Bim Krem Peynir Fiyatı

Bim Krem Peynir Fiyatı

Bim krem peynir fiyatı kahvaltının vazgeçilmezi olduğundan sıklıkla araştırılmaktadır. Peynirler kahvaltı sofralarının demirbaşıdır. Krem peynir, krema ya da krema ile sütün karışımı ile elde edilen yumuşak ve aynı zamanda pürüzsüz peynirdir. Rengi krem ile beyaz arasında olmakla beraber klasik yumuşak peynirlerin yapısına sahiptir. Lezzetli ve sürülebilir kıvamda olması tercih sebebi olmaktadırlar. Peynirler hayatımızda büyük bir yer kaplar. O kadar fazla çeşidi vardır ki damak zevkinize uygun olanı ancak deneyerek bulabilirsiniz. Fakat krem peynir hemen hemen herkes tarafından sevilmektedir. Özelliklede çocukların favorisidir.

Bim krem peynir fiyatı
Örnek bir krem peynir görüntüsü

Besleyici değeri de yüksek olan bu peynir Bim’ de Aknaz markasıyla satılmaktadır. Peynirleri çok sevilen bu marka Bim markette en uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Sitemizden Bim krem peynir fiyatı için bilgi alabilirsiniz. Peynir üretimi ekstra hassasiyet gerektiren bir gıdadır. Çünkü hammaddesi süttür ve süt kolay bozulmaya meyillidir. Bu sebeple çok basamaklı işlemlerden geçerek yüksek kalite standartlarında üretilmelidir. Bim bu konuda çok hassastır alanında uzman gıda mühendisleri tarafından sıkı denetimlere tabi tutulur. İçiniz rahat olsun Bim ürünlerini güvenle tüketebilirsiniz.

Gelen zamlardan sütte ne yazık ki nasibini almıştır. Bundan dolayı peynir fiyatları da bir hayli artmıştır.  Bu yüzden Bim krem peynir 2022 fiyatı hakkında insanlar internet ortamından bilgi almak istemektedirler. Bim gerekli tasarruflara ekstra özen göstererek bu ürünü de uygun fiyat ile tüketiciye sunmaktadır.

Bim krem peynir fiyatı
Tabakta krem peynir görüntüsü

Krem peyniri kahvaltı sofrasında ekmeğe sürerek tüketebilirsiniz. Aknaz krem peynir 500 gramlık boyuyla da tüketicinin beğenisini toplamıştır.  Kendisine özel kapaklı kabı sayesinde de daha uzun süre taze kalabilmektedir. İnsanlar markete gitmeden önce Bim krem peynir fiyatı hakkında güncel bilgi almak istemektedirler. Krem peyniri kahvaltı dışında da bir çok farklı tariflerde görebilirsiniz. Buna örnek olarak; kurabiye, cheescake,  sandviç, makarna gibi gibi bir sürü tarife lezzet katmaktadır.

Bim market sayesinde pahalı olabilecek tüm ürünleri daha düşük fiyatlar ile alabilirsiniz. Her zaman tüketicinin yanında olduğu için alışverişte ilk tercih olmaktadır. Krem peynirin besin değerine bir bakalım; Her 100 gramda 241kcal, yağ: 19,50g, karbonhidrat: 4,40g, protein: 12,00g bulunmaktadır.

Aknaz krem peynir helal mi?

Aknaz krem peynir helal mi? diye çokça merak edilmektedir. Bizde çok sorulan bu konuyu sizler için biraz araştırdık. Bim özel markası olan Aknaz marka helal sertifikalıdır. Bu konuya son derece özen gösterilmektedir. Bundan dolayı içiniz çok rahat bir şekilde tüketebilirsiniz.

Bim Aknaz 500 gram krem peyniri fiyatı, 20,00 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim labne fiyatı 2022
Bim kahvaltılık sos fiyatı

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir