Bim Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Bim Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Ev alışverişlerinde en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden birisi de tuvalet kağıdıdır. Bundan dolayı Bim tuvalet kağıdı fiyatları öğrenilmesi gereken konulardan olmaktadır. Çünkü diğer marketler ile kıyaslama yapılabilmesi için raf fiyatlarının bilinmesi gerekir. Bim’in sunmuş olduğu kağıt mamulleri sıkça tercih edilmektedir. Bizim de genelde satın aldığımız tuvalet kağıdı için güncel detayları sizlere iletmek istedik. Bilindiği üzere son aylarda gıda dışı malzemelerde de sık bir fiyat dalgalanması yaşandı. Bim’in sattığı tuvalet kağıdında da bu durum geçerli olmaktadır. Bundan ötürü 2022 senesine ait “Bim tuvalet kağıdı fiyatı ne kadar?” sorusu aklınıza düşebilir. Bunun yanıtı en doğru şekilde vermek için ekibimiz sürekli olarak çalışmaktadır. Sizin yerinize gerekli tüm kontrolleri bizzat ziyaretler ile gerçekleştirmektedir.

Bim Tuvalet Kağıdı Fiyatları
Örnek tuvalet kağıdı ruloları.

Tuvalet kağıtlarının kendi içinde pek çok çeşidi bulunmaktadır. Kokulu, kokusuz, desenli, çift katlı ve üç katlı olarak ayrılmaktadır. Çift katlı tuvalet kağıdı diğer çeşitlere göre biraz daha dayanıksızdır. Çünkü su ile temas ettiğinde daha çabuk erimektedir. Üç katlılar bunlara göre çok daha dayanıklıdır. Elbette kalite ve sağlamlığına göre tuvalet kağıtları arasında fiyat farkı da bulunmaktadır. Tamamen kullanım amacınıza ve bütçenize göre Bim şubelerinden satın alabilirsiniz. Bim’in “aktüel” olarak bilinen kampanya günleri vardır. Her hafta salı ve perşembe günleri yayınlanan afişleri takip etmenizi öneririz. Bu sayede Bim tuvalet kağıdı fiyatları sizin için daha uyguna gelebilir. Ancak her hafta bulmak mümkün değildir. Bim web sitesine giderek orada bulunan katalogları incelemeniz yeterli olacaktır.

Bim Tuvalet Kağıdı Fiyatları
Kullanıma hazır tuvalet kağıtları.

Bim marketlerde satılan tuvalet kağıtları 2 marka ile satılmaktadır. Bunlar Blume ve Queen olmaktadır. İki marka da son derece kaliteli ürünler satmaktadır. Bizce yapılan tüm artışlara göre fiyatı oldukça uygun kalmaktadır. Bunu söylememizin sebebi diğer bilinen markalarla yaptığımız karşılaştırmadır. Sizlere hem Bim Queen tuvalet kağıdı fiyatı hem de Bim Blume tuvalet kağıdı fiyatı hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Bu sayede daha bilinçli bir şekilde davranabileceksiniz. Aylık olarak kazandığınız paranın ne kadarını alışverişe ayırdığınızı tam olarak hesap edebilirsiniz. Başka türlü tasarruf edilmesi ne yazık ki pek mümkün değildir. Ayrıca Bim tuvalet kağıdı fiyatları gibi diğer tüm markalara ait etiket bilgilerini paylaşmaya devam ediyoruz. Bizi takip etmeyi unutmayın!

  • Bim Blume 12’li tuvalet kağıdı 2 katlı = 36,50 TL

Bim 32’li Tuvalet Kağıdı Fiyatı

Tuvalet kağıtlarına ait pek çok çeşit olduğundan bahsetmiştik. En çok merak edilenlerden bir tanesi de Bim 32’li tuvalet kağıdı fiyatı olmaktadır. Çünkü fiyatlandırma yapılırken rulo sayısı dikkate alınmaktadır. Genel olarak kalabalık ailelerin tercih ettiği versiyonu bu olmaktadır. Tuvalet kağıdı sürekli ve her gün kullanılmaktadır. Günümüzde zaruri bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu sebeple 32 ruloya sahip bu paketleri tercih edebilirsiniz. Fiyatı da bu sayede daha avantajlı olmaktadır.

Bim 32'li tuvalet kağıdı fiyatı
Parfümlü ve kokulu tuvalet kağıdı örneği.

Bim’de satılan 32’li tuvalet kağıtlarının markası Blume olmaktadır. Bim’in kendi yaptığı organizasyon ile özel üretim gerçekleştirilmektedir. Fabrikada imal edilen ve paketlenen tuvalet kağıtları Bim aracına yüklenir. Buradan da Türkiye’nin birçok noktasında bulunan depolara sevk edilmektedir. Son olarak ise Bim’in mağazalarına dağıtım işlemi tamamlanır. Bu sayede de Bim 32’li tuvalet kağıdı fiyatı son derece uygun olmaktadır. Ancak unutulmamalıdır ki bazı Bim şubelerinde sürekli satılmayabilir. Özellikle aktüel dönemlerinde sıkça geldiği bilinmektedir.

  • Bim Blume 32’li tuvalet kağıdı fiyatı = 68,90 TL

Bim 12’li Tuvalet Kağıdı Fiyatı

Bim 12’li tuvalet kağıdı fiyatı da sıkça irdelenen konulardan biridir. Gözlemlerimize göre en sık tercih edilen paketler 12’li olanlardır. Bim özellikle tuvalet kağıdı konusunda kaliteyi ön planda tutma peşindedir. Bizde bıraktığı izlenim bu şekildedir. Çünkü özellikle parfümlü olanlar tam bir fiyat performans canavarıdır. Banyonuzun uzun süre güzel kokmasını sağlar. Üç katlı olması nedeniyle de kullanımı son derece kolaydır. Su teması olduğunda elde dağılmaz. Sonuç olarak kalite ile birlikte Bim tuvalet kağıdı ne kadar? şeklinde olan sorularınıza yanıt bulmanızı sağlayacağız.

Bim 12'li Tuvalet Kağıdı Fiyatı
Birçok tuvalet kağıdı rulosu bir arada.

Yazarlarımızın yaptığı kullanım testlerinde Queen markasının çok iyi sonuç verdiğini söyleyebiliriz. Parfümlü versiyonlarından hoşlanmayanlar için standart tuvalet kağıdı da satılmaktadır. Hem de fiyatı daha ucuzdur. Aslında hepsi benzer işi görmektedir. Size tek kalan kendi konforunuza göre seçimde bulunmanızdır Paranızı daha iyi yönetebilmeniz için biz buradayız. Tüm soru ve görüşlerinizi yorum kısmından iletmenizi rica ediyoruz. İleteceğimiz Bim Queen 12’li tuvalet kağıdı fiyatı en güncel haliyle sizlerledir.

  • Bim Queen 3 katlı 12’li tuvalet kağıdı fiyatı = 36,50 TL
  • Bim Queen parfümlü 3 katlı 12’li tuvalet kağıdı fiyatı = 39,50 TL

Diğer yazılarımız için aşağıdaki linklere gidebilirsiniz.

Bim kağıt havlu fiyatı
Bim sıvı sabun fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir