Bim İrmik Fiyatı

İrmik ile çok çeşitli yiyecekler ortaya çıkarmak mümkündür. Bundan dolayı Bim irmik fiyatı konusu sıkça gündeme gelmektedir. İrmik özellikle basit tatlılar yapmak isteyenler için vazgeçilmez bir malzemedir. Özelikle bisküvili irmik tatlısını sevmeyen neredeyse yoktur. Bunun için yapmanız gerekenler ise oldukça basittir. En yakın Bim mağazasına giderek irmik, süt, şeker ve kakaolu pötibör bisküvi almanız yeterli olacaktır. Bu tatlının bir diğer adı 11 kaşıktır. Tencereye Bim’den aldığımız bir litre dost sütü dökelim. Üzerine 11 yemek kaşığı Bim Yazgan irmik ve toz şeker ekleyerek karıştıralım. Son olarak tepsiye dökelim ve bisküvileri arasına dizerek kat çıkalım. Soğuduktan sonra afiyetle yiyebilirsiniz. Bu şekilde çok uygun fiyatlı bir tatlı ortaya çıkartabilirsiniz.

Bim irmik fiyatı 2022
Kullanıma hazır irmik.

Bim’de satılan irmikler Yazgan markasıyla üretilmektedir. Yaptığımız tariflerde bizler de bu marka irmik kullanmaktayız. Her tatlıda da çok başarılı sonuçlar elde ettiğimizi söyleyebiliriz. Bim’e uğradığımızda mutlaka sepete eklediğimiz ürünlerden birisi olmaktadır. Bim’in anlaştığı firma tarafından üretilmektedir. Paketlemesine oldukça özen gösterilmektedir. Açtıktan sonra kalan kısmını buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. Bu sayede israfın da önüne geçmiş olursunuz.

Bu yazımızda sizlere sunacağımız Bim irmik fiyatı sayesinde dışarı çıkmadan bilgi sahibi olabileceksiniz. 2022 senesiyle birlikte sıkça değişen fiyatları takip etmenin ne kadar zorlaştığının farkındayız. Bundan dolayı sizlerle günlük fiyatları paylaşmaya devam edeceğiz. Önceliğimiz sıkça satın alınan gıda maddelerine ait bilgileri sizlere iletmek olacaktır.

Bim irmik fiyatı 2022
İrmik kullanılarak yapılmış harika bir tatlı.

İrmik denildiğinde akla gelen ilk tatlılardan birisi de helva olmaktadır. Standart un helvasının tadını sevmeyenler için irmik helvası kurtarıcı olmaktadır. Malzemeleri ise oldukça azdır. Bundan dolayı da fiyatı gayet uygun hale gelmektedir. İhtiyacınız olan her şeyi Bim’den satın alabilirsiniz. Örneğin irmik, tereyağı ve şeker bu tatlıyı yapmanız için yeterli olacaktır. Tavada erittiğiniz tereyağının üzerine irmik dökerek bir süre kavuruyorsunuz. Üzerine şekeri ekleyerek karıştırmaya devam ediyorsunuz. Yeterli kıvamı aldığında tabaklara alarak hazır hale getirebilirsiniz.

Misafirlerinizi çağırdığınızda ikramlık bulmakta zorlanıyorsanız avantajlı fiyatlarıyla Bim imdadınıza yetişecektir. Sayfamızda yer alan Bim irmik fiyatı 2022 versiyonu hakkındaki görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz. Daha önce kullandıysanız ve farklı tarifler biliyorsanız bizlerle paylaşmanızı rica ediyoruz.

  • Bim irmik fiyatı 2022 senesinde 3,90 TL olarak belirlenmiştir.

Diğer yazılarımız için aşağıdaki linklere göz atabilirsiniz.

Bim kabartma tozu fiyatı
Bim kakao fiyatı 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir