Bim Susam Fiyatı

İçindekiler

Bim Susam Fiyatı

Bim susam fiyatı son dönemlerde sıkça sorgulanmaya başlanmıştır. Özellikle evde hamur işi ya da ekmek yapmak isteyen kişiler susama ihtiyaç duyabilmektedir. Susam, üzerine konulduğu yiyeceğe hem lezzet hem de görsellik katmaktadır. Bim’de satılan versiyonu da bizce gayet ihtiyaç görmektedir. Ülkemizde yaşanan fiyat dalgalanmaları birçok kişiyi zorlayabilmektedir. Çünkü marketler arası fiyat kıyaslaması yapmak eskiye oranla daha zahmetli hale gelmiştir. İnternet sayfaları içerisinde gezinildiğinde eski senelere ait veriler görülebilmektedir. Bu sorunun dikkatimizi çekmesi üzerine 2022 yılına ait Bim susam fiyatı hakkında bilgi vermek istedik. Bunun gibi birçok gıdaya ait konularımızı eklemeye devam ediyoruz. Öncelik istediğiniz fiyat bilgisi varsa yorum yazabilirsiniz.

Bim Susam Fiyatı
Kavrulmuş ve kullanıma hazır susam.

Susamın faydaları birçok kişi tarafından bilinmektedir. İçerdiği yüksek ve faydalı protein sayesinde kas gelişimine yardımcı olmaktadır. İçerisinde bulunan çinko sayesinde cildinize çok büyük yararı vardır. Bim’de satılan susamda da bunların hepsi mevcuttur. Ayrıca magnezyum ve kalsiyum bakımından da zengindir. Bu da ruh sağlığına iyi gelmektedir. Uyku sorunu yaşayanlar tarafından tüketilebilir. Elbette susam kalorisi yüksek gıdalar içerisinde yer alır. Bundan dolayı diyet yapıyor ya da sağlıklı beslenmek istiyorsanız ölçülü tüketmelisiniz. Her şeyde olduğu gibi fazla Bim susam tüketimi kilo alımına sebebiyet verebilir. Öncelikle Bim susam fiyatı konusuna göz atarak alışverişe gitmenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede ev ekonomisine çok büyük katkılarda bulunabilirsiniz.

Bim Susam Fiyatı
Bol susamlı simitler.

Bim’e sıkça uğrayanlar bilir ki fiyat performans oranı birçok gıda ürünü bulunmaktadır. Bunlardan birisi de paketli şekilde satılan susam olmaktadır. Bim’in sattığı susam markası Destan olarak geçmektedir. Bu markanın farklı birçok baharat türevi ürünleri de raflarda yerini almaktadır. Tamamen Bim’e özel üretim yapmaktadır. Bu sayede de ekstra masrafların önüne geçilmektedir. Müşterilere ucuz fiyatlı susam sunmak bu sayede daha kolay olmaktadır. Fabrikada özenle işlenen susamlar korunaklı ambalajlara doldurulmaktadır. Her bir susam paketi 75 gram ağırlığına sahiptir. Daha sonra nakliye işlemleri gerçekleşmektedir. Son haliyle de tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Sizlere aktaracağımız Bim susam fiyatı tamamen güncel etiket bilgisine dayanmaktadır. Günlük yapılabilecek değişimlerde firmanın politikası geçerlidir.

  • Bim susam fiyatı = 4,50 TL

Diğer yazılarımız ise aşağıdaki şekildedir.

Bim hindistan cevizi fiyatı
Bim galeta unu fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir