Bim Nar Ekşisi Fiyatı

Nar ekşisi sıklıkla tüketilen soslardan birisidir. Bundan dolayı Bim nar ekşisi fiyatı versiyonu sıkça incelenmektedir. Nar ekşisi içine girdiği yiyeceklere ekstra bir lezzet katmaktadır. Hafif tatlı ve ekşi tadıyla birçok yemekle birlikte kullanılabilir. Bim’de satılan nar ekşisi sosu özellikle salata ile harika bir uyum sağlamaktadır. Çünkü yeşilliklerle bezenmiş bir salataya en çok yakışan sosların başında gelmektedir. Bizim düşüncemize göre Bim raflarında yer alan nar ekşisinin fiyatı makul düzeydedir. Alım gücünüzü fazla zorlamadan satın alabileceğiniz ürünlerden birisidir. Bim’de menünüzü güzelleştirecek birçok sos çeşidi bulunmaktadır. Diğer marketlerle fiyatları kıyaslayabilir ve bütçenize göre alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Bim Nar Ekşisi Fiyatı 2022
Nar ekşisi kavanozu.

Bim marketlerde satılan nar ekşisinin marka ismi Efor olarak geçmektedir. Bim marketlere özel yapılan üretimlerle satışı gerçekleşmektedir. Bim’in anlaştığı üretici firmalar fabrikalara gelen narları özenle işlemektedir. Çoğunlukla cam şişelere doldurulmaktadır. Bu sayede son kullanım tarihine kadar tazeliğini korumaktadır. Yaptığımız araştırmalarda Bim Efor nar ekşisi fiyatı için gerekli bilgileri de edinmiş durumdayız. Bu detayları yazımızı takip ederek hızlıca görüntüleyebilirsiniz. Çünkü bu aralar etiketlerin çok sık değiştiğine şahit olmuşsunuzdur. Bu da aylık ekonomik planlamanızı baltalayabilecektir. Ama bizler Bim nar ekşisi fiyatı 2022 verilerini günlük olarak takip ediyor olacağız. Burada yayınlayacağımız tüm fiyatlar Bim şubeleri ziyaret edilerek edinilmiştir. Anlık yapılan değişimlerde firmanın kendi fiyat politikası her zaman geçerli olmaktadır.

Bim Nar Ekşisi Fiyatı 2022
Nar ekşisi ve çiğköfte sunumu.

Bim’de nar ekşisi fiyatı siz okuyucularımızın öncelikli eklenmesini istediğiniz konulardandır. Bundan dolayı ekibimiz hızlıca mağazalara giderek etiketleri not almıştır. Bilindiği üzere Bim her zaman kaliteli gıda mamullerini uygun fiyatla satma prensibi izlemektedir. Efor nar ekşisi de bunlardan birisidir. Özellikle çiğköfte sevenler bilir ki nar ekşisi olmazsa olmazlardandır. Yine Bim’den satın alacağınız paketli hazır çiğköfteyle birlikte harika bir menü oluşturabilirsiniz. Yanına da Dost ayran olursa keyfinize keyif katacaktır. Tüm bunları yaparken bütçenizi fazla zorlamak durumunda kalmazsınız. Çünkü bunları dışarıdan söylemeniz halinde hayli maliyetli olacaktır. Bu sebeple öncelikle Bim nar ekşisi fiyatı 2022 konusuna göz atarak marketin yolunu tutabilirsiniz. Aldıktan sonra da bizlere yorum bırakmayı lütfen unutmayın.

  • Bim Efor nar ekşisi fiyatı (350 ml – sos halinde) = 9,25 TL

Diğer yazılarımıza da göz atmak isteyebilirsiniz.

Bim közlenmiş patlıcan fiyatı
Bim boza fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir