içmesi pek de uygun olmayacaktır.  Yine Bim meyveli kefir fiyatı için de gereken ayrıntıları paylaşıyor olacağız. Bim’de farklı miktarlara ait iki şişede sunulmaktadır. Birisi 250 ml diğeri ise 1 litredir. Tüketim miktarınıza göre tercihte bulunabilirsiniz. Tabi bunlardan önce Bim kefir ne kadar? sorusu aklınıza gelecektir. Şimdi sizler için derlediğimiz Bim kefir fiyatı için aşağıya göz atabilirsiniz.

  • Bim Altınkılıç Kefirix meyveli kefir 250 ml fiyatı = 5,75 TL
  • Bim Altınkılıç sade Kefir 1 litre fiyatı = 11.90 TL
  • Bim Dost kefir sade 1 litre fiyatı = 10 TL

Farklı yazılar için aşağıdaki adresleri ziyaret edebilirsiniz.

Bim yulaf ezmesi fiyatı
Bim tereyağı fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir