Bim Karides Fiyatı

Bim Karides Fiyatı

Bim karides fiyatı deniz ürünleri sevenler tarafından araştırılmaktadır. Bim’de her türlü gıda ürünü bulmak mümkün hale gelmiştir. Her yerde satılmayan karides de bunlardan birisidir. Bim şubelerinde dondurulmuş haliyle yerini almaktadır. Uygun fiyatı ile de müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Bazı dönemlerde aktüel indirimleri yapılmaktadır. Bunları da sıkıca takip etmenizi öneriyorum. Karides gibi farklı yiyecekler de gelebiliyor. Hem de fiyatları piyasaya göre son derece uygun oluyor.

Bim karides fiyatı
Karidesli çorba.

Karides ile birçok farklı yemek yapmak mümkündür. Klasik olarak yenilen şeylerden sıkıldıysanız çözümü kendisinde bulabilirsiniz. Özellikle güveçte tereyağı ile pişirileni gerçekten efsane oluyor. Size de tavsiyem ne yesek diye düşünüyorsanız kesinlikle deneyin. Bim’e giderek alabileceğiniz dondurulmuş karides ile kolayca yapabilirsiniz. Güveç kabına koyduğunuz tereyağı ve karides mükemmel derecede uyum sağlamaktadır. Sıcak servis etmeniz ise son derece önemli. Tüm bunları uygulamadan önce Bim karides fiyatı için konuya göz atabilirsiniz.

Bim karides fiyatı
Harika bir karides tabağı.

Kendi tarifimden de kısaca bahsetmek istiyorum. Herhangi bir yerden iç midye alın. Bunları tencerede haşlayın. Üzerine baharat, limon ve pirinç ekleyin. Sonra da Bim dondurulmuş karidesi dolaptan çıkarak çözünmesini bekleyin. Bunu da ayrı bir yerde haşlamanız gerekiyor. Son aşamada hepsini birbiriyle karıştırarak harmanlayalım. Deniz mahsullerinden oluşan enfes yemeğiniz hazır. Eğer kola ile birlikte tüketirseniz keyfi daha da artacaktır. Öncesinde de Bim karides fiyatı konusunda ayrıntıları benden alabilirsiniz.

Bim karides fiyatı
Karidesli salata.

Size salata için de Bim karides tarifi ileteceğim. Lezzetinden parmaklarınızı yiyeceğinizi garanti ediyorum. Sizin ekleyeceğiniz püf noktalar varsa yorum olarak lütfen iletin. Öncelikle karidesleri güzelce ayıklayıp temizliyoruz. Sonra yağ ile birlikte soteleme işlemi yapıyoruz. Üzerine sarımsak ve pul biber ekliyoruz. Rokayı bol su ile yıkadıktan sonra salata kasesine alalım. İçine karidesi de ekleyip yine karıştıralım. Dilerseniz eşlik etmesi için kızarmış ekmek de yiyebilirsiniz. 2022 yılına ait Bim karides fiyatı için merak ettiklerinizi de benle paylaşabilirsiniz.

  • Bim karides fiyatı 2022 yılında 19,90 TL’dir. 500 gram ağırlığında ve %50 glazeye sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir