Bim Karbonat Fiyatı

Bim Karbonat Fiyatı

Bu yazıda Bim karbonat fiyatı için sizlere detaylı bilgi sunacağım. Karbonat hayatımızın birçok noktasında kullandığımız bir gıdadır. Küçük paketler halinde Bim’de bulunabilmektedir. Benim düşünceme göre fiyatı son derece makul seviyededir. Etiket bilgilerine baktığımda gözüme Destan markası çarpmaktadır. Bu marka Bim’in baharatlarını da üstlenmektedir. Bana oldukça güven veriyor. Çünkü denediğim her ürününde gayet başarılı olduğunu görüyorum. Bugün özellikle Bim Destan karbonat fiyatı için de bilgi vereceğim. Bu sayede alışverişlerinizin daha kolay hale gelmesini hedefliyorum. Bu sitede bulacağınız tüm fiyatlar günceldir ve 2022 senesine aittir.

Bim karbonat fiyatı
Karbonat ile temizlik vakti.

Karbonatın çeşitli alanlarda kullanıldığını belirtmiştim. Benim alma sebebim mide sorunlarım olmakta. Özellikle reflü rahatsızlığını sıkça yaşıyorum. Bundan dolayı bir su bardağı suya çay kaşığıyla Bim karbonatını atarak karıştırıyorum. İyice eridikten sonra yavaşça içiyorum. Sonuç gerçekten inanılmaz oluyor. Ayrıca karbonatın diş temizliğinde de işe yaradığı söylenmekte. Kendim denemedim fakat karbonat ile fırçalama yapan yakınlarm beyazlama konusunda çok memnun kaldıklarını belirtiyorlar. Bunları yaparken fiyatının uygunluğu sebebiyle Bim’i tercih ettiklerini iletmekteler. Bir de kireçlenen mutfak eşyalarının temizlenmesinde çok işe yarıyor. Su ısıtıcı veya çaydanlığa atılan Bim karbonatı bir süre kaynatıldığında tüm kireçleri sökülüp gidiyor.

Bim karbonat fiyatı
Karbonatlı su.

Yukarıda saydığım tüm faydalarından sonra Bim karbonat  ne kadar? diye sorduğunuzu tahmin ediyorum. Geçtiğimiz aylarda yaşanan fiyat dalgalanmalarından en az etkilenen ürünlerden birisidir. Bunun üzerine bir de özel anlaşma söz konusudur. Bim üretici firmayla irtibata geçerek kendi adına karbonat imal edilmesini ister. Bu sayede ortaya Destan karbonat markası çıkmaktadır. Paketleme yapıldıktan sonra Bim araçlarına yüklenir. Önce bölge depolarına sonra da mağazalarına dağıtım gerçekleşir. Ekstra maliyetli kalemler olmadığı için Bim karbonat fiyatı gayet avantajlı kalmaktadır. Siz de satın alarak kullandıysanız görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz. Benim atladığım karbonat kullanılabilecek alanlar varsa onu da yazabilirsiniz.

  • Bim Destan karbonat fiyatı 2022 yılında 4,90 TL’dir. Her biri 40 gram olmak üzere üç paket içermektedir.

Aşağıdaki bağlantılara da göz atmak isteyebilirsiniz.

Bim kabartma tozu fiyatı
Bim çamaşır suyu fiyatı 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir