Bim Krem Şanti Fiyatı

Bim Krem Şanti Fiyatı

Bim krem şanti fiyatı oldukça aratılan popüler bir konudur. Evde pasta yapmak denilince akla ilk gelen malzemelerden birisi krem şantidir. Şekerli bir krema olan toz yapıdaki bu ürün süt ile basit bir şekilde kıvam almaktadır. Lezzetiyle ve görünüşüyle pastalar için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Çok pratik bir ürün olmasıyla mutfak dolabında her zaman yeri hazırdır. Krem şantinin evde kullanımı oldukça yaygındır. Bunun yanı sıra gıda sanayisinde de yeri büyüktür. Büyük oteller, butik pastaneler ve yemek fabrikaları tarafından da oldukça tercih edilmektedir. Krem şanti ile sevdiğiniz insanlara güzel bir pasta sürprizi yapmak isterseniz toz halindeki 1 paket ürünü 1 bardak süt ile kıvam alıncaya kadar çırpmalısınız. Sonrasında pasta kekine bir araç yardımıyla sürüp dilediğiniz gibi süslemeyle tamamlayabilirsiniz.

Bim Krem Şanti Fiyatı
Krem şanti eklenmiş harika kahveler.

Krem şanti kullanarak sıcak yaz günlerinde bol meyveli, bisküvili bir parfe hazırlayıp buzluğa atabilirsiniz. Bu da oldukça lezzetli bir tariftir. Bim’de daphne markalı krem şanti satılmaktadır. Bu markanın sade ve kakaolu olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Damak zevkinize göre tercihinizi yapabilirsiniz. Daphne marka krem şanti kıvamı, lezzeti ve de en önemlisi bütçeye uygunluğuyla tüketici tarafından çok tercih edilmektedir. Markete gitmeden önce Bim krem şanti fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak bütçe planlamanız açısından oldukça pratik olacaktır. Bim’in kendi adına üretim yaptırdığı bu krem şanti sık talebe karşılık her zaman raflarda yerini almaktadır. Son zamanlarda sürekli değişen fiyatlara rağmen fiyat uygunluğunu hala korumaktadır.

Bim Krem Şanti Fiyatı
Krem şanti ile süslenmiş mükemmel bir tatlı.

Krem şanti ismini, ilk çıktığı yer Fransa’da bulunan ve tarifin ilk uygulandığı Şanti şatosundan almaktadır. Günümüzde kullanımı son derece yaygınlaşmıştır. Bim’de bu pratik ürünü sizlere en kolay ulaşılabilir şekilde sunmaktadır. Krem şanti çok lezzetli olsa da yüksek şeker ve karbonhidrat oranı ile kan şekerini hızlı bir şekilde yükseltmektedir. Bu yüzden ölçülü ve dikkatli tüketmenizde fayda var. Bim krem şanti fiyatı hakkında bilgiye daha hızlı ulaşabilmek için sayfamızı kayıt etmeniz yeterli olacaktır.. Bim aynı zamanda Daphne marka dışında aktüel olarak gelen Dr.oetker, pakmaya gibi markaları da raflarında görebilir ve tercih edebilirsiniz. Bim krem şanti fiyatı aşağıdaki gibidir.

  • Bim Daphne Krem şanti fiyatı (150 g) = 9,25 TL

Diğer yazılarımıza aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Bim pudra şekeri fiyatı 2022
Bim krema fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir