Bim Çörek Otu Fiyatı

Bim Çörek Otu Fiyatı

Çörek otu mutfakların vazgeçilmez yardımcı gıdalarındandır. Bu nedenle Bim çörek otu fiyatı sıkça incelenmektedir. Yiyeceklere hem güzel bir görünüm hem de farklı bir tat katmaktadır. İhtiyaç halinde Bim marketlerde bulunabilmektedir. Fiyatı da son derece uygun seviyelerde kalmaktadır. 2022 yılına ait tüm detayları bu yazımızda bulabileceksiniz.

Bim çörek otu fiyatı
Bir kase kullanıma hazır çörek otu.

Son derece şifalı bir bitki olan çörek otunun faydalarından kısaca bahsedelim.

  • Öksürür sorunu yaşayanların tüketmesi tavsiye edilir.
  • Hazmı kolaylaştırıcı etkileri vardır.
  • İdrar söktürmede yararlıdır.
  • Grip hastalığına yakalananlar Bim çörek otu yiyebilir.
  • Baş ağrısına da iyi geldiği bilinir.
  • Romatizma rahatsızlıklarına iyi gelir.
  • Adet zamanı yaşanan ağrıları hafifletir.
  • Yaraların iyileşmesini hızlandırır. Hücre yenileyici özellikleri mevcuttur.
Bim çörek otu fiyatı
Çörek otlu poğaça.

Tüm bunlar için Bim’e uğramanız yeterlidir. Cebinizi fazla zorlamanıza da gerek olmaz. Çünkü Bim Destan çörek otu fiyatı ile de tercih sebebidir. 75 gramlık paketlerde satışa koyulmaktadır. İhtiyacınız kadar alım yapabilirsiniz. Ancak alerjik reaksiyonlar gösteriyorsanız dikkatli kullanmalısınız. Hekiminize danışmanızda fayda olacaktır.

Zayıflamak isteyenler çeşitli kürler uygulamaktadır. Çörek otu kürü de bunlardan birisidir. 1 yemek kaşığı yağsız yoğurt içerisine 1 çay kaşığı inceltilmiş Bim çörek otu, 1 çay kaşığı kadar da zencefil koyarak karıştırmamız yeterlidir. Yemekten yaklaşık 30 dakika önce yenilmesi tavsiye edilmektedir. İçerisinde çok sayıda faydalı mineral bulunduran çörek otu, sindiriminizi epey kolay bir şekilde gerçekleştirmeye yarar. Uygulamadan önce Bim çörek otu fiyatı konusuna göz gezdirmenizi tavsiye ediyorum.

Bana göre çörek otu en çok poğaçaya yakışmaktadır. Patatesli, kıymalı ya da peynirli poğaça ile birbirlerini tamamlıyorlar. Hamurun üzerine serpeceğiniz bir tutam Destan çörek otu ile harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Bir diğer çok kullandığım yemek de börek olmakta. Yufka üstüne dökerek fırına veriyorum. Bundan dolayı evimde mutlaka bir kavanoz bulunduruyorum. Bunu yaparken de Bim çörek otu fiyatı ile bütçemi zorlamıyorum.

  • Bim Destan çörek otu fiyatı 2022 yılında 5,50 TL olarak belirlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir