Bim Sürpriz Yumurta Fiyatı

Bim Sürpriz Yumurta Fiyatı

Bim sürpriz yumurta fiyatı özellikle çocuğu olan kişiler tarafından sık araştırılmaktadır. Sürpriz yumurtalar çocukların en çok sevdiği abur cubur gıdalardan birisidir. Hatta sevmeyen çocuk çok nadirdir. Çünkü çocuklar hem çikolatayı hem de oyuncakları çok severler. Sürpriz yumurtalar bu ikisinin bir arada olduğu lezzetli ve eğlenceli gıdadır. İçerisinde ki yumurtada çeşitli oyuncaklar bulunmaktadır. Ve bu oyuncakları çocuklar içindeki kağıtta gösterilen talimata göre kendisi kurup oynar. Yani kısacası bir çocuğun ilgisini çekecek her şey mevcuttur. Ancak yüksek kalorili ve şekerli bir gıda olduğu için tüketim miktarı ve de sıklığına dikkat edilmelidir. Zaten genel olarak tüm abur cuburlar dikkatle verilmelidir. Yoksa obezite gibi sorunlara yol açar.

Bim sürpriz yumurta fiyatı
Örnek bir sürpriz yumurta içeriği.

Bim’de birçok markanın sürpriz yumurtası bulunmaktadır. Bunlar Topi, Kinder sürpriz ve de Cosby’dir. En çok merak edileni ise Bim Topi sürpriz yumurta fiyatı olmaktadır. Çünkü bu yumurtaların üretimi maliyetli olduğundan biraz pahalıdır. Fakat Topi marka diğerlerine göre daha uygundur. Markete gitmeden önce Bim sürpriz yumurta fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak birçok avantaj sağlar. Cosby sürpriz yumurtanın diğerlerinden bir farkı vardır. Diğerinde iki taraflı çikolata ve ortasında yumurta vardır. Fakat bu üründe bir tarafında oyuncak diğer tarafında sütlü ve beyaz çikolatalı bir kremayla çıtır gofret bulunmaktadır. Ve de kız ve erkekler için pembe ve mavi olarak ayrılır. İçindeki oyuncak kız ve erkeğe özeldir. Bunun yanında Bim Kinder sürpriz yumurta fiyatı da oldukça merak edilmektedir. Bize kalırsa hangi marka olursa olsun çocuğu mutlu edeceği kesin olduğundan daha uygun fiyatlısı tercih edilmelidir.

Bim sürpriz yumurta fiyatı
Farklı bir sürpriz yumurta çeşidi.

Bim’de kasanın üzerindeki raflarda yer alan bu ürünler diğer marketlere göre daha uygun fiyatlarla tüketiciye sunulmaktadır. Çocukların ihtiyaçlarının asla bitmediği bir zamanda fiyat konusu oldukça önemlidir. Bu yüzden aileler iyi araştırmalı ve internetten Bim sürpriz yumurta fiyatı hakkında bilgi sahibi olup karşılaştırma yapmalıdır. Bu arada hep çocuklardan bahsettik ama sürpriz yumurtalar yetişkinler tarafından da gayet sevilebilmektedir. Hatta ve hatta pastalarda, çeşitli tatlılarda dekor ürünü olarakta kullanılabilmektedir. Gayet hoş bir görünüm kazandırmaktadır. Bu kadar bahsetmişken birazdan Bim’e giderek alışveriş yapacağım. Sizlere de öncesinde Bim sürpriz yumurta fiyatı bilgisi vereceğim. Fiyatlar şöyledir;

  • Bim Topi sürpriz yumurta fiyatı = 7,90 TL
  • Cosby fun süpriz yumurta fiyatı = 4,40 TL
  • Bim Kinder sürpriz yumurta fiyatı = 9.45 TL
  • Bim Kinder Joy fiyatı = 7.45 TL

Farklı yazılara da göz atmak isteyebilirsiniz.

Bim kakao fiyatı 2022
Bim ekler fiyatı 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir